Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

supporter

körfezi severim ancak tribün olarak potansiyel olarak öndeyiz fazla reklama düşkün değiliz ama bilen bilir. buraya 100 kişi geldiler birçok takıma göre yine başarıdır. biz de oraya burdan en az 200 kişi gideriz istanbul gebze bursa gibi yakın yerlerden gelen Samsunsporlularla iyi bi tribün yaparız herhalde. takım havasını buldu bu futbolla orada kaybetmeyiz en azından sanıyorum kazanmamız da sürpriz sayılmaz

O.YILMAZ

Bu maçı alırız. Dikkatimi çeken bluegreen55 in yorumundaki haklılık payı. İlk yarı gol var ikinci yarı yok  :?  Skor korumaya mı gidiliyor?yoksa kondisyon eksikliğinden mi kaynaklanıyor? Ya da sadece bir tesadüf mü!!! Kondisyon eksikliği olacağını en azından bu zamandan sonra olması mümkün olarak görmüyorum. Tesadüf olduğu ümit edilim. İstediğimiz skoru alalım.  :D

kerem55

Alıntı yapılan: "supporter"körfezi severim ancak tribün olarak potansiyel olarak öndeyiz fazla reklama düşkün değiliz ama bilen bilir. buraya 100 kişi geldiler birçok takıma göre yine başarıdır. biz de oraya burdan en az 200 kişi gideriz istanbul gebze bursa gibi yakın yerlerden gelen Samsunsporlularla iyi bi tribün yaparız herhalde. takım havasını buldu bu futbolla orada kaybetmeyiz en azından sanıyorum kazanmamız da sürpriz sayılmaz

+1965  :wink:

Samsunsporu sevenler alayına giderler...

MeL_55

arkadaslar kocaleinin forumunu arastirken samsun ve sirinler re küfür degilde kötü seyler diyorlar

http://www.korfez.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11617&whichpage=3

cagdasahmet

Berabere olur diye doguyor icime ama INSALLAH YANILIRIM VE KAZANIRIZ.Kocaelini kücümsememek gerekir.Ancak bizim Takimin'da cok iyi oldugunu gördük ,hala eksikler olmasina ragmen.Bu macta golü ilk bulan kazanir.

King Of The North

Bu maçtan kesinlikle 3 puanla ayrılacağız,sezon başından beri bu kadar da net konuşmadım.Zaten yenilirsek küme düşmemek için oynarız bundan sonrasına.Artık telafisi yok ne yapıp ne edip gerekirse formalarından kanlı ter akacak bu maçı alacaklar.Kocaeli'ne daha önce gittim boş boş konuşup duruyorlar başka da icraatları yok.

jean

bence aliriz sansimizda tutuyor zaten kocaeliye yillardir deplasmandada iyi oynuyoruz az da olsa taraftarimiz gelir bence aliriz aksilik cikmazsa

Ladikli

Bu sezon kendi sahalarında yenilgi yüzü görmediler.5 galibiyet 3 de beraberlik aldılar yanılmıyorsam.İlk mağlubiyeti umarım biz tattırırız.Takımın deplasmanda kazanmasıda kulübü,taraftarı ve şehri havaya sokacaktır,gelecek haftalar için destek daha da artacaktır.Bugün akşam yola çıkıyorum.İnşallah taraftarımızın da desteğiyle maçı kazanıp,Samsun'a keyif içinde döneriz.

forzasamet

ORDUYU YENDİK KOCAELİ NİDE YENERİZ ALLAH IN İZNİYLE
YETER Kİ OYNAYALIM EN KÖTÜ ORDU MAÇI GİBİ OYNASAK ORDA PUANLARLA DÖNERİZ DİYORUM BENİ YANILTMAYIN KUTBOLCU ABİLERİM GÖSTERELİM ŞU KARADENİZ FIRTINASINI ARTIK
FORZASAMET=FORZAŞİRİNLER

hasselbaink

Maç heyecanı şimdiden sardı. Yıllarca Süper Ligde oynamşıtık onlarla. beraberlik ağır basıyor demiş miydim? Ya yenersek süper olur diye... deimş olayım yine.

forzasamet

haklısın biz onları tarihte çok yendik yine yeneriz alayına gider

55samsunlu55

burhan nasıl bir futbolcu bilmiyorum ama kocaelispor taraftarları resmen samsuna geldiğine seviniyorlar, beceriksiz olduğundan bahsediyorlar. eğer dedikleri gibiyse yandık demektir.İnşallah yanılıyorlardır

kayacan

Samsun bu maçı rahat alır bence.... Acaba maç TV den veriliyormu bilgisi olan varmı?

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "kayacan"Samsun bu maçı rahat alır bence.... Acaba maç TV den veriliyormu bilgisi olan varmı?

macı tv vermiyor bu macta 1 puan alsak iyi kocaelispor iyi tarnsferler yaptı forvette taner le yunus cok iyiler yeni trasferleri kocaelisporun dikkat etmemiz lazım ama inşalla alırız macı

cem and naz55

Alıntı yapılan: "samsunlu1965"
 macı tv vermiyor bu macta 1 puan alsak iyi kocaelispor iyi tarnsferler yaptı forvette taner le yunus cok iyiler yeni trasferleri kocaelisporun dikkat etmemiz lazım ama inşalla alırız macı
onların forveti varsa bizim de yıldızı her maçta yükselen bir defans bloğu ve kalecimiz var ama bence en büyük avantaj bizde ne derseniz duran top duran topları en tehlikeli kullanan takım ve gol atan takım biziz sinan demircioğlu müthiş duran top kesiyor hani kim dokunursa gol olur ya muz gibi orta derler ya onun gibi
bence kadro olarak ta onlardan iyiyiz ben bu kadar iddalıyım kazanacağız