PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2013, 13:54:23
Akan,
Bu yazdığını şimdi gördüm. Üstte bir açıklama ekledik. Gerekenleri yazdık, söyledik diye ümit ediyorum.  
Allah'tan dileğim şu iki haftayı salimen atlatmaktır. Sonrasında benim de / bizim de siz değerli kardeş ve arkadaşlarımızla paylaşacağımız cümlelerimiz olacaktır.

34 yaşımdayım, böyle mutsuz bir sene yaşamadım. Uyuyamıyorum, kabuslar görüyorum. Duygu olarak sizlerden farklı değilim. Çoktan bitmesi gereken iş teknik heyetimiz ve futbolcularımızın üstün çabalarıyla uzadıkça uzadı. Neyse, Allah yardımcımız olsun.

OLMASI GEREKENİ YAPMIŞSINIZ HOCAM..
SİZDEN BEKLENEN BUNLAR.
ÇÜNKÜ DAHA ÖNCELERİ BU TİP DURUMLAR KARŞISINDA BU DURUŞLARI SERGİLEDİNİZ..SERGİLENMESİNE ÖN AYAK OLDUNUZ.
KİMSE SİZDEN TAKIMA MİLYONLAR KAZANDIRMANIZI VEYA ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR TAKIM YAPMANIZI BEKLEMEDİ.
HERKES LİGDE KALSAK YETER DEDİ ZATEN.
AMA ÜSTÜNE BAZI SAÇMALIKLAR GELİNCE HERKES BUNLADI..
O SAÇMALIKLARI TEKRAR TEKRAR DİLE GETİRMENİN DE MANASI KALMADI PEK..

AYRICA BU AÇIKLAMANIN DA BU ŞEKİLDE SADECE AÇIKLAMA BAZINDA KALMAMASINI BÜTÜN YÖNETİM KURULU ÜYELİRİ İLE BERABER OLUP ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE BİR KAMPANYA BAŞLATILIP İYİ BİR KALABALIK İLE BERABER VALİLİĞE GİDİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..
BU "KÜÇÜK AZINLIK" KİMLERMİŞ ÖĞRENİLİP  ONLARIN SAMSUNDAN GÖNDERİLMESİ İÇİN GEREKLİ KAMUOYU BASKISININ SAĞLANILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..

YANİ LAFTA KALMAMALI BAZI ŞEYLER ARTIK.KAFASI KOLU KIRILAN İNSANLARIN TEK BEKLENTİSİ BU..

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Nisan 2013, 14:06:54
OLMASI GEREKENİ YAPMIŞSINIZ HOCAM..
SİZDEN BEKLENEN BUNLAR.
ÇÜNKÜ DAHA ÖNCELERİ BU TİP DURUMLAR KARŞISINDA BU DURUŞLARI SERGİLEDİNİZ..SERGİLENMESİNE ÖN AYAK OLDUNUZ.
KİMSE SİZDEN TAKIMA MİLYONLAR KAZANDIRMANIZI VEYA ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR TAKIM YAPMANIZI BEKLEMEDİ.
HERKES LİGDE KALSAK YETER DEDİ ZATEN.
AMA ÜSTÜNE BAZI SAÇMALIKLAR GELİNCE HERKES BUNLADI..
O SAÇMALIKLARI TEKRAR TEKRAR DİLE GETİRMENİN DE MANASI KALMADI PEK..

AYRICA BU AÇIKLAMANIN DA BU ŞEKİLDE SADECE AÇIKLAMA BAZINDA KALMAMASINI BÜTÜN YÖNETİM KURULU ÜYELİRİ İLE BERABER OLUP ÇOK YOĞUN BİR ŞEKİLDE BİR KAMPANYA BAŞLATILIP İYİ BİR KALABALIK İLE BERABER VALİLİĞE GİDİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..
BU "KÜÇÜK AZINLIK" KİMLERMİŞ ÖĞRENİLİP  ONLARIN SAMSUNDAN GÖNDERİLMESİ İÇİN GEREKLİ KAMUOYU BASKININ SAĞLANILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM..

İki hafta belki de bir hafta daha sabırla beklememiz lazım. Şu an konsantre olmamız gereken bir ölüm kalım maçımız var. Gereken yerlere gereken mesajları yönetimimiz verecektir inancındayım. Yapılan bu çirkinliğe sebebiyet veren kimlerse cezasını çekecektir.

lato

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2013, 13:54:23
Akan,
Bu yazdığını şimdi gördüm. Üstte bir açıklama ekledik. Gerekenleri yazdık, söyledik diye ümit ediyorum. 
Allah'tan dileğim şu iki haftayı salimen atlatmaktır. Sonrasında benim de / bizim de siz değerli kardeş ve arkadaşlarımızla paylaşacağımız cümlelerimiz olacaktır.

