SAMSUN BASKET: 72 - Bahçeşehir Burhaniye Belediye: 51

Başlatan berusa55, 02 Mart 2009, 14:54:40

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıBurhaniye hazırlıkları tamamlandı!

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde aldığı flaş sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken Samsun Basketbol Kulübü, yarın oynayacağı Burhaniye Belediyesi maçının hazırlıklarını tamamladı.
Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yapılan antrenman antrenör Cantuğ Keskindemir yönetiminde gerçekleştirildi. Taktik ağırlıklı geçen idmanda oyuncuların bir hayli neşeli olduğu gözlendi.

Kendi sahalarında yenilmezlik unvanını sürdürmek istediklerini söyleyen antrenör Cantuğ Keskindemir, Burhaniye Belediyesi maçını kayıpsız atlatmak istediklerini söyledi. Yoğun bir maç trafiği içerisinde bulunduklarını açıklayan Keskindemir, "Yarın oynayacağımız Burhaniye Belediyespor maçını kayıpsız atlatmak istiyoruz. Çalışmalarımızı bu yönde yaptık. Bizim için zor geçeceğini düşünüyorum. Burhaniye Belediyespor maçında seyirci desteğine ihtiyacımız var. Taraftarımızın salonu her zaman olduğu gibi yine doldurmasını bekliyorum" dedi.

Yaşar Doğu Spor Salonu'nda yarın oynanacak olan müsabaka saat 17.00'de başlayacak.(iha)

Kaynak: http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=9674

BekiRcaN_5s

03 Mart 2009, 23:19:51 #31 Son düzenlenme: 03 Mart 2009, 23:22:27 ßqRcN_5s
maç Samsun'da :D :D :D ve SBK lider :) tek kötü yanı daha yeni maçtan çıktılar yorgunlar

Revenge

Yalnızca Biz haklı. Bir başkaydı Selvin.

Yalnızca BİZ

yaman55

haftaya samsunbaskette iddaa programına dahil

GençKozluklu

Güzel bir maç olacak ve rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyorum.

GençKozluklu

ceyhan Beledyie FB karşısında 9-0 lık seri ile maç başlamış. FB 4 dakikadır basket atamamış. Bizimkilerde 4-0 geriye düşmüşler ilk dakikalarda

celebi

harbisamsunsporlu5517

celebi

celebi

GençKozluklu

Syricimizle mutlaka kazanırız diye düşünüyorum. Rakibi tartıyor. Kızlar biraz oyuna heyecan katıyor  ;D

Zaten rahat bir maç takip etmek yok bize

bengülü

Sempatik Bengülü

benim kızlara güvenim tam bu maçıda alırız diye umut ediyorum

celebi

kızlar gerçekten kötü oynuyor ne oluyor kızlar