Bank Asya 1.Lig 28.Hafta | Kdc. Karabükspor - Samsunspor'umuz : 1-1

Başlatan MeL_55, 22 Mart 2009, 18:56:59

« önceki - sonraki »

55.hakan

8000145   MURAT YILDIRIM   SAMSUNSPOR - MALATYASPOR   Bank Asya 1.Lig   (Sarı Kart) 28.03.2009   KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - SAMSUNSPOR   Bank Asya 1.Lig(Cezalı )   

deplasmanlarda kazanamama sorunu bu maçla son bulur mu bilmem ama yine çok zorlanacağız orta sahada murat yok. onların defanstan bülent cezalı..

celebi

Alıntı yapılan: Gaziosmanpaşalı3455 - 23 Mart 2009, 16:50:04
ben şahsen kötü düşünmek istemiyorum velakın kendi evimizde 6 eksikli malatyayı cok zor yeniyorsak gerisini hak getire bari maç yayını varmı d smartta falan bilgisi olan arkadaş paylaşssın bizimle.

maç yayını yok. zaten istanbuldasın karabüka maça gidersin daa ;)

cany

Malatya'yı yenince biraz rahatladık

KocumVolkan

hiç umudum yok hem deplasman hemde bizimkiler 2 hafta üst üste maç kazanamıyorlar 2 konudada özürlüyüz kaç defa böyle heyecan yapıp hayal kırıklıgına uğradık bu sefer umutlu değilim

europe_55

Baskent_Samsunspor

samsundan deplasmanda galibiyet beklemek türkiyenin ab üyeliğini beklemek kadar zor bence bu sezon bitti seneyi düşünmek ve devamlılığı olan bir yönetim üzerinde çalışmak en iyisi formalite maçlarından birisi

jean

bence berabere bitecek 1 puan fena sayilmaz supriz yapip yenersek artik rahatlariz karabuk ikinci yari cok adam ladi kadrosu fena degil yenilmeyelimde gerisi onemli degil tekrar moralimiz bozulmasin

deli 55

çok zor maç.1 puan fena olmaz...ama 3 olursa da harika olur...

bluegreen55

deplasmanda lig sonuncusuyuz
Sakarya bile deplasmanda 10 puan toplamış biz ise 6 puanda kalmışız.
Kendi evimizde 3.yüz ama yetmiyor işte.
Bence artık deplasmanda kazanmanın zamanı geldi.
Artık bizimkiler iyimi oynar rakip 10 kişimi kalır,rakip şanssızmı olur ne olursa olsun yenelim.

edmontdante

Recep

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Mart 2009, 21:37:04
Maçı alırsak ilk 6 olabilir diyen yok değil mi  ;D ;D
bu maçı alırsak ilk iki garanti olur ;D ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: edmontdante - 23 Mart 2009, 21:37:04
Maçı alırsak ilk 6 olabilir diyen yok değil mi  ;D ;D
abi ben şunu diyebilirim ;D es kaza karabük takımını yenersek içerde 2 maç üstüste oynuyoruz ve içerde nasıl oynadığımız da belli :D o zaman kovalarız play off'ları ;)

yaman55

play-off düşünenlere büyük saygım var ama küme düşmemek bu kadro için büyük başarı

supernatural_55

abi başta bu murat yıldırım.a nazar mı değdi nedir anlamadım ya adamda bi durgunluk var zaten bi hafta oynuyo öbür hafta cezalı ama ölüsü bile oynuyo bizim takıma göre adamın.MALatya maçında bence takım maalesef umut vermedi pek:(deplasman da olması nedenyle benm ilk beklentm 1 puan ama 3puana göbek atarz tabi ;D yaman55.e play off konusunda katılıyorum haftaya altmzdaki takımlar kazanr da biz gene kaybedrsek düşme korkusu sarcak gene bizi.bu hale getrenler utansın mı demeliyiz ayıp harbiden artık ya

furkan5534