Ferhat Çulcuoğlu

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:29:23

« önceki - sonraki »

Kaya

05 Temmuz 2019, 01:29:23 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2019, 05:14:15 Kaya

fanatik samsunsporlu

Bucasporda çok beğeniyordum.Ankaragücünde de iyidi.

Stoper

Eski takımı Altay taraftarı çok olumlu konuşuyor.
İstikrar abidesi, 32 yaşında olgun dönemi. Katkısı fazla olacaktır diye umut ediyorum.

ata55

Hakkında çok olumlu şeyler duyduğumuz futbolcu.
Ancak geçen seneki transferlere baktığımızda hepsi için iyi şeyler duymuştuk, ortaya bir ruhsuzlar ve utanmazlar ordusu çıkmıştı. Umarım be kez farklı olur.

ata55

Gümüşhane maçında büyük bir sorumsuzluk örneği gösterdi. resmen kendini attırdı. ciddi bir para cezası verilmeli.

Kaya

Dünyanın hiçbir yerinde taç çizgisinin yanında rakibini iten oyuncuya sarı kart göstermezler.Hele ingiltere italya izleyen adam bir tarafıyla gülerdi o kartlara. Hakem Samsunspor maçını buldum dur bir şovumu yapayim dedi. Yine de sarı kartın var neden bu duruma düşürecek işlere giriyorsun diye kulağı çekilebilir. Onun dışında defasın önünde stoperlerden alıp ileri taşıma konusunda başarılı bir maç çıkardı. Gökhan Alsan'ın önündeki pozisyona gelmesi ile daha da iyi oynayacaktır.

ata55

Yediği kırmızı kartı İrfan hoca tarafından da eleştirilmiş. Hakem kötüydü ama ne olursa olsun böyle kart görülmez. Çok güvendiğimiz bir oyuncu, toparlayacaktır.

5trawberry

Manisa Fk maçı performansı rezil ötesiydi. Çıkınca belli oldu zaten. Umarım toparlar.

Stoper

Pek ölçü olmasada, Gümüşhane maçında geçmişe nazaran daha olumlu ve iyiydi. Asist yaptı ve skora katkısı da oldu.

Sadece Samsunspor

Bu macta cok iyi oynadi begendim

_SoN_

Uzun zamandır hayran kaldığım bir orta saha, ben çok beğeniyorum oyun tarzını mücadelesini.

ata55

Üst düzey mücadele ediyor. Top çalıyor. Gol pası atıyor. Aferin uşak.

ata55

Son haftaların gizli kahramanı. Pendik'te de çok iyiydi.

55_OrHaN_55

Ferhat'ın hırsı ve mücadele azmi tüm futbolcularımızda olsa yenemeyeceğimiz takım yok. Çok çalışkan ve yerinde müdahalelerle skora etki eden bir oyuncu. Sinirlerine biraz daha hakim olması (Gerçi Pendik maçındaki hakeme karşı sabırlı olmak da zor olsa gerek.) dileğiyle.

Stoper

Son haftaların en formda ismi. Katkısı arttı. Hırslı görüntüsü ile çevresindeki oyuncu grubuna da dinamizm katıyor.