5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Turgay dan bahsediyoruz . Xaviden ,iniestadan değil.

Kaya

Hayatımda SAMSUNSPOR forması ile izlediğim en kötü orta saha oyuncusu Sefa diyecektiiim ki Stoperden bozma ön libero oynatılan Turgay gördüğüm en kötü orta alan oyuncusu olmayı başardı..Artık süper ligdeyiz kimse kusura bakmasında iyi niyetli olacak zamanı çoktan geçtik.Acımasız bir ortam süper lig.Yeterli mi bana göre asla değil..Bank Asya oynaması bile şüpheli bir oyuncu Süper lig kadrosunda  al_sana

germencisse

Rotasyona ayak uyduramaz,haliyle rotasyonun dışında kalır..

germencisse

Alıntı yapılan: Umut - 04 Temmuz 2011, 22:37:25
İlk geldiği sezon yanılmıyorsam sağ bek oynamıştı ve beğeniyodum o zamanlar. Ama ne zamanki önce stopere sonra da orta sahaya konuldu ondan sonra pek verim aldığımız söylenemez. Yollar ayrılmalı.

Evet;Ercument Coskundere dönemiydi..sağ bekte oynadığı maçlarda performansı daha iyiydi..

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 04 Temmuz 2011, 18:08:52
geçen sezondan kastın 10. olduğumuz sezon ise evet Samsunspor tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirmiştik  ;)

fena maçlar çıkarmadı diyosun.katılmıyorum.en fazla 5 maç iyi oynamıştır.( o kadar da yoktur da aklımdan kacanlar olur dıye 5 dedım ) iyi oynuyo diyosak turgayın kapasitesi için söylüyorum tabiki.yoksa o da yetersizdi.

süperlig performansı ınsallah ıyı olur da benı utandırır ancak bank asya da kotu dıye elestırdıgımız futbolcu superlıgı nasıl kaldıracak gorecegız.belkı yenı hoca onun ıcınde ıyı olur.

evet bencede süperlig kadrosunda yerını alacaktır ancak bu ıyı oldugu ıcın degıl , kaptan oldugu ve takımda sevılen bır karakter oldugu ıcındır.

Geçen sezondan kastım şampiyon olduğumuz biten sezon.Çok iyi maçlar çıkardığını hatırlıyorum.Oynamadığı D.Bakırspor maçınıda.
Görev adamı diye nitelendirilen her oyuncuyu elinde tutmak ister hoca.Hele de ahım şahım transferler yapılmıyorsa.Banko bile oynayabilir bu sezon.

ali ihsan

Süper Ligde hedefe oynayan bir kadroda zor yer bulur fakat kadroda da tutulur.Fakat Adnan Güngör'ün oynadığı Süper Ligde Turgay'da çok rahat oynar ...

AllydeenleaR

samsunspora geldiğinde sağ bekti. devamlı oynadığı son 2 sezonda önce stoper sora ön libero bazen atak ortasaha oldu. açıkcası çoğu kişi performansını beğenmese de bu kadar mevki değişikliğine rağmen yine çok kötü bulduğumu söyleyemem. en sevdiğim özelliği haddini bilerek oynaması, iyi ve sevilen bir kaptan izlenimi vermesi.
süperlig çok farklı bir arena. turgay belki yaratıcılığıyla ortasahada yer bulamaz ama bence savunma için ersinden iyi bir alternatif olur...

Ayberk

Saha içinde Almanca bilen bir eleman olarak Petkoviç'in işine yarayacak gibi. İdmanlarda tercüman oluyor. Kaptanlığı da bırakmayacak gibi, ama Almancası sayesinde

YaşarDoğu

Serkan Karababa gibi bi adam 24 kişilik kdaroda yer aldıysa zamanında bizde , Turgay da yer alır.

beşnumara

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Temmuz 2011, 01:03:27
Saha içinde Almanca bilen bir eleman olarak Petkoviç'in işine yarayacak gibi. İdmanlarda tercüman oluyor. Kaptanlığı da bırakmayacak gibi, ama Almancası sayesinde
Turgay almancasıyla saha dışında da yararlı olur :) hem almanca bilen sadece o mu? ya selim teber ;)

maço

bence turgayın en ıyı performansı tandemde kenanla oynadığı zamandı

iyi tamamlamıştılar birbirlerini, anca karakter anlamında kalabilir takımda

red_white

turgay gölbaşı =  trabzona koy başı  :kafa:

FaTiH_HaN

Bence takımda kalabilir ama orta saha oyuncusu olarak değil. Sakat cezalı oyuncuların yokluğunda stoper olarak kullanılabilir. Turgaydan bu kadar soğumamızın sebebi kalparın onu orta saha oyuncusu olarak kullanması oldu. Top kullanma özelliği yok sonuçta stoper kökenli bir oyuncu ama kesici özellikleri fena değil. Turgayın hücümda yaptığı tek olumlu hareket aklımda kalan, denizli maçında gelişine uzaktan iyi bir şut çıkarmıştı hayatının şutuydu ama denizli kalecisi müthiş kurtarmıştı  :D

cembaba

sersa

Alıntı yapılan: CemBaba - 24 Temmuz 2011, 11:05:09
Turgay kadro dışı bırakılmış. Asıl bir haber midir bilmiyorum ama :S
Bugünki maçın kadrosunda yoktu