Yeni Samsun Valisi Hüseyin Aksoy oldu

Başlatan çarşambalı-55, 13 Mayıs 2010, 14:14:59

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Yeni Vali nedense bana çok iyi işler yapacakmış gibi geliyor. İnşallah yanılmam. Demeçler güzel planlar güzel faliyete geçerse çok güzel olur. Ayrıca Samsun'u Doğu Karadeniz programına sokmasıda büyük başarı. Çünkü diğer bölgelerdeki insanları Karadeniz gezisi diye sadece Trabzon'a ve Rize'ye götürüyorlardı. Bu açıdan çok iyi oldu.

Ayrıca Haber gazetesinde her gün yarım sayfa ilan görüyorum Trabzon'a Rize'ye tur diye. Be kardeşim Samsun'un insanı acaba Ladik'i Havza'yı Vezirköprü'yü Kuş Cennetini görmüşmü de sen milleti oraya götürüyorsun. Yanıbaşımızda tarihi güzellikler manzaralı yerler varken niye gidelim oralara. Bence Büyükşehir veya Valilik bu işe el atmalı ve ilk önce Samsunluya Samsundaki tarihi ve doğal güzellikleri göstermeli.

samsunmania

İnşallah öledir kardeşim ama bizim kalbimizi kazanması için yapacağı belli sayın valimizin. Bir an önce takımımızı toparlamak için adımlar atmalı.

kalptenþimþek

süper lige yolculuk projesi de vardır umarım :-\..

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Haziran 2010, 23:57:15
Çünkü diğer bölgelerdeki insanları Karadeniz gezisi diye sadece Trabzon'a ve Rize'ye götürüyorlardı.

Eğer bu olayı halledebilirse,çünkü bendeçok rastladım bu duruma.Gerçekten harika olur..