34 yaşımdayım, böyle mutsuz bir sene yaşamadım. Uyuyamıyorum, kabuslar görüyorum. Duygu olarak sizlerden farklı değilim. Çoktan bitmesi gereken iş teknik heyetimiz ve futbolcularımızın üstün çabalarıyla uzadıkça uzadı. Neyse, Allah yardımcımız olsun.

Abi benim fikrim düşsek de sizlerin bırakıp gitmemesidir. Sanki ayrılık sinyali verdin gibi. Evet kızıyoruz eleştiriyoruz keşke bizlere biraz daha kulak assaydınız diye geçiriyoruz içimizden. Sizlerin de bizlerin de hatalarımız oldu ama Samsunspor düştüğü yerden bir şekilde kalkacaksa bu öze dönüşle olacak. Yönetimiyle de futbolcularıyla da. Yıllar sonra böyle bir imkan varken zorunluluktan üstlendiğiniz görevi bırakmamanızı dilerim. Ama özel sebepler sağlık durumları bunlar sizin bileceğiniz konulardır ne olursa olsun kendi adıma takım için yaptıklarınızdan ve yapmak isteyip yapamadıklarınızdan dolayı Allah hepinizden razı olsun.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsunmania - 29 Nisan 2013, 14:09:44
İki hafta belki de bir hafta daha sabırla beklememiz lazım. Şu an konsantre olmamız gereken bir ölüm kalım maçımız var. Gereken yerlere gereken mesajları yönetimimiz verecektir inancındayım. Yapılan bu çirkinliğe sebebiyet veren kimlerse cezasını çekecektir.

ABİ MAÇLAR BİTİNCE HERŞEY UNUTULUR.
GEÇEN SENE CEZA ALANLAR KAHVE KÖŞELRİNDE MAÇ İZLİYOR..
HANGİ BİRİNİ HATIRLIYOR MİLLET..
O YÜZDEN HERŞEY SICAĞI SICAĞINA YAPILMALIDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

Ellibeş Numara

29 Nisan 2013, 14:34:50 #259 Son düzenlenme: 29 Nisan 2013, 14:40:44 Sadece Samsunsporlu
Samsunda Yaşayıpta, SAMSUNSPOR'u Düşman Olarak Görenlerin Taa.. Stadyumlarda 'Artist Polisler' Oldukça, Futbolda Şiddet Bitmez.. 5 Yaşındaki Çocuğa Bile 'Biber Gazı' Sık, Bayan Taraftarlarımızı Jopla, Taraftarlarımıza 'TERÖRİST' Gözüyle Bak. Vatan Hainleri Sana Taş Atar, Molotof Atar. Sağı Solu Yıkar Yakar. Dağ Çıkar, Mehmetçiklerimizi Şehit Eder. Ve Onlara Güller Verirsiniz, Şeker ve Top Dağıtırsınız. Birilerinin PİYON'u Olanlar, Daima PİYON Kalırlar. Yapılan Haksızlıklara, Çekilen Çilelere Rağmen Bu Büyük Taraftar, Bu Sevdadan Vazgeçmeyecektir..  >:( :x(( :redcard:

|Polislik Görevini, Gerçekten İyi Yapanlara Hiçbir Lafım Yoktur..

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Nisan 2013, 14:11:20
ABİ MAÇLAR BİTİNCE HERŞEY UNUTULUR.
GEÇEN SENE CEZA ALANLAR KAHVE KÖŞELRİNDE MAÇ İZLİYOR..
HANGİ BİRİNİ HATIRLIYOR MİLLET..
O YÜZDEN HERŞEY SICAĞI SICAĞINA YAPILMALIDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

Kardeşim iki ucu ..klu değnek. Bir haftadan bir şey olmaz gibime geliyor. Yönetici kardeşlerimiz bunun peşini bırakmaz.

