Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

**KaR6**

kadro istendiğinde 1 günlük tatile çık kardeşim hiç bişe yapamıyosan..

lucarelli

29 Mart 2011, 00:55:50 #256 Son düzenlenme: 29 Mart 2011, 01:00:08 lucarelli
Alıntı yapılan: maviay55 - 28 Mart 2011, 23:53:20
abi çok güzel açıklamışsın teşekkürler..

ama ben burayı bi türlü geçemedim kadromu çok değiştirdim galiba aşamıyorum burayı  :'(

Ya Kar6'nın dediği gibi tatile çık ya da sol altta automatic selection gibi bir özellik var onu seç kendi otomatik ayarlasın. Ama 25 kişilik kadro yerine 21 kişilik kadro felan verebilirsin. Veya son güncelleme paketi ile oynuyorsan compressed save yap, bana gönder ben halledim, sonra sana geri göndereyim.  ;)

maviay55

eziktaş la süper kupa maçım var tam o gün tatile çıkarsam kötü şeyler olur  :-X bakalım deniyelim

maviay55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 29 Mart 2011, 00:18:44
kadro istendiğinde 1 günlük tatile çık kardeşim hiç bişe yapamıyosan..
bu sorunu çözemedim bi türlü  :-\ :-\ her maç oynancagı zaman tatile çıkılır mı yaw  :)

ugurozkan

Alıntı yapılan: maviay55 - 31 Mart 2011, 17:21:41
bu sorunu çözemedim bi türlü  :-\ :-\ her maç oynancagı zaman tatile çıkılır mı yaw  :)

her maç değil, yalnızca eylülün ilk haftası federasyonun kadro istediği gün tatile çık. bu yöntemle istediğin kadar yabancıyı da kayıt ettirebiliyorsun.

maviay55

Alıntı yapılan: ugurozkan - 31 Mart 2011, 18:22:18
her maç değil, yalnızca eylülün ilk haftası federasyonun kadro istediği gün tatile çık. bu yöntemle istediğin kadar yabancıyı da kayıt ettirebiliyorsun.
sorun yabancı değil yukarı da lucarelli nin de belirttiği gibi kulüpte yetişen oyuncu bulundurmamam  :( eylül ün ilk haftasında son bulur mu acaba bu sorun  :-\

Jnr.Serkan

kadroya 7 yedek değilde 6 yedek futbolcu alırsan sorun hallolur

lucarelli

Alıntı yapılan: maviay55 - 31 Mart 2011, 18:47:30
sorun yabancı değil yukarı da lucarelli nin de belirttiği gibi kulüpte yetişen oyuncu bulundurmamam  :( eylül ün ilk haftasında son bulur mu acaba bu sorun  :-\

Hakan Koçaslan, İsmail Hacıhafızoğlu veya Samet uzun sorununa çare. Bu adamlardan birini yedek seçebilirsin. Ama bu admlar yoksa veye seçmek istemezsen yedekleri 1 kişi eksik seçebilirsin. Ben İsmail Hacıhafızoğlunu seçiyorum yedek defans olarak kötü ama çok kötü değil.

Jnr.Serkan

Tam olarak ne demek istediğini anlamadım.Yeni stadyum projesindenmi bahsediyor ?  :)

zenke

fm de 1 nisanda şaka yapıyor.  yeni stat ve oyuncu için yönetim 500 milyon euro ayırdı diyor. onayladığında şaka yaptığını söylüyor  ::)

Jnr.Serkan

01 Nisan 2011, 15:15:15 #265 Son düzenlenme: 01 Nisan 2011, 15:20:14 Jnr.Serkan
Tomaça  bak t.şşak geçiyorlar benle.O kadar Dünya devlerinin tekliflerini reddettim yazıklar olsun   8)

KareAs55

Chelsea'ye deplasmanda 5 atmak paha biçilemez...

Kaleyi bulan 15 şutum var ama gollerimi atan 2 adam stoperim  :)

maviay55

kırmızı beyaz görünce Samsunsporumuz sandım bi an yok artık dedim  :D

CurvaSs

bundan 3 sene önce, fm değil ama cm2002 (cm2002 daha güzel be hacılar) oynuyordum, samsunspor ile başladım. para yok, pul yok.. dedim, ölü fiyatına birkaç oyuncu alayım, oynatırım. daha sonrasında beki bi' yerlere pazarlarız. baktım takım ilk haftalarda kötü, sabır dedik devam ettik. birkaç hafta sonra önüne gelene 4-5 atmaz mıyım? dedim şampiyonuz valla.. lig bitti, şampiyon oldum. şampiyonlar liginde glasgow rangers, arsenal, bi' tane daha takım vardı. ilk maçta deplasmanda berabere kaldım ismini hatırlayamadığım takıma karşı. ikinci maçta mabedimizde glasgow rangers'ı 2-1 yendim, aha burada da şampiyon olurum dedim. sonra arsenal deplasmanına gittim, daha ikinci yarının başlarına doğru skoru 4-0 yapmıştım. olum ne ayaksınız dememe kalmadan emektar masaüstü çöktü.. :D vallahi hile yapmadan buralara geldim, billahi.

maço

crash dumps hatası alan oldu mu acaba ?