Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

Kais

facebookunda ömür yücel ekli olanlar yüklediği videoya baksın Samsunspor lu kucuk kız.amigo olmuş abilerini coşturuyor.çok tatlı :D

emre

valla açıkça söylemek gerekirse ben pek umutlu değildim zaten ama maçta öyle geçti ki birazcık oynasak alacaktık.hep geri hep geri nereye kadar.futbolcuların kostukları kilometrelere baksak anlaşılacak zaten hersey.(tabi km olmussa >:()herseye ragmen tribün ve taraftar süperdi.kodalak abi min eski anıarını dinleyince kıskandım valla onu.keske o dönemleri görebilseydim.

bu sene küme düşeceğimizi hiiç sanmıyorum ama gelecek sezon için(play off) bi umut vermesini beklerdim takımın futbolcuların otelden cıkınca bize nasıl baktıklarını görünce gelecek sezona dairde pek bi umut kalmadı içimde.

herseye ragmen birlikte olmak güzeldi bi de dünkü sınavım ii geçseydi yinede feda olsun samsunspor'uma..

kuzey55

Alıntı yapılan: Kais - 21 Nisan 2009, 10:18:04
facebookunda ömür yücel ekli olanlar yüklediği videoya baksın Samsunspor lu kucuk kız.amigo olmuş abilerini coşturuyor.çok tatlı :D

o bizim amigomuz küçük zirzop esra ablamız :) otobüste bütün futbolcular izledi bunu.bu kız için ölümüne oynardım ben.

emre

Alıntı yapılan: kuzey55 - 21 Nisan 2009, 11:13:31
o bizim amigomuz küçük zirzop esra ablamız :)

esra da süüüperdi yanlızz biraz daha büyüsün altını üstüne getirir o tribünün!!!zirzooop  zirzooop!!

