Bilyonercup C. final l SAMSUNSPOR 0-1 Adana Demirspor

Başlatan MeL_55, 14 Ocak 2007, 18:37:26

« önceki - sonraki »

MeL_55

16.01.2007 SALI da oynanacak mac saat 15:00 daha belli olmadi ..
samsunspor bu turu gecerse rakiplerimiz malatyaspor yada sariyer olacak..

Sadece Samsunspor

King Of The North

RauL^^

bak yaa yine mi MAL-atya.. hihi bu adamlr bizi cok sevdi anlasılan.. çoluk çocuk alayı ya.. çakarız onlara biz..

Yalnızca BİZ

Takımımızın Güzel futbol oynamasını canı gönülden istiyoruz ve oynacağımıza inanıyorum.

MeL_55

AlıntıGÖZLER A.DEMİRSPOR MAÇINDA

Gözler A.Demirspor maçında

Kırmızı-Beyazlılar, bilyoner.com Cup Turnuvası çeyrek final maçında bugün Adana Demirspor ile karşı karşıya geliyor

SAAT 15.00'TE BAŞLAYACAK

Samsunspor, bilyoner.com Cup Turnuvası'nda bugün çeyrek final oynayacak. Birinci Grup'tan namağlup lider olarak çıkan Kırmızı-Beyazlılar, 4.Grup ikincisi Adana Demirspor ile karşı karşıya geliyor. Kervansaray Otel'in Sahası'nda saat 15.00'te başlayacak zorlu müsabakaya Samsunspor'un ideal kadrosuyla çıkması bekleniyor.

ERİŞ: KUPA BİZİM OLACAK

Turnuvada çok iyi bir tempo yakaladıklarını dile getiren Teknik Direktör Levent Eriş, "Böyle hazırlık maçlarında eksiklerimizi daha net bir şekilde görme şansını yakalıyoruz. Futbolcularımın şu anki görüntüleri beni ikinci devre öncesinde umutlandırıyor. Buradan kupayı alarak Samsun'a dönmeyi hedefliyoruz" dedi

beşnumara

maçın ilk yarısını 1-0 mağlup bitirdik bakalım 2. yarı neler getirecek :roll:

ender

hala varmi 1.lig icin umudu olan benim hic umudum yok ne kadar kotu ya tum moralim bozuluyor su samsunu dusundukce.yazik valla bize.

hasselbaink

1-0 kaybettik...
anlaşılan bizimkilerin memleket gözünde tütmüş. normalde 15'inde bitecekmiş kamp ama tur atlayınca 16'sına kalmış. Finale çıksak 20'si olacaktı.

O zaman hiç katılmasaydık bu turnuvaya; orada 4 hazırlık maçı yapıp dönmek daha mantıklı olurdu.

neyse, Ordu maçı belli eder akıbeti!

Sadece Samsunspor

körfez55

olaya bak ya..adana demirspora yenildik olacak işmi bu Allahım ne günlere kaldık...inşallah ordu maçından aynı üzüntüyü yaşamayız...

berusa55

valla bu maglubiyet hiç ama hiç umrumuzda olmamalı arkadaslar!nasıl bundan önce aldığımız galibiyetler ölücü değilse bu maglubiyet de öyle!anlasılan futbolcuları kupa sıktı galip geleydiler 4 gün daha ordalarmıs!öenmli olan ligde ne yapacagımız!adı ütünde hazırlık devresi bu!bilyoner cup ne?:)karamsar olmayalım!umarım 2.yarıya iyi baslarız!

Ladikli

Kimlere yeniliyoz ya ne hallere düştük be.Bukadarda olamaz.Bu insanları üzmeye hiçbirinizin hakkı yokya.Bilyoner,milyoner kupası.Ya katılmayacaksın,katıldıysan da adam gibi oynayacaksın.

berusa55

aldığımız galibiyetleri de unutmayalım!düzelir işler merak etmeyin...düzelmezse taraftar tepkisini yeri gelince de göstermesini bilir!

Ladikli

Samsunspor'san yeneceksin.Hedefimiz kupayı almak diye açıklama yapılıyo,sonra gidip sıradan bir takıma eleniyosun.Şimdide orda maç yapmak için rakip arıyolar.Madem maç yapıp eksikleri görmek amaç kupada yarı finale çıkıp,birazda para kazansaydık kötümü olurdu.