Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

Yalnızca BİZ

Bundan sonra anca taraftar kazandırır maçlarımızı...

Sercan

Alıntı yapılan: Yalnızca BİZ - 09 Şubat 2009, 18:59:37
Bundan sonra anca taraftar kazandırır maçlarımızı...

Evet çünkü takımın elinde bir taraftar kaldı.Bizde istifa diye birşey yok nasıl olsa...

bluegreen55

Kendi sahasında en iyi 3 takımdan biriyiz ama deplasmanda en kötü takım biziz.Buna artık son vermemiz lazım.kaybediyoruz zaten deplasmanda bari rahat oynasınlar kaybedecek bişeyleri yokmuş gibi...

Tiryakiler55

yorum yapmak istemiyorum ne zaman ümitlensek seri ba$latalim dersek tam tersi oluyo... en kötü ihtimali dü$ünüpte en azindan sonunda üzülmeyip anca sevinme ihtimali kalir geriye...

Kaya

bu ortamda üzülerek söylüyorum ki futbolcuların maça konsantre olabileceklerini zannetmiyorum ve sahaya çıktımı her şey biter cümlelerine de katılmıyorum şimdi neler düşünüyorlardır. ALLAH yardımcımız olsun

Clint_Eastwood

Yine bir kırılma noktasındayız, var olan kaos ortamı sonucu nasıl etkiler blemiyorum ama bu gibi durum daha da birleştirici etki meydana getirebilir... Uzun zamandır Play-off'a bu kadar yaklaşmamıştık... Güngören galibiyeti bu şehri bambaşka bir havaya sokabilir...

Umutlarımız 3 puan üzerine...

çerkez55

fizanda olsan oraya da geliriz... ,istanbula da geliyoruz
                döneceğiz hesabı göreceğiz...

red_white

Güngören maçını inş alacağız arkadaşlar dualarınızı esirgemeyin

GençKozluklu

Pazar günü Güngören'deyiz. İnşallah herşeye rağmen alacağız bu maçı

pitbul055

Akyol

güngören'de 2 de 2 sonra SAMSUN'da 3'te 3 inşallah bu takımın taraftarı gereken desteği her yerde verir ;)

pitbul055

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 10 Şubat 2009, 10:00:55
güngören'de 2 de 2 sonra SAMSUN'da 3'te 3 inşallah bu takımın taraftarı gereken desteği her yerde verir ;)
inşallah

kaptan 55

play off için yine bir dönüm maçı herşey yolunda giderken teknik heyet ve yönetim arasındaki polemikle yine kısır döngü içinde kalan bir SAMSUNSPOR iş artık tamamen futbolcu ve taraftarda istanbuldaki taraftar desteği hiçde yabana atılacak cinsten değil samsundanda giden taraftarlarımızla maçı alacağımız düşüncesindeyim umarım herşey istediğimiz gibi olur play off için haydi SAMSUNSPORUM

red_white

deado

herkese selam arkadaşlar siteye yeni üye oldum.özel olarak kimseyi tanımam o yüzden buraya yazıyorum.güngören maçına gitmek istiyorum.bu konuda bilgi verebilecek varsa sevinirim hangi otobüs olsa atlayıp gideceğim. kafama koydum 12 senelik atkımı da alacağım yanıma.

herkese saygılar.en büyük samsunspor