nilsah

Hocayı savunmak yada savunmamak bana düşmez.ben gördüklerimi bildiklerimi yazarım.isterseniz söyle başlayalım kısa kısa.
(hakem) malatya bölgesi hakemi 4 macımızı yönetti 4 mactada 0 puan cektik en ilginc tarafı giresunda dakika 93 gol kalemizde kasımpaşa dakika 92 gol kalemizde.ikinci yarı vermediği penaltı.mac sonunda cevabı şu arkadaslarımla konuştum evet penaltıymış kacırmışım.
(Saha)ilk yarı ayaga cok pas yapan sabırla oynanan ve kasımpaşa yı sıkan bir oyun var.ama devre arası kimsenin izni olmadan oyunumuzu bozacak sekilde ıslatılan bir zemin.gözlemci raporlarında da yazılı.
(takım)18 belli saymaya gerek yok.oktay hasta,murat hasta,turgut bilekten sakat.sercan formsuzum diyor ve ben ilk kez 18 de olup ta sag kolu sargıda olan bir topcunun kale arkasında ısınırken kolunda künye görüyorum.
(oyun)kasımpaşanın oyun tarzının kanatlardan olacagı aşikar helede veysel tarafından gelecekleri net.veysel ilk 5 dakikada zaten diyarbakır macındaki oyununu cıkaramıyacagını gösterdi.turgut mecburen geri yatmak zorunda kaldı.sefa 60-70 arası oyundan düştü kulubeye değiştirilmesi talebinde bulundu.oyuncu cıkar beni diyor.devre arasında skorlar cek ediliyor.diyarbakır maglum bu ne demek kasımpaşanın asılacagı ve acık verecegi belli.bizimse yapmamız gereken agır defansımızı zora sokmadan kasımpaşayı karsımıza alıp ilk yarıdaki 2 sarı kartın birini kırmızı yaptırmak.yani cok pas uzun depar.
(kasımpaşa)kasımpaşa 10 kişi kalmış saldırman lazım ama besim hocanın uzun adamları içerde kısaları cıkarmış uzamış.doldur boşalt yapılıyor.dönen top kaleye sutlanıyor.takım geri yatıyor cünkü topu yere indirip pas yapamıyor uzun topların dönüşleri zayıf ve kısa kalıyor
(oyuncu değişikliği)sefa degişiklik istedi.hakandan başka şansın yok sercan künye ile geziyor formsuz.ismail daha cok geri yatar. 
(hasan) sorması ayıpta erayın biletinide biz kesmedik mi taraftar olarak benim seyretmediğim bir mactı bazı yorumlar erayı bitiriken bazılarıda komple defansı suclamadımı.ne kaldı elinde kaleci cengiz.sorarım size hasan mı ben yanlış bilmiyorsam yaşlı kaleci makbuldur.ve yediği golde hatalı mı bence hayır acın bütün kitapları bakın.aynı acıdan hangi kaleci olursa olsun alacagı pozisyon aynıdır.ve hepimiz mac seyrediyoruz bırak türkiye ligini avrupada bile en cok yenebilen gol seklidir.
(baraj)işte hata burda ama hata kimde biliyormusunuz dersini iyi dinlemeyen topcularda yada dinletemeyen kulubede.bana söylesenize her takımın bir penaltıcı bir tac atıcısı bir kornercisi oldugu gibi barajda duracaklarıda bellidir.kim kimi değişirse onun yerine gecer. o zaman soruyorum sahada gökhan,volkan,turgut gibi uzunların varken ne işi var muratın ve can nın  barajda.hele daha komiği 3 kişilik baraj ne demek.al sana bir komedi daha hani varya yaşlı abileri genc topcu arkadaşlarımıza bagıran ögreten akıl veren neden baraj kurulana kadar hasandan yada yandan onay gelene kadar topun başında durmazlar. kulube bagırıyor hasan bagırıyor ama duyan nerdeeeee
(volkan-burhan)bakıyorum kimilerimiz volkanı öne cıkarıyor.arkadaşlar ben mi yanlışım.yapmayın yahu hangi kitapta yazıyor mutlaka 3 oyuncu değişikliği yapılmalı diye bir kural.neden illa değişiklik tamam sefa beni alın dedi.burhanı neden değişirsiniz ki.volkanı öven arkadaşlar macı tekrar seyredin.volkan sol kornere topu sıkıştırmayım pas yapsa yada geri dönse top taca bırakılmaz orda ve o tac dönüp frikik olmayacak.volkanda alt yapı topcusu değil konyada harikalar yaratmış topcu.yani bunu benden daha iyi biliyordur.
(kaleci sorunu) tamam sizi kırmayalım hasanı gönderelim.eray zaten kiralıktı.ohhh be kaleci sornumuzu cözdünüz seneye kalecimi artık yok.ne yapalım paramız cokkkk 500 milyara yine alırız bir kaleci arkasından kaleci hocası eeee 2.kaleci kim yeni gelen hoca bundan kaleci olmaz dedi ne yapalım hadi verelim 200-300 alalım bir kaleci daha.karpuz tutmayı biliyordur dimi.:)))) güldürmeyin beni önümüzdeki sene için yönetime vuran biziz daha ilk tekmeyi.kafadan 1 mevki için 1 trilyon harcattınız.
(Arkadaşlarıma) ya biz değilmiydik bir kerede rahat mac seyredelim lanet olsun diyen.biz değilmiydik bir hafta önce vayyy harikasınız diyen.biz değilmiydik hasan kurtardı bizi diyen.biz değilmiydik bankada topcıuları gördüm para bulmaya calışıyorlardı diyen.biz değilmiydik kume dusmeyelim ilk 10 bile yeter diyen.
(taraftar) macdaki taraftar sayımız 682 kişi.resmi kapıdan giren taraftar sayımız bu.

unutmadan futbol neden dünyada sevilir biliyormusunuz seyreden her kişinin kendince bir taktiği begenisi ve yorumu vardır.an geldimi kaleci olup ben tutardım diyen,an geldimi hoca olup değişmesi lazım diyen.an geldimi yönetici olup ne bu takım diyen,an geldimi forvet olup kafayı topa sokmaya calışan biri olu verirsinizde ondan.
o zaman şimdi yine söylüyorum tam destek hep destek.eleştirecegimiz seyler elbetde var ama zamanında o zaman bu hafta değil.

tsk
saygılarımla

kuzey55

sadece hakem için şunu söyleyeyim.bize vermediği penaltıyla birşey olmaz.ama samsunlu hakemimiz mürvet sezer in yönettiği antep maçında 2-0 mağlup olmuştu malatya.ayrıca yine kasımpaşa maçında 2 kırmızı kart çıkarmıştı malatyanın en önemli oyuncularına.ve bugün malatya küme düştü bu gidişle daha beter olacaklar.o yüzden bu şrfsiz hakem ne yaparsa yapsın malatya artık toprak sahalarda mücadele edecek...

ali ihsan

Bütün bunlar bence Samsunspor'un her deplasmanda korkak ve pısırık oynamasını gerektirmez.2. devre 11 kişiyle defans yapıyoruz.

