Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

edmontdante

BEN BÖYLE ATEŞLİ TARAFTAR GÖRMEDİM -BEYAZ DİYORLAR YANLIŞ ANLAŞILMASIN

kuzey55

bu akşam değerli abilerimizle beraber iftar yapmanın bu galibiyet sevincini paylaşmanın da mutluluğunu yaşadık.her ne kadar samsuni abim küfür edince sizi atarım dediğinde sussakta :) herşey gayet güzeldi...

berusa55

Bu akşam, Antalya maçındaki güzel oyunumuzun üzerine artılar ekleyerek maçı 3-0 gibi net bir skorla kazanmasını bildik. İnanın 6,7-0 bitebilirdi de. Sahada kötü oynayan tek bir topçumuz aksayan tek bir yanımız olmadı. Oynadığımız takım çok mu zayıftı? Asla! Rize ilk hafta Güngören'i zar zor 3-2 yenebilmişti. Aynı Güngören, Karabük'ü deplasmanda 2-0 yenmiş ve Altay'la da geçen hafta 1-1 berabere kalmış. Bu akşam Samsunspor'umuz oynadıkça Güngören Belediyespor çaresizleri oynadı.

Takım olma yolunda hızla ilerleyen takımımıza sonuna kadar inanıp destek olmaya devam edersek güzel günler bizi bekliyor diyebiliriz. Allah, futbolcularımızı ve bizleri mahçup etmesin.

Recep

resimlerde Samsuni gene çok karizmatik çıkmış ama orada çelebinin yalnızca şaçlarının olduğu kısım çıkmış pardon saçlarının olmadığı yer çıkmış

GençKozluklu

Samsun'da evsahibi olarak izlediğim ve belkide abartısız 10*0 lık maçı 3*0 kazandık. Sol kanata dah öncede dediğim gibi Oktay Delibalta harikaydı. Mükemmel oynadı. Sol kanatta Turgut adeta oray dağıttı. İnanılmaz ortalar yaptıi oyuncu eksiltti. Turgut u ilk defa bu maçta keyifle izledim. Hoca bugün Oktayı ilk 11 de oynatmasıyla hoca bu tkaımda bir ışık görüyor, iş yaopacak hırslı oyuncuları  hakedei oynatıyor dedim. Oktay da Turgutta inanılmazdı. SAğ kanat oynamaz dediğimiz Turgut döktürdü tek kelimeyle.

Kaleci fakörü çok öenmli olduğunu gördük. Hasan kalede güven verdi. Ouncular bu güvenle oynadılar. Takım olarka mücade bu maçta da üst seviyedeydi. Daha önceki maçlarda eksik olan top yapm sorununuda çözmüşlerdi. Ayağa çok iyi pasla yaptı genç oyuncular. Hepsi çok çalıştı. Hepsi harikaydı.

Seyrci herşeye rağmen yerini almıştı. Takım bir iki maç kazsa her hafta stad dolar. Burası kesin.

Maçın 30 dakikasını videoya çektim. Son goludekaydettimç.yarın sizlerle buradan paylaşacağım. İlk defa gururla böyle maç izledim. Videoyu izleyince sizde bana hak vereceksiniz.Maç boyunca aynı şekilde mücadele vardı. Bir topa aynı anda 3*4 kişi basıyordu. Harika bir olay.
la
SAMSUN'da evsahibi olarak izlemek ve galip gelmek harikaydı. Bayrama erken gidrik. Şimdiden iyi bayramlar dilerim.

Saygılarımla

Sadece Samsunspor

İşte TARAFTAR İşte ŞAMPİYON sözüne tamı tamına uyan bir maçtı. Çok rahat ve güleoynaya bir maç izledim. Bize bu mutluluğa yaşatan emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

ahmet55

Alıntı yapılan: recep55 - 28 Eylül 2008, 23:09:19
farkındaysan ist grbundan birileri olunca tirbünde bu takım farklı oynuyor bizim dualarımız futbolcuları ateşliyor çelebininde nefesi çok kuvvetlidir :)
Recep Abi boşuna demiyoruz ''dilinde Yasin Allahu ekber..''

Teşekkürler Samsunsporum.

Şiddetle gençlere yönelmemizin karşılığını Alacağız.Çok yakında.

