Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Fifaya gidemezmiyizki itiraz icin

Dartagnan

İtiraz edildi diye hatırlıyorum ama. Benim asıl eleştirim taraftarın olaya bakıs acısı için.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Ben zamaninda da yazdim. Bu buyuk bir skandal ama biz bunu kullanamadik. Tff kurumu kural hatasini kabul edip sonra herhangi bi yaptirim yapmadan oldugu gibi kabul etti. Bunu uluslararasi tum kurumlara gotur deliler gibi tazminat alirsin. Oyle el altindan bak tekrar edersek dk 88den baslatiriz kabul etmiyorsan tekrar yapmayacaz gibi sacma salak seyler ancak bizim ulkede olur. Ben bu maci fifa uefa spor mahkemesi neyse giderim mac geri gelmese bile catir catir tazminati alirim. Hicbise alamazsam o kurumlar tffyi bi guzel yakar.

seskat

Alıntı yapılan: Dartagnan - 26 Nisan 2021, 12:59:23Ümraniye maçı tekrardan oynanmasın isteyenler su anda ne düşünüyor acaba. Kaldık mı Ümraniye maçına? Taraftar ve camia olarak su olay karsısında bile dik duramadık.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UEFA'ya başvursak olmaz mı ki. Var mı bunun hukuki yolu?

KocumVolkan

Bu hafta bütün maçlar cumartesi saat 16.00 da arkadaşlar.

defansif orta saha

70 puanla playoff'lara kalma ihtimalimiz ortaya çıkınca "yine tuhaf bir şekilde tarihe mi geçeceğiz?" diye geçmiş sezonları biraz kurcaladım. 2013-14 sezonunda 19 takımlı ligde Orduspor 71 puanla (1,97 puan ortalaması) 3. sırada bitirmiş. 2001-02 sezonunda 20 takımlı ligde Sakaryaspor 70 puanla (1,84 puan ortalaması) çıkamamış. Eğer biz 70 puan almamıza rağmen playoff'lara kalırsak 2,05 ortalama ile bitireceğiz.

_SoN_

Altay Mustafa Denizli ile anlaşmış, playof da bir hava katacaktır bu Altay'a.

defansif orta saha

PFDK Kararları - 27.04.2021
"YILPORT SAMSUNSPOR Kulübü başkanı YÜKSEL YILDIRIM'ın, sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunulmasından dolayı FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına..."
Kaynak: https://tff.org/default.aspx?pageID=246&ftxtID=35004

Sadece Samsunspor

Dunki alanya fb macinda kural hatasi var diiye fb mac tekrari basvurusu yapmis. Hadi bakalim tekrar olacak mi. Eger olursa ve biz umraniye maci yuzunden lige cikamazsak ne olacak ? Bence hicbise olmayacak cunku gucumuz yetmiyor. Baskan tek basina ne yapabilir

Sercan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 30 Nisan 2021, 13:41:06Dunki alanya fb macinda kural hatasi var diiye fb mac tekrari basvurusu yapmis. Hadi bakalim tekrar olacak mi. Eger olursa ve biz umraniye maci yuzunden lige cikamazsak ne olacak ? Bence hicbise olmayacak cunku gucumuz yetmiyor. Baskan tek basina ne yapabilir

aynen öyle..

twitter

giresun maçı niye başlamadı saatinde? yine bir şeyler döndürüyorlar valla

isa55

Akhisara guveniyordum
Bu iş bitti
A.demir 3 tane atar ikinci devrede

ercan0655

Play off maçlarında fıtık olmak üzere hazırlık yapalım.

Sadece Samsunspor

Simdi baskan bu balikesir maciyla ilgili bise dese ceza verirler. Bu nasil sistem arkadas. Hem hata yap macin icine et hemde aciklama yapana bise diyene ceza ver. Ulkenin tum kurumlari bu ads baskani gibi adamlarin elinde oyuncak olmus. Yemin ediyorum tiksindim ya. Yasanmayacak hale geldik artik. Duzeniniz batsin. Ligde sizin olsun futbolda. Bezdirdiniz be.

5trawberry

0-0'ken Okan Alkan'ın hareketine kırmızı kart çıkaramayanlar, Samsunspor'a gelince kırmızı kartları havaya uçurdular.

Balıkesporspor'un net iki golü ofsayt gerekçesiyle verilmedi.
Giresunspor'un golünden önce net penaltı var. Es geçildi gol oldu.