Güngören ve karabük deplasmanlarındaydım.ikisinde de 1 puan aldık ve maç sonu takımı çağırdık sevindik filan.Koca Samsunspor bu takımlara karşı aldığı 1 puana seviniyorsa biz yanlış takımı tutuyoruz herhalde ...

sportis55

sevıyesız elestırı derken yanlıs anlama sadece mantıklı elestırı yapmanı demsıtım ben uzun yıllar kalecılık yaptıgım ıcın macın uzun bolumunu hasanı takıp ettım golde bana gore tek hatası baraj ıyı dııldı zaten kımse gırmedı baraja buda benım oz elestırım saygılarr....

veis

ben barajı kurdugu anda kesin gol hatda %100 gol dedim sonrasında gol olunca yanımdaki adam suratıma bakıp ne yaptın sen yaaa dedi.allah aşkına özürlü birisi bile o şekil baraj kuramaz çünkü top barajı geçse gol ama buna ne teknik heyet nede kalecimiz bişey yapamadı.ayrıca maç içinde sürekli birbirleriyle taRTIŞIP durdular.tamam hakem malatya bölgesindendir veya hakkari.bizim net golümüzü vermeme yapmadı.veya ataklarımızıda kesmedi.kaldıki rakibi 10 kişi bırakıp al sana yen dedi ama biz ne yaptık.olmazzz hocam biz pısırık futbol oynayıp herdeplasmanda oldugu gibi rezil oluruz dedik yalanmı.bizim takım oyun felan oynamıyor kaldıki bunlar samsunda samsunsporun seyircisiyle maç kazanıyorlar yok sa maçda seyirci olmasın az korkmasınlar varya puan degil fark yerler.yazık degilmi aylarca istanbulda samsunsporu bekleyen onca insana.millet lann bu samsunspormu yoksa divrigispormu diyor ya bizzat duydum.sonrada kalkıp kimse bize sahip çıkmıyor diyoruz neyine sahip çıkacak adamlar sen herdeplasmanda rezil ol ondan sonra kırıldık de.istanbuldaki maçlardan sonra yenilsekde takımın yanına giderdik bu maçda lanet olsun onlar gibi adamlara deyip suratlarına bile bakmadık kaldıki tüm trübinlerdeki herkesde bize uydu.gidipde ne diyecekdik.ondan sonrada kalkıp sitedeki 3-5 gerizekalıdan birisi çıkar neymiş ercüment hocanın yanına gitmemişler diye laf söyler.neyine gidicem yanımıza bile gelirken defans yapan insanların.

istanbuldan

Bende hakemde büyük bir art niyet görmedim maçta. süper ligde olduğumuz maçları hatırlarımda, orada ne hakem faciaları görmüş birisi olarak, bu maçtaki hakemi beğendim bile diyebilirim. Mamafih hata varsa bizde. 75. dakikada rakip 10 kişi kalıyor, sen defansa dahada çekiliyorsun. Senin adın Samsunspor. Yani en azından 2. ligde hükmün olsun bırakta. Yani biz Bjk, gs ve fb ye karşı oynarkende çok 10 kişi kaldık ama bir güngörendeki bir kasımpaşa daki gibi acziyet içinde olmadık. Takımın güçsüz olduğuna da inanmıyorum. En azından kasımpaşadan hiçbir eksiğimiz yok. Sözün özü böyle korkak olmamalıyız. sonuçta ligde kalmayı garantiledik sayılır. Ve umarım ligin son haftalarında yarım puan için 1 puan için sahaya çıkmayız..

özkan

bu arada dun de aks tvde biri kadıkoysporun yonetıcısımı ne oburude orta yaslı gobeklı bır abi salladılar bıraz cem abının yazısına yokk o konuk yazara katılmıyoruz falan fişman dıye..şu sunucu kım ya aksdekı bılen varmı adamın toptdan haberı yok dıcem ayıp olcak

