PTT 1. LİG 29. HAFTA | Şanlıurfaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 31 Mart 2013, 21:28:11

« önceki - sonraki »

brigand

Savunma zaafımızı yansıtan bir görüntü olmuş. Sadece Lokman doğru hamleyi yapıyor. Oda kapatabilecek kadar hızlı değil zaten. Öne çıkıp basması gereken adam çizgi oluşturmaya çalışıyor. Tersteki stoper baskıya gidiyor. Kabak gibi pozisyon veriyoruz. He zaten bunları yapabilsek kafada olurduk. Ama konu bu da değil. Şu golü yedikten sonra golü buluyorsun. Biraz inatla oynasak rahat alabileceğin maçı pozisyon bulamadan, baskı yapamadan kaybediyorsun. Yazık. :(

Ahmeti

Keşke her maça 1-0 geride başlasak ancak o zaman bizimkiler adam gibi top oynuyor , yoksa maç beraber veya öndeysek oynadığımız futbola futbol demeye bin şahit gerek.

Furkan

Depmasmanlarda Besim hoca ninni söylüyor takımda yatıyor başka diyecek bişey yok

seyf55

hocanın açıklaması var bir puan alınacak deplasmanda almamız lazımdı diye adam bir puan için gelmiş den hedefini bir puan koyarsan hoca olarak futbolcuda bir tık altına kendi hedefini koyar yenilirsin böyle

samsunmania

Alıntı yapılan: seyf55 - 08 Nisan 2013, 17:55:42
hocanın açıklaması var bir puan alınacak deplasmanda almamız lazımdı diye adam bir puan için gelmiş den hedefini bir puan koyarsan hoca olarak futbolcuda bir tık altına kendi hedefini koyar yenilirsin böyle

Harfiyen katılıyorum. Dikkat edin, ne zaman yenilmemek için gidiyoruz diye beyanat verse 0 puan, kesinlikle 3 puan alacağız dediği zaman 3 puan. Futbolcuları da böyle motive ediyorsa zaten sonuç ortada.

King1965

Alıntı yapılan: samsunmania - 08 Nisan 2013, 18:12:44
Harfiyen katılıyorum. Dikkat edin, ne zaman yenilmemek için gidiyoruz diye beyanat verse 0 puan, kesinlikle 3 puan alacağız dediği zaman 3 puan. Futbolcuları da böyle motive ediyorsa zaten sonuç ortada.

TRT SPİKERİ,  Besim durmuş maçtan önce %100 üç puan alacaklarını söyledi . Sonuc Karşıyaka 0-1 Samsunspor

kumköylü ahmet

Bu özel Ucak Ibrahim tatlisesemi Aitti?
Böyle Bir idda Atildi asli nedir acaba?
Futbola gelince Icimizden 11 kisi secer Bizde Okadar Oynardik.Sanliurfaya karsi..
SAMSUNSPOR`umuzun ismi Böyle seylere Karsiinca Insanin kalbi Paranparca Oluyor.
Bu Iddalarin Sonucunda 2 maca Bakmadim icimden gelmedi.Ankaragucu ve bucaspor maclarina
Ankaragucune yenilicegimizi Tahmin etmisdim zaten.
Egerki Sanliurfa macinda gercekden Ibrahim tatlisesin Parmagi Var ise Sikeye karsi cikan biz taraftarlara ise Yazik Diyorum.
Samsunspor`umuzu Biz Cani Gönülden Sevdik.Onunla sevindik Hüzünlendik Yenildiysek Bile Ezilmedik Ama Böyle Lekeye kabul etmek Mümkün Degil..Böyle bir Idda Var Egerki ispatlanirsa Ben Cocuklugumdan beri Desteklemis Oldugum Samsunsporumuz Bana En Derin Yara Acacakdir..Ispatlanirsa Futbola Karsi Sogduk Zaten Ozman Gerekeni yapariz.
Saygilar Sevgiler

maraton

mehmet yılmaz

Ahmet, bazı dedikodular, iddialar vardır azıcık da olsa bir mantık içerir ve cevap verilir. Şu yazılanlara cevap yazmak, yalan olduğunu söylemek bile zaman israfıdır. Bu iddiayı ortaya atan ispatlamak zorundadır, yoksa serefsizin önde gidenidir. Ya da zaten öyledir...

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: maraton - 24 Nisan 2013, 19:16:43
Hayır uçak Nuri sesigüzele aitti
Sagolasin Kardesim
Alıntı yapılan: samsuni - 24 Nisan 2013, 19:21:55
Ahmet, bazı dedikodular, iddialar vardır azıcık da olsa bir mantık içerir ve cevap verilir. Şu yazılanlara cevap yazmak, yalan olduğunu söylemek bile zaman israfıdır. Bu iddiayı ortaya atan ispatlamak zorundadır, yoksa serefsizin önde gidenidir. Ya da zaten öyledir...
Sagolasin Mehmet
Nebilim Insan Samsunsporu Sahaya Cikarken O Sanli Forma Altinda Görmek Gurur Veriyor.Tühlerim Diken Diken Oluyor.90 Dakika Heycandan Yerimizde Duramiyoruz.Bazen o 90 Dakika 1 yil Gibi Geliyor Insana..Ama Cook Yenilgiler Gördük Bukadar Aciz Futbol Oynamadik.Iddaalari Görünce Duyunca Yok öyle Birsey Diyoruz Ama Azcikda Olsa Sahada Mucadele Olsun Be Kardesim.Biz Herzaman Savunmamizi Yapariz.Bir ömrümüzü Vermeye Haziriz Samsunsporumuza Karsi.Ama Böyle Yürüyerek mac Bitsede Eve Gitsek Havasinda Olanlara da Cezasi verilmelidir.Nasil Bazi Galibiyetlerde Prim Veriliyosa Böyle Maglubiyetlerdede Cezasi Kesilmelidir.Urfa ve Ankaragucu maclari mesala..O Forma Kutsaldir.Bunu Bilmeyenlere Kim Olursa Olsun Tepkimizi Koyalim.Ismine Cinsine Bakmadan..Mehmet Kardesim Travzonu Yenerek Ligi Bitirelim Artik Busene.Bu Yilgibi Kabus Bir Lig Gecirdigimizi Hatirlamiyorum.Erhan Hoca Iyi Mucadele Ettiriyordu Sadece Sonuca Gidemiyorduk Futbol Olarak Güzel Oynuyorduk.Besim Hoca icin Aynisini Diyemicem ama su Bir Gercekki Petkovic Bile Bundan Onurlu Gururluymus..
Travzonu Yenip Seneye Planlarimiz Alt Tarafi Degil üst Tarafi Karisdirmak Olsun Insallah..
Saygilar