Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

berusa55

Alıntı

Samsunspor Bayramı
Sahasında Güngören Belediyespor'u konuk eden Kırmızı-Beyazlılar, baştan sona üstün oynadığı mücadeleyi Oktay, Murat ve Serkan Aykut'un golleri ile 3-0 kazanarak taraftarlarına bayram öncesi güzel bir hediye verdi

OKTAY VE MURAT ŞOV
Samsunspor, Bank Asya Birinci Ligi'nin 5. haftasında Güngören Belediyespor'u ağırladı. Maça fırtına gibi başlayan Kırmızı-Beyazlılar, son haftaların çıkışta olan futbolcusu Oktay Delibalta ile 12. dakikada 1-0 öne geçti. Baskısını arttıran Samsunspor, 44. dakikada bir diğer genç oyuncu Murat Yıldırım´ın mükemmel golü ile aradaki farkı ikiye çıkardı ve soyunma odasına 2-0´lık avantajla gitti.

TARİHİ FARK KAÇTI
İkinci devreye de etkili giren Kırmızı-Beyazlılar, Turgut, Burhan, Hakan, Gökhan ve Murat'la çok sayıda pozisyondan yararlanamadı. Oyuna 89. dakikada giren Serkan Aykut, topla ilk buluşmasında topu ağlara gönderdi ve ´Kral´ lakabını boşuna almadığını adeta tescilledi (3-0). Geri kalan bölümlerde skor değişmedi ve Samsunspor aldığı 3-0'lık galibiyetle taraftarlarına erken bayram yaşattı.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17485

berusa55

Alıntı

Onun adı KRAL
Samsunspor'un 'Kral' lakaplı futbolcusu Serkan Aykut, bu unvanı ne kadar hak ettiğini dün bir kez daha gözler önüne serdi. Oyuna 89. dakikada giren Serkan, topla ilk buluşmasında attığı golle klasını gösterdi.

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=17495

Not: Serkan AYKUT'un yüzündeki ifadeye dikkat!!!

maviay55

kral ın golle dönmesi çok ii olmuş..yorumlara bakarsak bi bayramda samsunsporumuz yaşattı bizlere tşkler samsunum tşkler.. hep böle dewam ederiz inş. hayırlı olsun 3 puanımız ;)

55.hakan

Alıntı yapılan: kaan - 29 Eylül 2008, 16:56:04
Serkanın yanındaki sefa değilmi arkadaşlar? İyide Sefa oynamadıki bu maçta:s
kaan sefa son 5 dakika oyuna girdi 85 te sanırım

55.hakan

ben de maçı nilsah la kapalıda izledim stad etrafında kendisi beni birçok site üyesi ile tanıştırdı,çelebi yle de kısa bir sohbet ettikten sonra maça girdik.turgut ne kadar pozisyonları harcasa da kondüsoyunu ve mücadelesi ve sağ kanattan yaptığı orta asistlerle alkışı hakettiğini düşünüyorum ancak serkan aykut un giriş dakikası herkes gibi beni de üzdü,hasan ın yan toplarda hakimiyeti ve soğukkanlılığı bu takıma çok şey katıcak.bayram için geldiğim samsunda böyle bir galibiyet yaşamak mutluluk verici...

HaSaNCaN

55.hakan

Alıntı yapılan: kaan - 29 Eylül 2008, 17:04:05
Mackolikte göstermiyor oyuna girdiğini bugun sefa ile konuştum msnde oda oynamadığını söyledi nasıl ki tam bilen birisi varmı :-\
tam bilen derken maçta kapalıda gözümün önünde girdi ama daha tam bilen arıyosan bilmem ;)

berusa55

MeL_55

AlıntıSamsunspor havasını buldu

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un, dün sahasında Güngören Belediyespor maçından 3-0 galip ayrılması camiada olumlu karşılanırken, kulüp başkanı Fuat Köktaş, ''Takım olarak iyi bir hava yakaladık'' dedi. Köktaş, dün rakipleri karşısında iyi mücadele ettikleri bunu sonucunda da galip gelmenin sevindirici olduğunu söyledi.