celebi

Alıntı yapılan: nilsah - 21 Nisan 2009, 11:25:53
Hocayı savunmak yada savunmamak bana düşmez.ben gördüklerimi bildiklerimi yazarım.isterseniz söyle başlayalım kısa kısa.
(hakem) malatya bölgesi hakemi 4 macımızı yönetti 4 mactada 0 puan cektik en ilginc tarafı giresunda dakika 93 gol kalemizde kasımpaşa dakika 92 gol kalemizde.ikinci yarı vermediği penaltı.mac sonunda cevabı şu arkadaslarımla konuştum evet penaltıymış kacırmışım.
(Saha)ilk yarı ayaga cok pas yapan sabırla oynanan ve kasımpaşa yı sıkan bir oyun var.ama devre arası kimsenin izni olmadan oyunumuzu bozacak sekilde ıslatılan bir zemin.gözlemci raporlarında da yazılı.
(takım)18 belli saymaya gerek yok.oktay hasta,murat hasta,turgut bilekten sakat.sercan formsuzum diyor ve ben ilk kez 18 de olup ta sag kolu sargıda olan bir topcunun kale arkasında ısınırken kolunda künye görüyorum.
(oyun)kasımpaşanın oyun tarzının kanatlardan olacagı aşikar helede veysel tarafından gelecekleri net.veysel ilk 5 dakikada zaten diyarbakır macındaki oyununu cıkaramıyacagını gösterdi.turgut mecburen geri yatmak zorunda kaldı.sefa 60-70 arası oyundan düştü kulubeye değiştirilmesi talebinde bulundu.oyuncu cıkar beni diyor.devre arasında skorlar cek ediliyor.diyarbakır maglum bu ne demek kasımpaşanın asılacagı ve acık verecegi belli.bizimse yapmamız gereken agır defansımızı zora sokmadan kasımpaşayı karsımıza alıp ilk yarıdaki 2 sarı kartın birini kırmızı yaptırmak.yani cok pas uzun depar.
(kasımpaşa)kasımpaşa 10 kişi kalmış saldırman lazım ama besim hocanın uzun adamları içerde kısaları cıkarmış uzamış.doldur boşalt yapılıyor.dönen top kaleye sutlanıyor.takım geri yatıyor cünkü topu yere indirip pas yapamıyor uzun topların dönüşleri zayıf ve kısa kalıyor
(oyuncu değişikliği)sefa degişiklik istedi.hakandan başka şansın yok sercan künye ile geziyor formsuz.ismail daha cok geri yatar. 
(hasan) sorması ayıpta erayın biletinide biz kesmedik mi taraftar olarak benim seyretmediğim bir mactı bazı yorumlar erayı bitiriken bazılarıda komple defansı suclamadımı.ne kaldı elinde kaleci cengiz.sorarım size hasan mı ben yanlış bilmiyorsam yaşlı kaleci makbuldur.ve yediği golde hatalı mı bence hayır acın bütün kitapları bakın.aynı acıdan hangi kaleci olursa olsun alacagı pozisyon aynıdır.ve hepimiz mac seyrediyoruz bırak türkiye ligini avrupada bile en cok yenebilen gol seklidir.
(baraj)işte hata burda ama hata kimde biliyormusunuz dersini iyi dinlemeyen topcularda yada dinletemeyen kulubede.bana söylesenize her takımın bir penaltıcı bir tac atıcısı bir kornercisi oldugu gibi barajda duracaklarıda bellidir.kim kimi değişirse onun yerine gecer. o zaman soruyorum sahada gökhan,volkan,turgut gibi uzunların varken ne işi var muratın ve can nın  barajda.hele daha komiği 3 kişilik baraj ne demek.al sana bir komedi daha hani varya yaşlı abileri genc topcu arkadaşlarımıza bagıran ögreten akıl veren neden baraj kurulana kadar hasandan yada yandan onay gelene kadar topun başında durmazlar. kulube bagırıyor hasan bagırıyor ama duyan nerdeeeee
(volkan-burhan)bakıyorum kimilerimiz volkanı öne cıkarıyor.arkadaşlar ben mi yanlışım.yapmayın yahu hangi kitapta yazıyor mutlaka 3 oyuncu değişikliği yapılmalı diye bir kural.neden illa değişiklik tamam sefa beni alın dedi.burhanı neden değişirsiniz ki.volkanı öven arkadaşlar macı tekrar seyredin.volkan sol kornere topu sıkıştırmayım pas yapsa yada geri dönse top taca bırakılmaz orda ve o tac dönüp frikik olmayacak.volkanda alt yapı topcusu değil konyada harikalar yaratmış topcu.yani bunu benden daha iyi biliyordur.
(kaleci sorunu) tamam sizi kırmayalım hasanı gönderelim.eray zaten kiralıktı.ohhh be kaleci sornumuzu cözdünüz seneye kalecimi artık yok.ne yapalım paramız cokkkk 500 milyara yine alırız bir kaleci arkasından kaleci hocası eeee 2.kaleci kim yeni gelen hoca bundan kaleci olmaz dedi ne yapalım hadi verelim 200-300 alalım bir kaleci daha.karpuz tutmayı biliyordur dimi.:)))) güldürmeyin beni önümüzdeki sene için yönetime vuran biziz daha ilk tekmeyi.kafadan 1 mevki için 1 trilyon harcattınız.
(Arkadaşlarıma) ya biz değilmiydik bir kerede rahat mac seyredelim lanet olsun diyen.biz değilmiydik bir hafta önce vayyy harikasınız diyen.biz değilmiydik hasan kurtardı bizi diyen.biz değilmiydik bankada topcıuları gördüm para bulmaya calışıyorlardı diyen.biz değilmiydik kume dusmeyelim ilk 10 bile yeter diyen.
(taraftar) macdaki taraftar sayımız 682 kişi.resmi kapıdan giren taraftar sayımız bu.

