Veli Çetin

Başlatan Stoper, 16 Ocak 2020, 17:32:11

« önceki - sonraki »

_SoN_

Nokta transferler vardırya, bu öyle birşey değil, noktasının ötesinde ;)

minci

Alıntı yapılan: _SoN_ - 08 Mart 2020, 13:47:59Nokta transferler vardırya, bu öyle birşey değil, noktasının ötesinde ;)
Çok haklısın noktalı virgül gibi bir transfer.

ali ihsan

Her maç üstüne koyuyor.Seneye de banko olur bence.

_SoN_

Defansta güven verdi, sağlam oynuyor, uzun boyu ile kafa toplarına hakim, tek eksi yönü ağır olması.

5trawberry

Ben beğenmedim. Saçma sapan pozisyonlarda önde bastı. Arkada boşluk verdi.
Umursamaz oynuyor.

maço

Baya beğendim. Forvetin yakasını bırakmaması ve pas aralarını yapabilmesi çok güzeldi.

celebi

Stoper

Hava toplarında iyi, hamle oyuncusu. Top kullanma becerisi vasat ve ağır. Bu boyuyla süratli olması da beklenemez. Zaten bütün özellikleri yerinde olsa; 1. Lig değil, süper lig de oynardı. Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor.

Son 3 maçtır 90 dakika oynuyor.
Kalan maçlarda da Boli ile birlikte oynaması bekleniyor.

ata55

Aferin Veli... Bugün hem iyi oynadı hem de üç puanı getiren golü attı.

Karabudun

Alıntı yapılan: 5trawberry - 04 Ekim 2020, 23:16:14Ben beğenmedim. Saçma sapan pozisyonlarda önde bastı. Arkada boşluk verdi.
Umursamaz oynuyor.

Al benden de o kadar! Kendi adıma zerre beğenmiyorum.

Karabudun

Alıntı yapılan: Baybars - 11 Nisan 2021, 21:23:07Süper lig kadrosunda tutulması gerek diyenler var çok gülüyorum böylelerine tutamıyorum kendimi.

İronidir o renktaşım.

55__Gurbet__55

Hakeme itiraz edeceğine işini yapsan belki ilk gölü yemezdik. Kademe hataları oyun kuramama ne ararsan var kardeşimizde.

Raqua55

Tamam o kadar olay var araya kaynamasin. Bu adam ileride mathiasdan daha cok katki veriyor.

HoliganSamSunLu

Performans ı ile herkesi şaşırttı dahada iyi olacak gibi

Stoper

Öncelikle görevi olan kalesini savunmak dışında, köşe vuruşlarında rakipler için her zaman tehdit. Yanında Boli oynarsa daha güvenli savunmamız olacaktır.