Takımın iyi yöndeki mücadelesinin ilerleyen haftalara da yansımalarını izleyeceklerine inandıklarını ifade eden Köktaş, şunları kaydetti: ''Sahamızda geçtiğimiz hafta içi Fortis Türkiye Kupası ikinci kademe maçında, Antalyaspor karşısında iyi bir futbol oynadık, ancak mağlup olduk. Dün akşam ise Güngören Belediyespor karşısında da iyi bir futbol sergileyerek galip gelen taraf olduk. Futbolcularımız birbirlerine kenetlendi. Takım olarak iyi bir hava yakaladık. Bununda devamını taraftarlarımızın desteğiyle hep birlikte getireceğiz. Taraftarımızın her zaman desteğini bekliyoruz.''

Bazı basın organlarında teknik direktör Hayrettin Gümüşdağ hakkında çıkan olumsuz haberlere de değinen Köktaş, kulüp olarak teknik direktörlerinin arkasında durmaya devam edeceklerini vurguladı. Ekonomik olarak kulübün zorluklar içinde olduğuna işaret eden Köktaş, ''Samsunspor zorlu bir süreçten geçiyor. Ekonomik olarak büyük sıkıntılar var bunu kamuoyuna belli etmemek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz'' diye konuştu.

Köktaş, iyi bir Samsunspor için herkesin külfete katlanmak zorunda olduğunu ifade ederek, herkesten takıma maddi ve manevi destek vermesini beklediklerini sözlerine ekledi.

29.09.2008
Kaynak : AA

Pergani 55

maçı kazanmak çok güzel ama tribünler boş taraftar biraz dha destek vermeli

kuzey55

süper ligdeki tbirçok takım ortalama 3000-4000 kişiye oynuyo.sayılı takımlar var dolu tribünlere oynayan.bence giresun maçından sonra tribünler gayet iyiydi..helal olsun orda bulunan taraftarımıza...

berusa55

Dün ki stad Giresun maçına rağmen oldukca doluydu. Kale arkalarında boşluk vardı belki ama maraton cok güzel doldu ve oldukca güzel bir tribün ouştu. Süper ligdeki birçok maçtan daha çok seyircimiz vardı. Bir de bu takım iyice iddaalı duruma gelsin bakın bakalım stad yetiyor mu!

ahmet55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 29 Eylül 2008, 00:45:12
İzmir'de KArşıyaka maçında Çelebi, Ahmet55, Cem55, Selahattin55 çekirdek yediler. DUYURULUR ::) ::) ::)
Abi ne yaptın ;D ;D taraftarlık Profilimizi hepten döktün ortaya. ;D

FaT1h

Sadece Samsunspor

Alıntı10 NUMARALI KRAL

Kral lakaplı golcü Serkan Aykut ne kadar büyük bir golcü olduğunu Güngören Belediyespor maçında bir kez daha gösterdi.

29 Eylül 2008 Pazartesi 15:57

Kral, oyuna girer girmez buluştuğu topu ağlara göndererek klasını bir kez daha konuşturdu

HASRET BİTTİ
Samsunspor'da gelmiş geçmiş en büyük golcülerden birisi olan Serkan Aykut, boş geçtiği 4 haftanın ardından Güngören Belediyespor maçında 337 gün sonra gol sevinci ile tanıştı. Maça yedek başlayan ve 30. dakikadan itibaren ısınmaya başlayan Kral, 90. dakikada Turgut'un yerine oyuna girdi. Bu dakika içinde gelişen atakta topu bir anda önünde bulan Kral, şık bir vuruşla topu filelere gönderdi.

ÇOK MUTLUYUM
Kırmızı- Beyazlılar'ın 10 numaralı golcüsü Kral, oyuna girdikten hemen topla topla buluştuğu ilk anda attığı golün sevincini taraftar ile paylaştı. Topu filelere gönderir göndermez, taraftara koşan Serkan Aykut, "Gol atmak güzel bir duydu. Bunu sakatlıklardan dolayı uzun zamandır yaşayamıyordum. Güngören Belediyespor maçında gol attığımz ve kazandığımız için mutluyum" diye konuştu.

http://halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=12260

Bakın Serkan sakatmış kendisi demiş - hemen hocaya yüklenmeyelim demiştim - hocamıza hep destek tam destek - sabır ve istikrar lazım - zaten t.direktör ve başkanda istikrar sağlanmadıktan sonra başarı gelmez - hayrettin hocam sana hep güvendim giresun maçında bile arkanda durdum ve güngören maçında bunun karşılığını aldım inşallah takım hep böyle devam eder - hep destek tam destek