unutmadan futbol neden dünyada sevilir biliyormusunuz seyreden her kişinin kendince bir taktiği begenisi ve yorumu vardır.an geldimi kaleci olup ben tutardım diyen,an geldimi hoca olup değişmesi lazım diyen.an geldimi yönetici olup ne bu takım diyen,an geldimi forvet olup kafayı topa sokmaya calışan biri olu verirsinizde ondan.
o zaman şimdi yine söylüyorum tam destek hep destek.eleştirecegimiz seyler elbetde var ama zamanında o zaman bu hafta değil.

tsk
saygılarımla

1- hakemin malatyalı olmasında her hangi bir art niyet aramak imkan dahilinde olur mu zor ben ce olmaz. her sakallıyı dedemiz zannetmiyeceğimiz gibi her malatyalının ardında da bu art niyeti aramamak lazım. bahene üretmemek lazım.

2- sahanın ıslanması kurallar dahilinde olup olmaması federasyonun bileceği bir iş. yani kasımpaşa saha ıslandı diye mi kazandı. yada saha ıslandı diye mi kaybettik. o zaman kasımpaşa ghittiği her deplasmanda varille mi gidiyor ve maç kazanıyor. bahensi bile olmaz.

3- bağıran yaşlı futbolcular kadar genç olanlar biraz gayret gösterseler ne kadar güzel olur. adam hem bağırıyor hem oynuyor. başkaları sadece yürüyor ve artislik yapıyor.

4- birisi bana tamam maçta her maçta 3 oyuncu değişikliği olacak diye birşey söylemiyor. ama oyunu okumak diye bir şey olması lazım adamda. sefayı alıp hakan vuralı oyuna sokmanın mantığını ön libero diye mi yapıyor. ama hoca bizden daha iyi bilir. bahane mi.

5-ligden düşmeyelim ilk 10 bize yeter hiç bir taratra bu şekilde demez. taraftar şampiyon olmak ister. ancak karşı taraftan bu konuda elektrik alamazsa bu oyuna göre ilk 10 olursa sevinelim der. yada yönetim hedef ilk 10 derse futbolcular gözünde ne olur orasını düşünmek lazım. yada olacağı bu.

6- son olarak hep destek tam destek deniliyor. futbolcular bu konuda yada hoca ne yapıyor. paso hep destek tam destek denildi. taraftar mı sahada oynayacak. futbolcularda bazı şeylere inanacak davasını güdecek.

kuzey55

Alıntı yapılan: özkan17 - 21 Nisan 2009, 13:27:17
bu arada dun de aks tvde biri kadıkoysporun yonetıcısımı ne oburude orta yaslı gobeklı bır abi salladılar bıraz cem abının yazısına yokk o konuk yazara katılmıyoruz falan fişman dıye..şu sunucu kım ya aksdekı bılen varmı adamın toptdan haberı yok dıcem ayıp olcak

kadıköysporun yönetici dediğin hakkı yeşilyurt.sunucu ise fedai aksoy omü de öğretim görevlisi o diksiyonla nasıl öğretiyosa o ayrı tabi...

King Of The North

Zaten maçı izlemedikleri için de çok fazla yorum yapmadılar aslında özellikle Hakkı Yeşilyurt çok da eleştirmedi ama bu takımla bu kadar olur sözüne katılıyorum ve de Güngören ile Kartal'ın aylar önce düşüş yaşayıp küme düşebileceğini söylemişti.Ayrıca Hakkı Yeşilyurt'un bu sene taraftarımızın büyük ilgisinden ve Uyanık dönemimde şaşalı Samsunspor zamanında bile gitmediği deplasman kalmadığını ama bu kadar taraftarın takımını desteklediğini görmediğini,çok şaşırdığını söylemesi de önemli bir nottu.Cem kardeşimizin yazısını tribünde olsalardı farklı yorumlarlardı ama dışarda öyle olmuyor işte,elin Ordulusu,Giresunlusu, bilmem nerelisi ne olacak bu Samsunun hali dediğindeki ruh halini ancak bizim gibi gurbette olup da takımını ölesiye destekleyenler anlar..

