20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

isa55

Oyundan çıkarıldığında çok kızdı, battaniyeleri tekmeledi. Öyle kızmak yok.  Adam gibi oyna, cesur ol, hücum yap. Bu taraftar seni de bağrına basar.
Bu arada hoca 3 sağ bekle oynadı maçta. adem- lazar- kemal :D

5trawberry

Bas git Allah'ını seversen.
Günahkar ettin bizi, 2 metre öteye pas atamıyor musun sen ?

Kaya

Büyük umut>>Büyük fiyasko

mehmet yılmaz

Pal Lazar diye aldık Mal Pazar çıktı!

twitter

çok zordu ademin yerine lazarı bancenin yerine ekighoyu anılın yerine dilaveri almak

maç zaten 2-0 oynasın az motive olsunlar stada yok ama illa fantezi

feveran

GurbetciFanatik

Macar basini :" Samsunspor Pal lazari almakla cok iyi etti. Pal lazar orda kendini gösterip seneye mutlaka Istanbul kulüplerine transfer olur"

yok abi ben futbol bakmicam artik cünkü ben futbolu bilmiyormusum.
Bu pal lazari Febe Gese Bjk alcakmis.
Agustos ayinda yazmisti bu haber macar basininda.

adige73

takımına verimlilik açısından quaresma dan daha kötü istatistiğe sahip futbolcu quaresma394 futbolcudan 384. oldu sanırım pal lazar 389.falan dı

sadece55

Quaresma daha ne yapcak anlamıyorum..quaresma ile Lazar'ı karşılaştırmak ta futbola ihanettir...

lucarelli

Pal Lazar ile ilgili Yanılmıyorsam Mehmet demirkol da olumlu bir yazı yazmıştı. Bir de macar basınındaki haber var. Bir çok kişinin bu kadar umutlu olduğu bir adam nasıl bu kadar kötü oynar..

kýzýlyýldýz55

ntvdekiler iyi övüyolardı lazar şöyle böyle diye onlarda tamamen kulakdan duyma bilgilerle konuşuyolardı eminim samsuna gelene kadar lazar ı 1 defa bile izlememiştir.

burakbas

bırak ntv' yi yaw. bance yi elmander ile karşılaştırdı adam.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: de_brk7 - 10 Kasım 2011, 18:27:33
bırak ntv' yi yaw. bance yi elmander ile karşılaştırdı adam.

sakin bance daha iyi dediler deme  :D :D :D :D

samuray

lazarı getireninde ona futbolcu diyeninde ona bu parayı verip alanında .. adem boşuna kesik yedi be senin gibi iki lazar lık oynar adem ( ya bu çakma lazar olmasın sakın bu kadar şişirdiklerine göre bu kesin çakma lazar) >:( :( :kafa:

burakbas

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 10 Kasım 2011, 19:03:47
sakin bance daha iyi dediler deme  :D :D :D :D
yok abi bance nin Samsunspor ' da çok yararlı olacağını düşünüyorlarmış. Saygı duyuyorum. :)