Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

maço

su gıresundakı hasan gercekten bızım macta ıyı oynamıstı ve son aldıgım bılgılerde bu adam trabzonun alt yapısından yetısmıs bu lıgın ıyı topcular arasına cok rahatca gırebılır

gnc bengülü

arkadaslar macın ozetını ızleyecegımız bı sıte varmı bılen arkadaslar yazarmısınız

GençKozluklu

Alıntı yapılan: MeL_55 - 30 Eylül 2008, 13:10:31
izlesene.com veya youtube.com'a yükle ozaman

İzlesenecom100mb tan fazlasınıkabul etmiyor. Youtubeerişi halayok gözüküyor. Birşekilde USB diskle ulaştırabilirim. Mutlaka  izlemenizi isterdim. 30 dakikalıkgmrüntü var. Terme Kozluk'tayım.

Bilgilerinize

MeL_55

Alıntı yapılan: cemalg - 01 Ekim 2008, 19:44:59
İzlesenecom100mb tan fazlasınıkabul etmiyor. Youtubeerişi halayok gözüküyor. Birşekilde USB diskle ulaştırabilirim. Mutlaka  izlemenizi isterdim. 30 dakikalıkgmrüntü var. Terme Kozluk'tayım.

Bilgilerinize

ozaman upload et rapidshare veya megaupload

Sercan

Alıntı yapılan: cemalg - 01 Ekim 2008, 19:44:59

Bilgilerinize

google videoya upload et onun kapasitesi fazla

GençKozluklu

google videoya upload ettim. Sorun, maç yayını olduğu için yayınlanmasına izin verilmiyor. 3. goluve bir çok poziyon net olarak kale arkasından kameraya alınmıştı.

berusa55

Bu akşam yani gece saat 04.05 civarı Bjk Tv'nin yayın akışında 1.Lig programı görünüyor. Samsunspor'umuzun maçını kaydetme imkanı olanlar için duyurmak istedim. Baya geç bir saat ama elinde teknik olarak maçın özetini kaydetme imkanı olanlar var ise iyi olur.

GençKozluklu

Arkadaşlar Güngören maçıyla ilgili son 30 dakikalık maç görüntüsü aşağıdaki linkten download edebilirsiniz

http://www.megaupload.com/?d=JT2A9MLK

**KaR6**

Meteor

yaa abı atın su macı ne olur gecen sene böle skıntı yokdu ne oldu.....

GençKozluklu

TCP / IP özelliklerindne girip DNS kısmına aşağıdaki adresi yazarsanız erişim sağlayabilirsiniz.

69.5.88.72 adresini girmeniz yeterlidir.

Mutlaka izleyi,n. 612 mb olduğu için indirmek saatler sürebilir

harbisamsunsporlu5517

Antısansur programı işi gorur ıp ayarlarıyla oynamaya gerek yok ;D

ender

indirecem su goruntuleri ama bi turlu beceremedim megauploadtan sifre istiyor.

harbisamsunsporlu5517

03 Ekim 2008, 12:47:33 #478 Son düzenlenme: 03 Ekim 2008, 14:13:21 harbisamsunsporlu5517
abi emeklerin için sana çok tesekkur ederim ben indirdim  200 mb dusurdum videoyu birazdan rapidshare eklerim herkes kısa surede indirir sorunu çözmüş oluruz böylece ;D
http://rapidshare.com/files/150519782/SAMSUNSPOR-GueNGoeREN_BLD.rar.html

edmontdante

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 03 Ekim 2008, 12:47:33
abi emeklerin için sana çok tesekkur ederim ben indirdim  200 mb dusurdum videoyu birazdan rapidshare eklerim herkes kısa surede indirir sorunu çözmüş oluruz böylece ;D
http://rapidshare.com/files/150519782/SAMSUNSPOR-GueNGoeREN_BLD.rar.html

cemalg ve harbiSAMSUNSPORLU çok teşekkürler.Biraz zor oldu ama sonucu güzel oldu.