2020-2021 Sezon Formaları

Başlatan Acar, 12 Ağustos 2020, 22:26:47

« önceki - sonraki »

Acar

Yaklaşık 1 saat kadar önce resmi hesaptan ilk formanın tasarımı paylaşıldı. tasarım benim çok hoşuma gitti ta ki frankfurt'un 2019-2020 iç saha formasına olan benzerliğini görene kadar.

frankfurt'un 2019-2020 iç saha forması:

twitter

harika forma çok beğendim ben

Kaya

Samsunspor Türkiye'nin en büyük kırmızı-beyaz takımıdır...

ugrass

ne zaman satışlar başlayacak?

cembaba

Alıntı yapılan: Kaya - 13 Ağustos 2020, 00:36:33Samsunspor Türkiye'nin en büyük kırmızı-beyaz takımıdır...

Geçen seneki simsiyah formadan daha iyi ağabey :) Ben beğenmedim şahsen. Beyaz forma çok daha hoş. Ama armayı bezin üstüne bassak güzel duruyor :)

_SoN_

Ben de çok beğendim, esinlenme vs varsa da , yapaca birşey yok, çok güzel :)

eprianu

13 Ağustos 2020, 10:48:56 #6 Son düzenlenme: 14 Ağustos 2020, 19:41:35 eprianu
Son yıllarda forma üretiminde iki büyük hata yapıyoruz. Öncelikle formalarda çok fazla siyah renk kullanıyoruz. Dahası siyah olarak ürettiğimiz formalarla birçok maça çıktık.

İkincisi formalarda armalar aşırı büyük yapılıyor. İki sezon önceki formalarda armalar çok küçüktü. Ancak geçen sene ve bu sene üretilen formalarda ise çok büyük. Aşırı sırıtıyor arma.

Son olarak şunu söylemek istiyorum: Yeni formayı beğenmedim. Farklı bir havası var kabul ediyorum ama yine de bize ait değil gibi.

Stoper

Alıntı yapılan: ugrass - 13 Ağustos 2020, 09:10:39ne zaman satışlar başlayacak?

Çubuklu forma bugün satışa çıktı.
150 TL.

jean

Sol Açık

Bence forma değişik, renkler parlak görünüyor ve genel olarak güzel. Formanın arkasını biraz garip buldum, o ayrı.

Ama açıkçası ben de "Samsunspor forması" olarak hissetmedim, takımın 1.forması olarak uygun bulmadım. Son yıllarda tercih edilen siyah ağırlıklı formalar benim de pek hoşuma gitmiyor. Özetle, takımın 2. veya 3.forması olarak güzel olabilir, ama sonuçta bunlar benim fikrim...

ata55

Formayı beğenip beğenmemek tamamen estetik işi. Ama ben slimflit ısrarını sevmiyorum.
Yoksa şanlı arma varsa yeter bile...

evolution55

İç sahada giyeceğimiz forma bu olmamalı, klasik kırmızı beyaz taraftarıyım ben. Forumda da daha önce yazmıştım, iç sahada neden siyah forma giyiyoruz anlamıyorum diye, siyah ya da siyahlı formalar bizim alternatif formamız olursa daha iyi olur gibi

Kaya

Alıntı yapılan: eprianu - 13 Ağustos 2020, 10:48:56Farklı bir havası kabul ediyorum ama yine de bize ait değil gibi.

En önemli nokta da bu. Armayı çıkart 100 kişiye sor bu hangi takımın forması diye, kaç kişi Samsunspor formasıdır diyecek ?

40 yıllık Samsunsporlular ile bile aynı hassasiyetlere sahip değilsek konuşmaya da gerek yok demektir. Hayırlı ve satışı bol olsun...

Acar

Alıntı yapılan: Bafra55 - 15 Ağustos 2020, 13:38:16Acemi işi oldu kabul ediyorum ama fikir vermesi açısından değerlendirilebilir. Kırmızı ile siyah çubuklar yer değiştirince sanki daha hoş oluyor.

<<<Ekleme: Forma bölümünde daha önce de belirtmiştim. Fikirlere saygım sonsuz olmakla birlikte ben çubuklu formaya pek sıcak bakmıyorum. Bana kalırsa her zaman parçalı forma veya düz renk tasarım tercih edilmeli :) >>>

tüm samimiyetimle bu tasarım bile benim daha çok hoşuma gitti. ben de parçalı hastasıyım. daha göz yormayan, düz formaları daha çok seviyorum. şöyle parçalı bir kırmızı beyaz çok bekledim. umarım diğer formalarda gelir bir tane.

2006-2007 ve 2010-2011 formalarını ben çok beğeniyorum.

kavak_55

Bence çubuklu forma fena değil. Formada armanın ön plana çıkması iyi İrlandalılar ın gözünü çıkarsın , Ayrıca formada siyah renk ön planda tutulması futbol şehirlerimizi simgeliyor onları hiç bir zaman unutmayız ama formada siyah rengin ağırlık lı kullanılması futbol şehitlerimizin unutmadığımızı unutturmayacağımızı simgeliyor diye düşünüyorum. Tabi bunlar benim fikrim herkes aynı düşüncede olmak zorunda değil. Sevgi , saygı ve selamlar.