FIFA 2012

Başlatan hacettepeli, 13 Eylül 2011, 14:35:10

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

*** şansına bak ya. kaç yıldır takım süper ligde değildi ama fifa efendi her sene süper ligi koyuyordu. 5 yılda bir şampiyon oluyoruz süper lige çıkıyoruz ondada süper lig yok. yapılırmı bu ya.Samsunspor yoksa oyunda yok

cany

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 28 Eylül 2011, 23:40:37
Ben 2007 diye biliyorum.
Benim demek istedigim 2000'den 7 yil sonra yani 2007'de Türkiye ligi vardi. Yani tam düstügümüz seneye denk geliyor.5 yil boyunca hep vardi biz ciktik yine yok.

haa anladım hacı

europe_55

FIFA 12'de defans yapmak cok zor geldi bana.
Sanirim alismam lazim.

Kariyer modu'nu oynarken dünya'nin cesitli yerlerine Scout gönderip, genc futbolcular bulabiliyoruz.

Tabii bana göre en büyük eksigi, tam da biz cikmisken, oyunda   spor_toto'in yer almamasi.  :(

hacettepeli

30 Eylül 2011, 12:33:59 #33 Son düzenlenme: 30 Eylül 2011, 12:52:54 hacettepeli
sen hele pes 2012'ye gel, fifa 12'de top kapması yine iyi. pes'de cpu'dan top alınmıyor çok zor yapmışlar bilgisayara karşı oyunu. 2007'den beri TSL vardı. bu sene şanssızlık oldu bizim için Samsunspor'un olması renk katacaktı Fifasever Samsunsporlulara. çok şanssısız  :(

fifa'da çarpışma özelliği de aşırı abartı geldi bana bazen olur olmaz taklalar düşmeler yaşanıyor. onlar da olmasa çok çok daha iyi olacaktı. beğendim fifa 2012'yi tavsiye ederim.

Ayberk

Hay şansımıza yaa :x(( Neyse seneye her türlü yine bu ligdeyiz, illa ki yapacaklar daa 8)

55__Gurbet__55

Bir forumda birisi oyunu aldigi dükkanin calisani 1-2 ay sonra türkiye ligi uptade'nin gelecegni söylemis. Insallah kafa bulmuyordur.Update isi dogruysa manyak olur.

hacettepeli

kafa buluyor. orijinal update olmaz beklemeyin. olsa olsa derme çatma Türklerin yaptığı yama olur.

isyan

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 30 Eylül 2011, 17:57:09
Bir forumda birisi oyunu aldigi dükkanin calisani 1-2 ay sonra türkiye ligi uptade'nin gelecegni söylemis. Insallah kafa bulmuyordur.Update isi dogruysa manyak olur.
Almanya'dan mi bahsediyorsun ?

cany

fifa12'yi de beğendim. manager mode'u bayağı geliştirmişler. ama pes'in oynarkenki akıcılığı başka tabi

kumköylü ahmet

samsunspor yok ama bende oyle baska buyuk takimlari secmiyorum her oyunda degisik bir ligden kirmizi beyaz takim seciyorum.samsunspor niyetine oynuyorum ;) ama fifa 2012 gercekden cok zor

55__Gurbet__55

Forza_Samsun55

Anca gördüm mesajini evet Almanya'dan birisi anlatmisdi ama fos cikti.

Creation Centre'den indirdim Türkiye ligini ama Manager modunda oyniyamiyorum.Özel bir paket satin almak zorundasin :kafa:

Manager modunu cok güzel yapmislar insan kendini fena kaptiriyor.Oyunun kendiside güzel epey bir düzenleme yapmislar ama Hakemler bizim maclardaki Hakemler'den daha berbat. Ofsayt tac ve kornerleri gecdim sacma sapan penalti caliyorlar.

Turuncu

güsel oyun güsel oyun (=

özkan