Dizi Film Tavsiyesi

Başlatan SSBiz Gençlik, 05 Aralık 2009, 11:12:38

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

08 Aralık 2009, 18:29:59 #30 Son düzenlenme: 08 Aralık 2009, 18:32:35 harbisamsunsporlu5517
kv pusu ve tek turkiye bunlardan tavsiye olmaz ya neyse ;D

Fecr_55

08 Aralık 2009, 18:36:15 #31 Son düzenlenme: 08 Aralık 2009, 18:36:40 Fecr_55
Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 08 Aralık 2009, 18:29:59
kv pusu ve tek turkiye bunlardan tavsiye olmaz ya neyse ;D

Tek TÜRKIYE dizisine basta bakiyordum, ama daha sonra o kadar acitmaya basladi ki senaryo, bakmiyorum degil bakamiyorum..
Ayni senaryoyu haberlerde de izleyebiliyoruz kahretsin ki..

Son zamanlarda yaptigim en dogru is, ne haber, ne dizi, yani televizyon bakmamak.. ;)

Nuri Asan

ezel erken bitecek her şey meydana çıktı.
kurtlarda polat ali olduğunu 90 küsür programında söylemişti.
ali ve cengiz çok iyi oyuncu.
cansu dereye hastayım
şebnemi yer bitiririm.

celebi

SSBiz Gençlik

Zombi dizisi olsa süper olurdu... :) ;) 8) :P

Burak

valla bende türk dizisi izlemeyi sevmiyorum yamukluktan ihanetten başka konu işlenmiyor bir tek geniş aileye bakarım onda da başrol deki arkadaş hemşerimiz bunun dışında yabancı dizi tavsiyesi isteyenlere how i met your mother my name is earl 30 rock seinfeld komedi dizilerini öneririm efsane hapishane dizisi OZ u izlemeyen var ise çok şey kaybetmiştir de diyebilirim 60 bölüm izledim mükemmel.lost u prison break ı söylemek zaten anlamsız ayrıca bu saydıklarımın çoğuna da sahibim

Fecr_55

Yepyeni bir dizi..Fragmanini gördügüm andan itibaren merakla bekledigim bir dizi..Nihayet bu aksam TRT 1 ekranindan izleyebilecegiz..

"İsimsiz kahramanlar için 71 dakikalık saygı duruşu"... : SAKARYA FIRAT

Dizi, 25 yıldır devam eden acı dolu sürecin hikâyesidir. Türkiye'yi kuşatan terör ve terörün söndürdüğü, yerinden ettiği hayatların hikâyesi. Ve bütün saldırılara, bütün imkânsızlıklara canını ortaya koyarak göğüs geren Mehmetçik'e, binlerce şehit ve gaziye, isimsiz kahramanlara saygı duruşu niteliğinde bir yapım... Aynı topraklardan doğan, aynı topraklarda akan iki nehrin, ayrılığa ve bölünmeye karşı savaşı: Sakarya Fırat.

Sakarya Fırat; Uzman Çavuş Osman Kanat ve bir avuç arkadaşının yaşadıklarını ekrana getiriyor. Bu yapımda, Çeliktepe Sınır Karakolu'nda yaşananlarla birlikte, asker analarının, evladı dağa çıkan babaların, kulağı seste, yüreği kıpır kıpır asker yavuklularının, yaşama mücadelesi veren bölge insanının ve diken üstündeki Türkiye'nin hikâyesini izleyeceksiniz.

celebi

evet sakrya fırat iddialı gibi

Fecr_55

Bekledigime degdi..Hem iddiali, hem gercekci, hem "gururlu" bir dizi..
Mükemmel..Empati kurmamak elde degil..!

çapaþ 06

Alıntı yapılan: celebi - 09 Aralık 2009, 08:37:10
tek türkiyeyi tek geçerim
ordaki  adam cüneyit arkını geçti ha öğretmen vali kaymakm muhtar doktor herşey oluyo

celebi

ben karakterden ziyade işlenen konuya bakıyorum

ankarta 55

Alıntı yapılan: celebi - 01 Ocak 2010, 22:30:54
ben karakterden ziyade işlenen konuya bakıyorum
bence böyle  dizinin olmamsı gerekir o kdar  anne baba var çocuğunu askere gönderiyo bide bunu izle bu kadın nası  çocuğunu düşünmden her dakka yaşayaçak biraz sakıncalı

Dartagnan

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 05 Aralık 2009, 11:12:38
Sinema filmlerinden daha çekici dizi filmler yayınlanmaya başlandı Dünya'da. Bilmediğimiz çok güzel diziler ekranlarda sürmeye devam ediyor ya da bitmiş durumda. Dizileri bu başlık altında takip edebiliriz diye düşünüyorum...

Benim favorim  PRİSON BREAK

Senaryosu: Micheal Scofield (Wentworth Miller) çaresiz durumdadır. Sansasyonel bir cinayet davası yüzünden idam cezasına mahkum olan ağabeyi Lincoln Burrows (Dominic Purcell) Fox River Devlet Hapishanesi'nde infazını beklemektedir. Bütün deliller aksini kanıtlasa da Michael kardeşinin suçsuz olduğuna inanır. Lincoln'un infazına yaklaşırken başka seçeneği olmadığını düşünen Micheal ağabeyine yardım etmek için hapse girmeyi göze alarak banka soygunu gerçekleştirir. Hapishanenin planlarını ele geçiren inşaat mühendisi Micheal, ağabeyini kaçırıp masumiyetini kanıtlamak üzere çok detaylı bir plan yapar. Ancak Michael hapishaneye girdiğinde, Lincoln'in idamının ardında çok büyük bir devlet komplosunun varolduğunu öğrenir. Micheal bir taraftan firar için cüretkar planını gerçekleştirmeye çalışırken diğer yandan dizinin her bölümünde bulmacanın bir parçası daha ortaya çıkar.

bu dizi sagliga zarar haberınız olsun :D hele hele sonları adamı bıtırır(sahsen ben kendımden gectım)  ama bı ızlemeye dalın ondan sonra bı anda kendınızı fınal break de bulacaksınız.Garantı verebılırım ;)

Ollivanders

ya bırak allah askına ya :)

Sercan