Recep

Alıntı yapılan: ahmet55 - 28 Eylül 2008, 23:38:24
Recep Abi boşuna demiyoruz ''dilinde Yasin Allahu ekber..''

Teşekkürler Samsunsporum.

Şiddetle gençlere yönelmemizin karşılığını Alacağız.Çok yakında.
bundan sonra çelebiyi her maçta kulübede görmek istiyoruz
genel menejer yapabiliriz sahada 12. adam olarak görev yapsın

FaT1h

Dostlarım arkdaşlarım abilerim kardeşlerim beni kimse yanlış anlamasın herşey bu gece cok güzeldi bayramı yaşattı resmen takımımız kötü gidişata dur dedi ama akıllardan şunuda not edin güngören daha yeni bi takım bizdende teccubesiz kazancagımızı tahmin ediyoduk ama rahat bi şekilde kazandık haftaya manisa deplasmanında en az bir puanla gidiyoruz ordan bir puan alırsak bu bizim için büyük başarıdır bence ahmet kardeşimin dediği gibi genclerin verimini alcaz ama daha cok zamana ihtiyacımız var ben hala teknik direkötürmüzü eleştiririm yaptıgı taktiksel değişiklikler için Samsunsporumuzun önü acık ama sabırlı olmak gerekir.
İnşl. yanlış bişeler söylemedim bunlar benim kendi düşüncelerim.
herkese hayırlı bayramlar...
FatiH

Atakumlu

bugun macta maraton tribununu adeta samsunspor.biz grubu costurdu maratonu biz bagırttık diyebiliriz...millet gozumuze bakıyodu biz biseler desekte kopsak diye... guzel bi mac oldu en guzel bayram hediyemizi aldık...celebi abi mactan once 4-0 dediydin ama Serkan a  zaman yetmedi yoksa oda olcaktı...mustafa abi (kerem55) keske oglunu da getirseydin cocukta yenilgi serisini bozmus olurdu...istanbul grubundan galibiyet serimize devam veis abi ve recep abiyi erciyes galibiyeti ile ugurlamıstık simdide celebi abiyi gungoren galibiyetiyle ugurluyoz...tebrikler SAMSUNSPOR guzel bir hediye verdiniz bize...

MeL_55

AlıntıGümüşdağ'ın Güngören yorumu !

Samsunspor, Güngören Belediyespor ile oynadığı karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı. Maç sonrası açıklama yapan Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, alınan galibiyeti tüm taraftarlara bayram hediyesi olarak sunduklarını ifaed ederken karşılaşmanın skorundan memnun olmadığını söyledi.

Gümüşdağ, "Güngören maçı bizim için son derece önemli ve anlamlıydı, bayram armağanı yapmak istiyorduk. Giresun karşısında alınan yenilgiyi unutturmak istiyordukbunu yaptık. Ancak çok pozisyona girmamize rağmen değerlendiremiyoruz. Bukadar pozisyona girip gol bulamamak bizi üzdü. Biraz daha oyun disiplinine sağdık kalırsak çok daha iyi sonuçlar alacağız. Bu takım iyi yolda, benim 30 oyuncum var, hiç ummadığınız isimler sahada oynayacak. İsme bağlı futbolcu dönemi kapanmıştır. Canım cicimle futbol oynanmıyor, futbolun doğasında rekabet var. Samsunspor, oyuncu olarak kimsenin tekelinde değil" dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Hayrettin Gümüşdağ, sık sık görterilen sarı kartları da eleştirdi. "Bu kadar kart gösterilmesi beni üzüyor" diyen Gümüşdağ, 4 kart gören futbolcunun cezalı duruma düşmesi nedeniyle Futboldaki rekabetin engellendiğini kaydetti.

Gümüşdağ, "Bu kural yeniden gözden geçirilmeli, her faul sarı kart gerektirmez. Bu kural futbolu güzelleştiriyor mu, çirkinleştiriyor mu bilmiyorum. Futbolun dağasında rekabet vardır, futbol erkek işidir, bu kuralın gözden geçirilmesi için tekrar sesliyorum" dedi.

Güngören maçını kazanan Samsunspor'da 4 sarı kart sınırına ulaşan Hakan ve Sercan önümüzdeki hafta oynanacak Manisaspor karşılaşmasında forma giyemeyecek.

Haberexen.com

HoliganSamSunLu

valla samsunsporumu kutluyorum bayram öncesi yüzümüzü güldürdü..