Kais ghodhbane

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 13 Ekim 2008, 10:33:05

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

http://www.youtube.com/watch?v=gUmSsMtBogI
En iyi yabancı transferlerimizdendi kais eger ceyhun takasında konyaspora vermeseydık kendısı bugun belkide super ligde olacaktık

jean

kendisi fransizca bildigi icin o senesi samsundaydim yaz tatilinde bir cok kez konusmustum ayari ile beraber fenerbahce maci oncesi demistim 20 yildir deplasmanda yenemiyoz 1 puan bari alalim merak etme mahfedecez dediler sonra 5 tane yemistik gercektende yararli bir oyuncuydu

Kais

ıste benım adamım bu :D sayfa actıgın ıcın sagık harbısamsunsporlu cok sevdıgım bır oyuncuydu gıtmesıne cok uzuldum hle konyadayken samsuna ne gol atmısdı ama unutulmazdı o zamn da cok uzuldum ama hala sevıyorum .. pekı sımdı nerde?

Sadece Samsunspor

Beşiktaş'a attığı frikik golü süper yaaa o akşam maçı balıkçıda tvden seyretmiştik 3-2 yenilsekde o golü hiç unutamıyorum

Clint_Eastwood

Tunus'un Etoile du Sahel takımında oynuyor şuan....

Kais

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 13 Ekim 2008, 18:15:20
Tunus'un Etoile du Sahel takımında oynuyor şuan....

sagol kardesım

berusa55

Timofte'den sonra Samsunspor'umuza gelmiş en iyi orta saha oyuncusuydu. Emekleri için teşekkürler kendisine...

Kaya

müthiş bir ayak içi vuruş ustasıydı sağ ayağının içiyle müthiş vuruşlarını unutamam

mehmet yılmaz

Tunus milli takımıyla Dünya Kupaları oynayan ve Afrika şampiyonu olan Kais, Samsunspor'a 2004 yılında Diyarbakırspor'dan gelmiştir. Oynadığı 1.5 sezon boyunca başarılı futbolu ile Samsunsporluların gönüllerinde taht kuran hücuma dönük orta saha oyuncusu 2006'nın ocak ayında Konyaspor'a gönderilmişti.

Kais, Tunus'un en başarılı milli oyuncularından birisi idi. Fransa98, Japonya-Kore2002 ve Almanya06 Dünya Kupalarında oynadı. Tunus ile 2000 yılında Afrika Şampiyonluğu yaşadı.

Saha dışında da beyefendi, iş ahlakı yüksek bir insandı. Usta bir penaltıcı idi aynı zamanda. İçeride 1-1 biten Erciyes maçında o varken Serkan Aykut'a penaltı attırılmasını hiç unutamamış ve affedememişimdir.

Konya'dayken burada bize attığı golden sonra "ben çok seviyor Samsun ama ben profesyonel" deyişini hatırlarım.

Kais bize kötü zamanımızda geldi, yoksa çok büyük futbolcu idi.

Kais

ya boyle kaıs gıbı krıta gıbı ornegın yakın zamanlarda adalto mılton junıor gıbı oyuncular geldı bunlar yakın zaman da olanlar bunları elımızde tutamamamız bızım en buyuk sıkıntımız

Pergani 55

Kais süper bir oyuncuydu Konyaspora verilince çok üzüldüm o bir hataydı bence vermeeydik keşke diyorum ama...

ali ihsan

Samsunspora yararlı olmuş bir oyuncumuzdu.Oyun zekası üst seviyedeydi ve çok teknikti.Tek handikapı biraz ağır olmasıydı.

samsunmania

Ligde de tek golün bize atması ve o maçın da 1 1 bitmesi enteresandı. Çok güzel bir gol atmıştı.

CeLiL_55

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 13 Ekim 2008, 10:33:05
http://www.youtube.com/watch?v=gUmSsMtBogI
En iyi yabancı transferlerimizdendi kais eger ceyhun takasında konyaspora vermeseydık kendısı bugun belkide super ligde olacaktık
Kais iyi bi futbolcu bizde iyi işler yaptı ama Kais Ceyhunla karşılaştırılamaz Ceyhun Kaisten çok daha iyi bir oyuncu ve asıl biz Ceyhunu kullanamadık en azından 1 sene daha Süper Ligde kalırdık

veis

samsunspor macerasından sonra türkiyede pek fazla dikiş tutduramadı aynen rafael gibi ama yine bilekleri kuvvetli tam bir buz adamdı.