SS.biz II. İftar Org.

Başlatan cgr, 15 Temmuz 2013, 16:13:45

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Sercan

Burak

1- cgr
2- samsuni
3- ali ihsan
4- kdc
5- Wolverine
6- Burak
7- Beşnumara
8- sercan
9- serkan
10- fındık
11- cany
12- cem
13- Desiqner
14- kamuri
15- feticalik
16- YaşarDoğu
17-uguryıldız
18-Chuckher
19-alidinler
20-Maraton Başkan

FaTiH_HaN

Yemekler ilgi alaka 10 numaraydı, iftarı organize eden çgr'ye ve gelen abilere kardeşlere teşekkürler.

Desiqner

Gerçekten güzel bir iftar oldu.Emeği geçenlere teşekkür ederim.

mehmet yılmaz

iftar organizasyonu için çağrıya,

çakallıdaki menemenli sahur için tayfun abiye teşekkürler...

seydo55

afiyet olsun beyler bizde tabldot demir bardak stayla :'(
leopar desenli kel çok seksahfhfhahfhafhafhahfahfha  :rulet: :rulet:

bi şafak atayım siteye Ş:58  :(

kamuri

21 Temmuz 2013, 14:58:54 #52 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2013, 15:26:07 kamuri
hersey cok guzeldi de herkes sutlaç yerken çağrının kadayıfı goturmesi manidardı ;D bi de kelin yeri ozellıkle mi seçildi anlayamadım adanadan kesin donuş yapan arkadasımıza gondermemi vardı çözemedim ;D

Burak

Benim iftar sonrası başka bir organizasyonum vardı o yüzden iftardan sonra ayrıldım menemen fikri iyiymiş aslında ama kaçırdık maalesef :)

mehmet yılmaz

21 Temmuz 2013, 16:28:06 #54 Son düzenlenme: 21 Temmuz 2013, 16:42:53 samsuni
Kel'in Yerinin mekan olarak seçilmesi bana da birkaç açıdan manidar geldi Kamuran :)

Bu arada yıllarca koltuğu kimseye kaptırmadan binlerce üyesi bulunan Grup Çukurova55'in hem başkanlığını, hem başkan yardımcılığını, hem genel sekreterliğini, hem muhasip üyeliğini hem çaycılığını, hem hademeliğini, hem tribün liderliğini hem de vurucu tim başkanlığını yapan Beşnumara kardeşimize üniversiteyi bitirmesi nedeniyle şaşkınlığımızı aman tebriklerimizi ileten bir plaket takdim ettik. Ancak plaketi almadan önce "Adana'yla işim bitti artık" diyen söz konuşu şahsın törenin birkaç saniye peşinden "eylülde tek dersim kaldı, onu da verirsem bitecek" demesiyle birlikte hem bu cümlenin girişi, gelişme, soncu hem de hepimizin kahkahayla karışık duyguları karman çorman oldu. :) :) :)  8) ;D

Ellibeş Numara

yanlız fatih abi fena duruyor..  :D

jean

desenıze kacırdık organızasyonu 2 gun once gelseydım memlekee gelırdım afıye olsun herkese

evolution55

mehmet yılmaz

Bu nedir arkadaş?
Çakma Kel'in Yeri :)

evolution55

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Temmuz 2013, 00:46:01

Bu nedir arkadaş?
Çakma Kel'in Yeri :)

abi,doğan abi 4. haftaki denizli deplasmanı için antreman yaptı.maçı kazanırsak tüm takıma bende çakallı menemeni dedi  :D :D