Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: ahmet55 - 29 Eylül 2008, 21:03:18
Abi ne yaptın ;D ;D taraftarlık Profilimizi hepten döktün ortaya. ;D

Sen dedin ya bizi çekirdekçi yaptın abi diye. ;D ;D
Adamım Altay maçına da gelin size koli koli çekirdek alacam söz.
:D :D :D

kuzey55

çekirdek yemeye gelmicez bu hafta :) ...bizimkiler 2 haftada çekirdekçi olmuş...manisa maçıyla eski günlerimize döneriz.

samsunmania

Alıntı yapılan: kuzey55 - 29 Eylül 2008, 22:12:36
çekirdek yemeye gelmicez bu hafta :) ...bizimkiler 2 haftada çekirdekçi olmuş...manisa maçıyla eski günlerimize döneriz.

Anlam mecazi kardeşim. Orada olmadığın için anlayamamışsın.Sen yeter ki gel. Bizim çekirdek yerken de nasıl destek verdiğimizi görürsün. 60 kişi 300 kişilik ses getirdik.  ;)
Olayın bir güzelliği de İstanbul ve çevre illerden gelen kardeşlerimizle hemen kaynaşmamız.Sanki onları yıllardır tanıyormuş gibi hissettim kendimi. Hepsi pırlanta gibi. İnşallah bu arkadaşlıklar, ağabey kardeşlikler artarak devam eder.

ahmet55

Abi Karşıyakalı Kardeşlerimize saygıdan o maçta çekirdeklendik. :D Açık tribün bi Kaf Sin Kaf çekti bi baktım bizim tribünde telefonlar çekimde.

kuzey55

bende mecazi söyledim abi...yoksa bizim tayfanın çekirdekçi olmadığı malum :)

Kaya

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 29 Eylül 2008, 21:41:31
Bakın Serkan sakatmış kendisi demiş - hemen hocaya yüklenmeyelim demiştim -

yok artık daha neler sakat diye son dakikaa da mı oyuna giriyor 18 kişilikkadroya girdiyse oynayabilir demektir ayrıca serkan aykut u diğer bazı futbolculardan ayıran özelliği kişiliğidir serkan aykut un yerinde aynı kariyerde başka bir futbolcu olsaydı saha ya girmezdi bile allah tan o büyük bir samsunspor lu seviyoruz seni serkan aykut ve takımımız için senin yaptığın gibi susuyor hocaya tepki vermiyoruz ....

GençKozluklu

Arkadaşlar, Güngören maçının videosunu 2 defa yükledim ancak Google video da hala yayınlanmadı. Gözükmüyor. Acaba maç görüntüleri olduğu için onaylamıyor lar mı?

kuzey55

geçen sezondan gelen sakatlığından bahsediyor orada arkadaşlar.uzun süren sakatlık döneminde gol atamadığını bu sakatlıktan sonra gol atmanın mutluluk verdiğini kastetmiş.

seckin55

Arkadaşlar dün spor55 programını izledim.hocanın basın toplantısını verdiler yayında.Bir gazetecinin oyuncu değişikliğine çok geç gidiyorsunuz nedeni nedir acaba sorusuna hoca; ben oyuncu degışıklıgıne pek gitmeyen bir insanım, benim futbolcularım 90 dk oynuyabilecek kapasitedeler, oyucu degışıklıgıne anca sakatlık veya yorgunluktan dolayı gidilir dedi.ama benım topcularım maç bitene kadar oynuyacaklar diye hitap etti.kondüsyonumuz üst duzeyde lig oncesi yaptııgımız hazırlık kampındaki meyveleri şimdi alıyoruz..Antalya maçında 120 dk oynadık ve hemen ardından 4 gun sonra 90 dk oynadık.sahada gungorenin kondisyonuna bakın bide bizimkine bakın, onlar konya ile 90 dk oynadı ama biz iyi yoldayız.sercan'ı çıkarmayı pek istemedim, cünkü cezalı duruma düştü ve morali bozulmasın diye çıkartmak istemedim dedi.çağatay' ı kazanmak için oyuna soktum.turgut' un ise ileriki haftalarda daha da iyi olacağını söyledi.keşke bir de gol atabilseydi diye ekledi.oynanan oyundan memnun olduğunu fakat maçın 6-7 farkla bitebileceğini, çok gol pozisyonlarını kaçırdıgını encok da bir pozisyonda 5e 1 kaldıklarında gol yapamadıklarına üzüldügünü soyledi.

samsunmania

Alıntı yapılan: kuzey55 - 30 Eylül 2008, 00:07:53
bende mecazi söyledim abi...yoksa bizim tayfanın çekirdekçi olmadığı malum :)

O zaman geldiğinde sana da bir paket çekirdek benden.  ;D ;D
Samsunspor taraftarına can kurban. Her yerde herkese yeter zaten bizim taraftarımız.

kuzey55

ben almayayım kalsın.çekirdek satanlarada yiyenlere kıl oluyorum zaten.güngören maçında gencecik arkadaşların çekirdekçi olduğunu görünce hayal kırıklığı yaşadım :) bu çekirdek satanlar yokmu zehirliyolar çocukları...

MeL_55

Alıntı yapılan: cemalg - 30 Eylül 2008, 08:01:24
Arkadaşlar, Güngören maçının videosunu 2 defa yükledim ancak Google video da hala yayınlanmadı. Gözükmüyor. Acaba maç görüntüleri olduğu için onaylamıyor lar mı?

izlesene.com veya youtube.com'a yükle ozaman

Kais

beyler ben herkesden ozur dılerım cunkı turgut benı cok utandırdı gercekden elınden gelenı yapıyor ama yeterlı degıl son macda gorduk cok acık o kadarda savunmusdum herkesden ozur dılerım tekrar

samet

güngöreni yeneriz tabi...önemli olan manisayı yenmek eğer iddalıysak yenmek zorundayız...yoksa bi sezon boyunca eziyet...

HaSaNCaN