Lig A 19. Hafta l Kocaelispor 3 - 4 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 28 Ocak 2007, 17:16:56

« önceki - sonraki »

MeL_55

Kocaelispor - SAMSUNSPOR
04 Subat pazar
13:30

samsunspor bu maci alacak insallah skor tahmini 3-0

sezonun ilk yarisinda 1-1 bitten mac bu kere alacagiz diye düsünüyorum

Sadece Samsunspor

bence 3-0 olmaz ama kesin yeneriz galibiyet serisi yapacağız bu dönem bekle bizi süper lig geri geliyoruz

RenTinRen

G.anteb bel. 1 - 1 kocaeli

kocaeli bu hafta son dakikada attıgı golle 1 puan aldı aldıgım haberelre göre pek iyi oynamamışlar büyük ihtimalle kazanırız ama taraftar destegide önemli ne olursa olsun kocaeliye gitmeliyiz...

34 SS 1965

kocaelıye akacagız samsunda ve marmaradn yagacagız bundan emınım ooo gelıyor samsunsporum gelıyorr oooooo

oğuzhan55

Ordu maçının motivasyonuyla kazanmamız gereken bir maç.İkinci devrenin başında iyi bir galibiyet serisi yakalamalıyız.Bunun içinde Kocaeli maçını almalıyız inşallahta alacağız.

beşnumara

biz bu maçtan mutlak puanla ayrılırız ama önemli olan kaç puanla ayırlıacağımız inşaallah 3 puanla ayrılırız biz gol yeriz ama kaç tane atarız onu kestiremiyorum ama içimden geçen skor 2-1 kazanacağız :lol:

bluegreen55

bu mesajı diğer maça yazdım ama tekrarlıyorum.

hazırlık maçlarından itibaren benim dikkatimi çeken bir durum var.
maça hızlı başlıyoruz gol-goller buluyoruz sonra ya yiyoruz yada maç öyle bitiyor.

takımın kondisyonumu iyi değil
yoksa 2 tane atıp skoramı yatıyo
yoksa rastlantımı bilmiyorum ama dikkat çeken bir durum

Samsunspor - Aydınspor: 2-1
Mardinspor 2 - 2 Samsunspor
SAMSUNSPOR 3- KIRIKKALESPOR: 1
Tarsus Id. Yurdu 1 - 2 Samsunspor
SAMSUNSPOR 2-0 Orduspor

bu maçların hepsinde ikinci yarı gol atamamışız [/u]
geriye gol atamadığımız adanademirspor maçı ve gençlerbirliği oftaş maçı kalıyo

7 maçın 6 sında 2. yarı gol yok yani..

bu bilgiler ve istatistikler altında samsunspor yine maça hızlı başlar ilk yarı 2 gol atar sonra kaç tane yer bilmem.

tahminlerim
kocaeli-samsun
0-2
1-2
2-2

mehmet yılmaz

Bir yanda doksanlı yıllarda Türk futboluna damgasını vurmuş olan ve hocalığını da Samsun'da çok sevilen bir isim olan Fatih Uraz'ın yaptığı Kocaelispor;
diğer yanda ise Türk futbolunun Süper Lig'e en çok yakışan markalarından birisi Samsunspor...

Futbol macerası ve camialar bakımından birbirine benzeşen iki takımın mücadelesi. Elbette ki Samsunspor'un kazanmasını arzuluyorum. İsmet Paşa şartlar ne olursa olsun zor bir deplasmandır. Öyle 3-0, 2-0 falan çok da kolay görünen şeyler değil. Beraberliğin ağır bastığı müsabakada alacağımız bir galibiyet ligdeki seyrimizi doğrudan etkileyecektir. Hatta muhteşem olacaktır.

Orada olacak olan taraftarımızın mutlu ayrılması dileğiyle...

tuzlalı

İstanbulda İstanbulspor, Bursa ve Kocaeli deplasman maçlarından son yıllarda mutlu ve puanlarla ayrıldığımızı hatırlarım. En kötü dönemlerimizde bile hiç karamsar olmadım bu takımlarla deplasmanda oynarken. Tabi bu durum kadronun tamamen değişmesiyle bbu açıdan zayıf ihtimal de olsa devam edermi göreceğiz.
Fatih hocanın başarılı olması mutlu eder sanıyorum bizleri. Özellikle son tv programından sonra tanımayan yada hatırlamayanlar içinde öyledir. Keşke puan kaybetme lüksümüz olsaydı, açık ara önde olsaydık da, onu da rahatlatmak adına bir beraberliğe razı olabilseydik taraftar olarak, vicdanen. Lakin durum çok vahim, kazanmaktan başka yol yok. Diliyorum Allahtan puan kaybetmeyelim. Bütün enerjimizle destek için tribündeki yerimizi alacağız inşallah.

samet

bu maçı alacağız ki zaten aldığımız zaman bizi kimse durduramaz...

Pergani 55

inşallah kazanırız ama galibiyetten bu kadar emin olmayın Kocaeli güçlü bir takım

since1965

Samsunsporun kendini kanıtlamış bir forvete ihtiyacı var.Kale defans ve orta saha anlamında sorun yok.Orduspor maçında bekleneni veremeyen erol un bu maça damgasını vuracagı kanısındayım.Gol atarsak maçı kesin alırız.Ama su an da kocaelispor evinde oynadıgı hiçbir maçını kaybetmedi bunu da unutmamak lazım.

piyanist

Deplasmanda daha rahat oynuyoruz.Ama Sevgili bluegreen55 kardeşimin dediği gibi 2.yarı gol atmakta zorlanıyoruz.Kocaelispor evinde kaybetmeyen bir takım.Ortada bir maç gibi gözüküyor ilk başta ama Samsunspor bu maçı 1-2 alır diye düşünüyorum

Yalnızca BİZ

ALLAH2ın izniyle bu maçtan galibiyetle ayrılacağız. Kocaeli2nin bizi zorlacağını sanmıyorum. Takımımız mücadele ediyor ama gol yollarında çok sıkıntımız olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu da atlattık mı SAMSUNSPOR'umuz eski günlerine dönecektir elbet.

hasselbaink

Beyler, rahat alırız diyen arkadaşlar neye dayanarak söylüyorlar bunu? Rakip, Kocaelispor ve bir deplasman. Bizim çocuklar daha yeni kaynaşıyorlar. Süper Ligdeyken şansımız tutardı Körfez'e ama futbolda dün yoktur.

Evet, yenebiliriz ama öyle rahat galibiyet, 3-0,    4-0... Adamların davul, zurnayla uğurladığı Burhan bizim forvetimiz. Ya gurur yapıp süper oynayacaktır ya da maalesef Körfezlilerin dediği gibi fos çıkacaktır.
Az olsun bizim olsun.