9- Savaş Esen (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan 80lerden, 28 Aralık 2009, 17:41:26

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

ismin gibi savassaydinya savas laf edicegine forman icin savassaydin hic acimadim sana hadi baybay

maraton

benim gibi yeteneksiz ve kabiliyetsizlerin bile biraz şans ve adam tanıma ile futbolcu olabileceğini gösterip bize umut veren insan,top tepmeye devam etmemin, "savaş topçu ise bende bu b.ku oynarım arkadaş" cümlesini kurmamın sebebi,lisansındaki imzanın sahibini çok kereler andığım forvet, yolun açık olsun, 3. ligte başarılar !!

edmontdante

Savaş Efendi.
Geçen sezonki durum sebebiyle düşük maliyetlere kulüplerinde oynayamayan ama bir ihtimal faydalı olacağı düşünülerek alınan topçulardan.Benim hatırladığım sadece Hacettepe maçındaki katkısı.
Bu seneki tavırları ise tam bir ruh hastasına göre.
Giresun maçından sonra attığı golden sonra hocasına koşan o değil miydi?Bir kaç maçta daha böyle yapmadı mı?Peki ne oldu sonra hocaya küfrettin.Sürekli eleştirdiğim Kalpar seni oyundan almakta haksız mıydı?Göz göre göre en hayati deplasmanlardan birinde takımı  eksik bırakmak için her şeyi yapmadın mı?Senin yüzünden 3 puan daha geride olacaktık.Şimdi diyeceksin ki benim yüzümden Giresun"da puan aldınız.Senin işin bu.İşini yapacaksın bundan daha doğal olan ne olabilir.
Sezonun başından beri Cenk kompleksi altında ezildin.Takım için oynayıp büyüyeceğine yanlış yapıp egoizme sürüklendin.Beceremedikce de stres yaptın problem yarattın hem kendin için hem de takım için.Peki şimdi ne oldu?Kendi kendini bitirdin.Samsunspor formasını hayalinde göremeyecekken geldin formayı giydin.Sizin gibileri düşündükçe kahroluyorum.Çünkü Timoftelerin,Ertuğrulların,Osmanların oynadığı dönemde onlarla aynı jenerasyonda olmadığınız için.O zaman görürdünüz bir bok olmadığınızı.Anında Çorumspor'a sepetlendiğinizi.Bank Asya bile fazla sana bu kafa yapınla.

celebi

babasamsunlu

24 Aralık 2010, 11:22:29 #349 Son düzenlenme: 24 Aralık 2010, 12:06:00 samsuni
Ne bilim içi kaynadı birden..Sövesim geldi sabah sabah başlığı görünce..
Sen kimsin Samsunsporun hocasına küfür (bu kalpar bile olsa ) edebiliyorsun..
Sen kimsin ki Samsunsporu eksik bırakmaya çalışıyorsun .
Sen kimsin gol attıktan sonra taraftara küfür eder gibi mesajlar yolluyorsun topoş..

Şimdi sen beni gaza getirdin günahıma ortak oldun..Ne yapalım artık başa gelen çekilir :):):)

Serkan

babasamsunlu

saim55

Jnr.Serkan

Geçen sezon toplam 22 gol atmış.Vay acımasız mert korkusuz

sadece55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 07 Temmuz 2012, 13:05:24
Geçen sezon toplam 22 gol atmış.Vay acımasız mert korkusuz

2 gol olacak sanırsam

ahmetsefa55

AhmetDenizci

Bizden sonra tutunamadı. Bayadır 2. lig topçusu.