PTT 1. LİG 32. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - 1461 Trabzon

Başlatan Mert, 21 Nisan 2013, 16:09:42

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ult55ras - 28 Nisan 2013, 16:44:05
şu ankaragücü diye konuşanlar şimdi de bi bahane söyleyinde kendimizi avutalım

Bizim taraftara akıl sır ermiyor. Sürekli birbirleriyle kavga eden gruplar, sahaya atlayan zirzoplar, 2 senedir, kendisi düşerken bizi de dibe çeken ankaragücüne yapılan yalakalıklar.... Allah akıl fikir versin...

Özcan İNAN

Musa bügün delirtti hele o 25. dakikadaki kaleci ile teke tek kaldığı pozisyon...
Diyecek söz yok Allah yardımcımız olsun...

Ellibeş Numara

Yine acı çeken, hüsrana uğrayan bu yönetim ve bu taraftar başka birşey demiyorum.. :'(

lato

Alıntı yapılan: ult55ras - 28 Nisan 2013, 16:44:05
şu ankaragücü diye konuşanlar şimdi de bi bahane söyleyinde kendimizi avutalım

a gücü giderken bizi de götürecek düşersek ayrılmamış olacaz işte ne güzel bundan büyük teselli var mı a gücü için enerjisini harcayan kahramanlara

King1965

feticalik

kalptenþimþek

Maratonun sağ tarafındaydım.. maçın sonlarına doğru o tarafa çevik kuvvet tarafından çok ani bir giriş yapıldı.. sanırsınız karşılarında silahlı molotoflu teröristler var.. halbuki hiç bir olay yoktu ve bu hareketleriyle anlık bir sıkışmaya neden oldular.. ezilenler itilenler yaralananlar ve durduk yerde sinirleri gerdiler taraftarı galeyana getirdiler.. yazıklar olsun artık ne denir başka...

isa55

haftaya kazanamaz ve son haftaya kalırsak, "Allah korusun" sivas olayını tekrar yaşarız gibi geliyor.

kalptenþimþek

lato

EMNİYET ORANTISIZ GÜÇ !!

Diyarbakır'da Van'da Hakkari'de polise taş atmadık ya ondandır bu şımarma. Emniyetinin de *** haysiyetsizler sanki terörist var karşılarında

Ellibeş Numara

Basın Mensuplarına ve Taraftarlarımıza Orantısız Güç Kullanan, Samsun Emniyetini KI-NI-YO-RUZ !

Bakican55

Yönetim yine taraftarı suçlar artık taraftarına sahip çıkma zamanı Taraftarı koruyan bir açıklama bekliyorum ...

diocid

Son iki maça kadar canavar gibi oynayan, her maçta gol yazan Abdulkadir bile takıma uydu, bu hocayı değiştirmemek bence takıma yapılabilecek en büyük sabotaj olur, böyle bir takımı oynatamayan hocaya yazıklar olsun, ayrıca yönetim de hocanın arkasında olmakla tüm kredisini kaybediyor, benden söylemesi.

red_white

Vip b de izledim maci. Mac sonrasi 6 , 7 yasindaki kucucuk cocuklara joplarlar teklemelerle girdiler bayan taraftarlarimizi bile darp ettiler yaziklar olsun size gelde sev polisi. Herkes bagirdi cagirdi kimseyi dinlermedoler comlekci cocugu dememiz cok koymus olacak size kim verdi bu emri aciklayin be adi densizler

Tufan

Samsun polisinin büyük bölümü bölgenin insanı olduğu için kinin öfkenin kuyruk acısının dışa vurumudur orantısız güç!