Forvetim

öylesine kınama ile kalmamalı ve inşallah ta kalmayacak görünüyor, ben buradan suat kılıça seslenmek istiyorum hani samsunluya kendisi samsun m.vekili ya, bana yeni stad yapma arkadaş mevcut stadımda içişleri bakanlığına bağlı emniyet güçlerin insan gibi maçımı izlememe müsaade etsinler yeter, biz pkk yandaşı değiliz o çok güvendikleri kuvvetlerini üniformadan aldıkları gücü ve yetkilerini gitsinler terör yandaşlarına göstersinler onlara deşarz olsunlar. halk otobüsü yanıyor kül oluyor 1 tane polis yok etrafta. insanları kendilerinden nefret ettirmesinler. ama pardon onlara top verirler şeker çikolata verirler. statta çocuk dövmek kolay. o üniformandan aldığın yetkiyi gücü haksız yere kullandığından da hesap vereceksin Allaha, yanına kalır sanma. işte sana kul hakkı.

lato

Alıntı yapılan: Forvetim - 29 Nisan 2013, 18:18:39
öylesine kınama ile kalmamalı ve inşallah ta kalmayacak görünüyor, ben buradan suat kılıça seslenmek istiyorum hani samsunluya kendisi samsun m.vekili ya, bana yeni stad yapma arkadaş mevcut stadımda içişleri bakanlığına bağlı emniyet güçlerin insan gibi maçımı izlememe müsaade etsinler yeter, biz pkk yandaşı değiliz o çok güvendikleri kuvvetlerini üniformadan aldıkları gücü ve yetkilerini gitsinler terör yandaşlarına göstersinler onlara deşarz olsunlar. halk otobüsü yanıyor kül oluyor 1 tane polis yok etrafta. insanları kendilerinden nefret ettirmesinler. ama pardon onlara top verirler şeker çikolata verirler. statta çocuk dövmek kolay. o üniformandan aldığın yetkiyi gücü haksız yere kullandığından da hesap vereceksin Allaha, yanına kalır sanma. işte sana kul hakkı.

Mantıklı düşünmek gerekirse ne Suat Kılıç ne Fuat Köktaş ne kadar yardım ederse etsinler konu travzon olunca bir adım geride duracaklar. Günahını almak istemem ama Aynı okulda okumuş olan kuzenim demesi alt yapımızda oynayan sayın Köktaş'ın oğlu Enes Köktaş koyu travzonlu varın gerisini siz dşünün siyasilerden bişey çıkmaz zor.. 

lato

King1965

erkutdem55

Ağza sıkılır mı ya o.Ellerindekini oyuncak zannediyor bunlar.50 metreden insanı perişan eden şeyi ağzına sıkıyor.Sorun o poliste değil ama polise bu yetkiyi verip,sonra da bunu yapan polise cezasını vermeyen sistemde.Bu ülkede polissen kralsın.

King1965

dün gaz bombası yedim maratonun dışında ağzım burnum gözüm felç oldu sanki öyle bir yanma olamaz yaa . Ah elimde güç olsaydı yemin ederim polis molis dinlemez vururdum bunları . ******* köpekler..

pitbul055

30 Nisan 2013, 08:35:42 #267 Son düzenlenme: 30 Nisan 2013, 08:39:16 pitbul055
Vip A da maçı seyrediyorduk.Trab-Rum yedek kulübesinin arkasıda.Ön tarafta bayan siivil komser takmış siyah gözlükleri elinde telsiz yüzü sürekli taraftarda ileri geri gidiyor.Arkadaşlara söyledim bakın bu özellikle bekliyor.Talimatı almış ilk fırsatta alacak birilerini.Öğlede oldu.Barış memiş piçi oyundan öçıkarken yavaş hareket etti.Tam önümüzden geçerkende birkaç koltuk önümdeki genç kalkıp tepki gösterdi...Hemen o GARIIII atladı.Taraftarın arasına güzelce kamufile olmuş siviller yapıştılar taraftara.Tepki gösterdik kargaşa çıktı alamadılar.Maç bitiminde kız arkadaşıyla çıkarken arkasından siviller takip ediyordu.Meğer önceden ayarlanmış senaryo.Ekip arabasını çıkış kapısına yanaştırmışlar hopppp elemanı apar topar attılar arabaya.Yanındaki kız arkadaşı bile ne olduğunu anlamadı. Bakan,makan hikaye kardeşim..Bizim sahipsizliğimizi çok iyi biliyorlar.Bir arkadaşımız güzel yazmış yukarda.Türkiyede Türkleri Azınlık göstermeye çalışan zihniyet Aynı oyunu Samsunumuzda Bize yapmaya çalışıyor.

seyf55

En kısa zaman da organize olmalıyız bir şekilde bu amına kodumun oğullarına karşı

lato

http://n1304.hizliresim.com/18/w/mk8jn.jpg

travzonlu o çocuklarının fotosu kendileri çekmişler. Resmin köşede sırıtan iki tane o çocuğu var tipinden nereli olduğu anlaşılan. Aradaki muameleye bak sonra devletin polisi ol zorla vatan haini yaparsınız lan insanları