Ercan Kara

Başlatan _SoN_, 02 Eylül 2023, 18:24:16

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz en son Orlando City SC takımında oynayan 27 yaşındaki Ercan Kara ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7375

ugurozkan

*Avusturya milli takımını seçtiğinden Türk vatandaşlığı iptal olduğu halde mavi kart ile Türk statüsünde oynayacak galiba.
*Yerli kalitemiz diplerde. Üç oyuncuyu doldurmak için performansa bakmadan birilerini ilk onbire yazmak gerekecek. Bu durumda opsiyon olacaktır.
*Orlando'dan bir taraftar youtube videosunun altında Olivier Giroud'a benzetmiş. Bazen saç baş yolduracak bazen de o golü nasıl attı dedirtecek bir performans gelebilir.
*Daha iyi yerli forvet bulabilir miydik bilmiyorum, bu transferin faydalı olabilme ihtimaline daha yakınım.

mehmet yılmaz

Samsunlu olmasının da etkisi olabilir, bu uşağa sempati ile bakıyorum. Umarım memleketinin takımı için en üst düzey performansını sergiler. Çok gol atar.

Sadece Samsunspor

Bu cocugu tip olarak birine benzetiyorum diyorum gunlerdir. Simdi aklima geldi. Umarim ona benzemezsin Nadir Ciftci 🤣

brigand

3-4 sezon önce milli takımda santrafor sıkıntısı baş gösterdiğinde, Deniz Undav ve Ercan Kara için Türk pasaportunu kullarak milli takıma çağırılması gerektiği konusunda gündem oluşmuştu. Deniz alman pasaportuna sahip ama henüz milli olmadı Premier Lig'e transfer yapmasına rağmen ama Ercan Kara Avusturya milli takımını seçti ve süre aldı. O günlerde ismi çıkınca Rapid Wien performasına ve milli takımdaki maçlarına bakma gereği hissediliyor doğal olarak. MLS performansını hiç görmedim ancak hatırladığım kadarıyla pivot santrafor görevini yerine getirebilen, ön direk koşularını seven, uzun boy avantajını oyunun 2.bölgesinde pas dağıtımına kullanmaya çalışan bir isim. Tek çekincem bunların hepsini yapmaya çalışırken fizik kondisyonun bazı maçlarda erken tükenmesi veya yetersiz kalması. Sanırım tercih edilirken Dimatta ve Marius ile rotasyonlu,  maçın hikayesine göre de şans bulacaktır. Yine de potansiyeli, yerli statüsü, Samsun'lu olması, Avusturya milli takım havuzunda olması gibi avantajları sebebiyle iyi bir tercih SPL için. Ek olarak şuan için resmi bir açıklama yok ancak Grüll transferi gerçekleşirse de beraber oynama alışkanlıklarının olduğunu da not almak gerekir :)

Stoper

GurbetciFanatik

Kaldir Takimi ayaga

Tabi Mr.Sir Eroglu Firma verirse

gkhn

Bu adam bu ruhsuzlar ordusunda bile mi oynamayacak kadar kötü?

Raqua55

Sırtı dönük çok iyi oynuyor.

_SoN_

Hocam yanlış anlamayın ama, sen ne iş yapıyorsun ?

Lusage

Futbolcudan başka her halta benziyor.

Elyesa

futbolu derhal birakmali 2 macdir sans aldin bosa oynadin gezdin gerci

55.hakan

2 maç kaldık sana yenik durumdayız geride pas yaptırıyorsun bir umarsızlık var sende ama neden yedek kaldığın belli.

ercan0655

Santrafor forvet her ne halt olarak alındı isen sen o değilsin.

_SoN_

Halısahaya çağırmam bunu, yemin ederim çağırmam.