Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Fecr_55

2 ay sonra yeni bir isimle yine acarlar..Renkleri yine o igrenc renkler olur..
Eli kanli olan da aciyor, bicakli olan da..

Yaziklar olsun ki, buna izin verilecek yine..! Büyük devletimiz nasil olur da bu serefsizlerle basedemez, AKLIM ALMIYOR..!

Oflu

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 11 Aralık 2009, 19:35:10
istenilsin 6 ayda bu pisliklerin hepsi temizlnir.ama birileri silah satacak,mermi satacak rant sağlayacak.

ali ihsan

Kasımpaşa Cenk'in kafa golüyle Diyar deplasmanında 1-0'lık üstünlüğü yakaladı...

Ollivanders

ariza makukula da ne gol atıyor bea ...

ali ihsan

Nazar ettik adamı.Cenk çift sarıdan kırmızı kart görmüş.İki takımda 10 kişi ...

emre

fanatiğin hangi futbolcu nereli haberinden ;

Öte yandan ligde en çok futbolcusu bulunan ilk 10 ilden 4'ünün ligde takımının olmaması dikkati çekiyor. Türkiye nüfusunun büyük bir bölümünü oluşturan İzmir, Samsun, Sakarya ve Adana illerini ligde temsil eden takım bulunmuyor.

Dartagnan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Aralık 2009, 15:31:52
Haftasonu Eskişehirdeydim, arkadaş ne kadar güzel bir şehirdir orası yaa ..

deme yaaa :D ne guzel konya yerine eskisehirde okucaktim ah su okul 10 puan yukselmeseydi ne olurdu :D bi de 5 puan ustundeydim.Eskisehirin hayalini kurarken konyayi gormek agir geldi :P:)

Ollivanders

sen bastın gittin bana sebep oldun >:( >:( >:(

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Aralık 2009, 16:59:14
sen bastın gittin bana sebep oldun >:( >:( >:(

la bi git sende ya beni buyuk sorumluluk alında bırakıyon heee:D

Ollivanders

oyle degil mi olum istanbul eskişehir gelmedi mi? nie konya ya gittim ben keyfimden mi  >:( >:( :o

Tufan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Aralık 2009, 15:31:52
Haftasonu Eskişehirdeydim, arkadaş ne kadar güzel bir şehirdir orası yaa ..

2 sene okudum orada güzeldir Eskişehir hele sevdiklerinde ordaysa dahada güzel oluyor ;). kısmetse bende perşembe günü ordayım 4-5 günlüğüne.

Ollivanders

Yav Alinin uzerine de bu kadar gelinmez ki. Acıdım adama ya. Forza kerpeten ali. Anti Burjuva ezel - cengiz ortaklıgı

Mustee13

Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'deki 30 takımın, toplam 38 milyon 814 bin 408,54 TL temlik borcu bulunuyor.

18 takımdan oluşan Bank Asya 1. Lig'deki 7 kulübün gelirleri üzerindeki temlik miktarı, toplam 13 milyon 93 bin 450,39 TL.

45 kulübün mücadele ettiği TFF 2. Lig'deki 15 takımın toplam 21 milyon 529 bin 365,92 TL, 53 ekibin yer aldığı TFF 3. Lig'de ise 8 ekip, toplam 4 milyon 191 bin 592,23 TL'lik temlik borcuna sahip.

Bank Asya 1. Lig'deki Samsunspor, 3 milyon 701 bin 582,43 TL ile bu kategoride en yüksek temlik borcuna sahip kulüp olarak dikkat çekiyor.

Samsunspor'un ardından Konyaspor 3 milyon 470 bin TL, Altay da 2 milyon 486 bin 439,29 TL ile sıralanıyor.

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20091215/temlikler_dudak_ucuklatiyor.html?kf_4

konuyu nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazdım...

saygılar

Mustee13

Hani borcu olana transfer yasaktı?

Federasyonun borçlu kulüplere lisans vermeyeceğini açıklamasından sonra, 500 bin TL borcu olan Diyarbakır`ın 6 futbolcu alması tartışma yarattı 

Futbol Federasyonu, devre arası transferinde borcu bulunan kulüplerin yeni futbolcular için lisans alamayacağını açıklaması üzerine Kocaeli, Diyarbakır ve Sakarya`nın sıkıntı yaşayacakları futbol kamuoyunda konuşulmuştu. Diyarbakırspor`un yabancı futbolcular Rakoviç, Jupi, Jancevski ve Stavrevski`ye FIFA nezdinde sonuçlanmış davalardan 500 bin TL borcu bulunduğu, bunların ödenmemesi halinde puan silinme cezasının da uygulanacağı belirtilmişti. Kulüp Başkanı Abdurrahman Yakut, her futbolcu için dörder puandan 16 puan silinebileceğini belirterek, TFF`den 30 Ocak`a kadar ödeme izni aldıklarını söylemişti.

Diyarbakır bu ortamda gittiği Antalya kampında 6 futbolcu transfer etti. Malatyaspor`dan Fevzi ve Mehmet Albayrak, Kartalspor`dan Mehmet Türkmehmet ve Zafer, Eskişehirspor`dan da Birol ve Ersin sözleşme imzaladılar.

Kamuoyunda `Federasyon `Borcu olana transfer izni yok` sözünü tutacak mı?` tartışmasını başlatan imzaların, henüz TFF`ye bildirilmediği öğrenildi. TFF yetkilileri, bir kulübün transfer ettiği futbolcuya lisans alabilmesi için `Yargı aşaması tamamlanmış borçların kapatılması şart` prensibinden taviz verilmeyeceğini dile getirdiler.

Mustee13

BANK ASYA 1. LİG

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden 18 kulübün ise haciz ve icra borcu toplam 50 milyon 566 bin 524 TL'ye ulaşıyor.

Ligde en borçlu kulüp 12 milyon 762 bin 420 TL ile Samsunspor olurken, Adanaspor, Güngören Belediyespor, Kardemir Karabükspor ve Manisaspor, ligin borcu olmayan takımları olarak dikkati çekiyor.

Bu arada TFF 2. Lig'de yer alan 54 takımın toplam borcu 30 milyon 80 bin 179 TL'yi bulurken, TFF 3. Lig'de mücadele eden 52 takımın borcu ise 15 milyon 181 bin 962 TL'ye ulaşıyor.