CriminaL

Alıntı yapılan: celebi - 21 Nisan 2009, 13:28:37
1- hakemin malatyalı olmasında her hangi bir art niyet aramak imkan dahilinde olur mu zor ben ce olmaz. her sakallıyı dedemiz zannetmiyeceğimiz gibi her malatyalının ardında da bu art niyeti aramamak lazım. bahene üretmemek lazım.

2- sahanın ıslanması kurallar dahilinde olup olmaması federasyonun bileceği bir iş. yani kasımpaşa saha ıslandı diye mi kazandı. yada saha ıslandı diye mi kaybettik. o zaman kasımpaşa ghittiği her deplasmanda varille mi gidiyor ve maç kazanıyor. bahensi bile olmaz.

3- bağıran yaşlı futbolcular kadar genç olanlar biraz gayret gösterseler ne kadar güzel olur. adam hem bağırıyor hem oynuyor. başkaları sadece yürüyor ve artislik yapıyor.

4- birisi bana tamam maçta her maçta 3 oyuncu değişikliği olacak diye birşey söylemiyor. ama oyunu okumak diye bir şey olması lazım adamda. sefayı alıp hakan vuralı oyuna sokmanın mantığını ön libero diye mi yapıyor. ama hoca bizden daha iyi bilir. bahane mi.

5-ligden düşmeyelim ilk 10 bize yeter hiç bir taratra bu şekilde demez. taraftar şampiyon olmak ister. ancak karşı taraftan bu konuda elektrik alamazsa bu oyuna göre ilk 10 olursa sevinelim der. yada yönetim hedef ilk 10 derse futbolcular gözünde ne olur orasını düşünmek lazım. yada olacağı bu.

6- son olarak hep destek tam destek deniliyor. futbolcular bu konuda yada hoca ne yapıyor. paso hep destek tam destek denildi. taraftar mı sahada oynayacak. futbolcularda bazı şeylere inanacak davasını güdecek.

1-Hakem bariz 2 penaltımızı vermedi ve attıkları ilk gol de top çizgiyi geçmedi.2.gol oncesi top canın eline çarptı fakat çarpa diye nitelendirmeyip serbest vuruş kararı verdi.

2-Saha zemini 2. yarı sadece samsunsporun kendi sahası ıslatıldı kasımpaşa tarafı ıslatılmadı.buda yerden pas yaparak çıkan takımımızı engellemek adına yapılmış bir hareketti.çünkü uzun topla çıkamadığımızı biliyorlardı.

3-genç oyunculardan kastın eğer tüm takımsa bunda hata var.örnek murat yıldırım ciğerleri agzından çıkana kadar koştu çocuk.Barajdaki dizilim maç öncesi kesinlikle verilmiştir.Bunu da yaşlılar tecrübeli oldukları için diğer genç kardeşlerimizi uyarmaları gerekirdi.yada gidip topun önünde durup tekrar barajı kurdurabilirlerdi en fazla 1 sarı kart yerlerdi.Teknik heyet yandan resmen yırtındı can ve murat yıldırıma bağırdı barajı uyardı.barajı uyarmadı diyen arkadaşlar sanırım oldukları bölgeden bunu tam göremedikleri için bu şekilde bir yorum yazmışlar.

4-Sefa sakatlandıgı ıcın cıkarıldı.dikkat edersen cıkarken sol arka baldırını tutarak oyundan cıktı.onun yerıne de oynayacak sadece h.vural kocarslan vardı.

5-sezon basında kurulan takımın hedefi zaten bu idi.yaklasık 1 milyon tl ye kurulmus bir takımdık.o yuzden de ilk 10 yeter denildi sezon basından beri.

6-herzaman icin hep destek tam destek verilmesi gerekiyor.cunku baska samsunspor yok.futbolcular yada hocalar ne yapıyor demişsin.daha ne yapsınlar ? evine ekmek götüremeyen idmana gelmek için arkadaşlarından borç dolmuş pa rası alan bir futbolcunun çıkıp maçta oynaması dahi mucizedir.diyarbakırla falanda kıyaslamayın sakın bu takımı d.bakırda valiliğin futbol takımına verdiği çeklerden kaçınızın haberi var?