Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

Lusage

FM 2011 29 Ekimde çıkacak. Türkçe olarak çıkma ihtimali var.  ;)

FM de Samsunspor'un sorumlusu benim. 2010 da ki zılgıtlardan kulağım çok çınladı o yüzden başlığı erken açıyorum ki bu sefer zılgıt yemeyelim.  ;D

Bu ayın sonunda 2. Etap çalışmaları başlıyor. Ağustosta da takımlara son şekilleri verilecek.

O zamana kadar Samsunspor'un 2010 dan farklı olarak değişmesini istediğiniz şeyler varsa burada belirtin mutabık kalırsak dataya eklerim.  :-[

babasamsunlu

YA BORÇSUZ YAPIN KARDEŞİM ŞU TAKIMI.SANALDA BİLE MADARA OLUYORUZ  ONA BUNA :D :D

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2010, 18:35:18
YA BORÇSUZ YAPIN KARDEŞİM ŞU TAKIMI.SANALDA BİLE MADARA OLUYORUZ  ONA BUNA :D :D

O zaman bünyemize dokunur kardeşim. Hem biz ne yaparız borçsuz, harçsız, sıkıntısız günlerde. Kimlere sararız, nelere kanser oluruz? >:(

babasamsunlu

:D kanser demişken abi ben vuralımızı özledim..Ona hep kanser ettin bize diye bağırırdık.hey gidi günler :D

Lusage

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2010, 18:35:18

Ah keşke mümkün olsa abi. Mevcut durumu olabildiğince doğru şekilde yansıtmamız gerekiyor.  :(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Lusage - 22 Haziran 2010, 18:44:22
Ah keşke mümkün olsa abi. Mevcut durumu olabildiğince doğru şekilde yansıtmamız gerekiyor.  :(
Alıntı yapılan: Lusage - 22 Haziran 2010, 18:44:22

ama ama neden öyle diyorsun..Borçlarımız yapılandırılıdıya bizim...Ayda 28 bin 28 bin ödüyoruz işte ..Bari stadımızı büyük yapın.. bide kombineli taraftar sayısını..bide alt yapı tesislerimiz çok iyi bizim valla bak :D

samsunmania

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 22 Haziran 2010, 18:43:44
:D kanser demişken abi ben vuralımızı özledim..Ona hep kanser ettin bize diye bağırırdık.hey gidi günler :D

Vural gibi daşş...lı olsa şimdikiler. Vallaha haksızlık etmişiz adama.

Lusage

Galip baba başkan olsun finansı düzelticem söz   :D

Valla abi stadı ben düzelttim. Seyirci sayısı Minumum 3000 Ortalama 5000 olarak geçilmişti stad. Onları arttırdım. Ama bu seferde onlar yanlış geçti. Eğer farkeden olduysa her maçta stad full çekiyor başarılı olunduğunda hemen Ercan Koloğlu adına stadı yapıveriyorlar  ;D

Kombine 1500 olarak geçiyor. O da bu sezon ki kombine sayısına göre değişecek.

Alt yapı kötüydü onuda düzelttik ama alttan oyuncu çıkmıyor ki abi hani alttan 4 5 oyuncu çıkartıp 11 de oynatsak yükselecekte altyapı toprilden geçilmiyor  .:.:.

LisandroLopez

2010 oynuyorum Samsunspor'un süper lige çıkması imkansız hale getirilmiş sanki..
Turgut en çok gol atan oyuncu oluyor bi tek bu doğru neredeyse:)
Bursa'lı Ozan İpek'i bile kattım kadroma yine yok yine yok:)

Lusage

22 Haziran 2010, 19:02:59 #9 Son düzenlenme: 22 Haziran 2010, 19:05:39 Lusage
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 22 Haziran 2010, 18:57:13
2010 oynuyorum Samsunspor'un süper lige çıkması imkansız hale getirilmiş sanki..
Turgut en çok gol atan oyuncu oluyor bi tek bu doğru neredeyse:)
Bursa'lı Ozan İpek'i bile kattım kadroma yine yok yine yok:)

İmkansızdan ziyade takımın durumuyla alakalı. Kadroda Bank Asya ya göre kaliteli sadece bir kaç oyuncu olunca durum pekte iç açıcı olmuyor maalesef  :(

Daha çok taktikle alakalı kardeşim :) Taktiğin iyi değilse C. Ronaldoyu da alsan boş  :D

Turgut'u o kadar kısmama rağmen adam bir şekilde atıyor golleri. Engelleyemiyorum adamı   ;D

**KaR6**

ben cıktım valla Samsunsporla, bostan aldıgım adamlarla ligde iddialı konuma bile geldim :) sonra ki sene 10. olduk diye hakkı efendi kovdu beni :D

KareAs55

Ben editörden borçları sildim fm2010 da yabancı statüsünüde 365 güne indirdim  süper oluyor :)

brigand

01 Temmuz 2010, 18:00:20 #12 Son düzenlenme: 20 Eylül 2010, 14:37:52 brigand55
database ' i large yaparsanız fm 2010 da Samsunsporla başarılı olabilirsiniz başka türlü cırt. 2011 ' in Türkçe olmasını bekliyorum.geçen yıl oyun sorumulusu Türkiye'deki orjinal oyun satışı % 0,5 i geçerse ( yani satılan her 1000 orjinal oyundan 5'i Türkiye 'de satılmış olacak) dil bölümüne Türkçe'yide ekleyeceklerini söylemişti.

lucarelli

Orjinalden Türkçe olursa süper olur...

sercan5592

aynen orjınal Türkçe olursa cok ıyı olur