vural korkmaz

Başlatan yaman55, 07 Mayıs 2008, 14:20:27

« önceki - sonraki »

Clint_Eastwood

Vural oynadığı yıllarda hep eleştirildi, iç saha maölarında kanatta oynadığı için olumsuz tezahuratlar da aldı ama herşeye rağmen görevini yaptı... Milli takıma yükseldi bir ara... Bjk çok istedi ama gitmedi... Şimdi o zamanları bilen biri olarak düşünütorum da böyle futbolcular şimdi maalesef kadromuzda bulunmuyor... Keşke yine kanatta oynasa hiç adam geçemese, orta yapamasa da sahada olsa... 90lardaki  Samsunspor'u çok özlüyorum...

guvensolmaz

Kuşçu vural :-) maratonda iylemesi süperdi vural ı, kısa bi anı.. Top Vural ın kanadına atılır, bomboş gider, tribünden bir uğultu, çök çök çök öldü o top .. Helal yüreğine

gozgoz yýlmaz

Vural'ın ahı tuttu, Vural'ı beğenmezdik çünkü şimdi onun gölgesi bile olamayacak adamlara minnet ediyoruz. Vural olsa idi o Ferhat adisi şov yapıp, yatamazdı sahada. Vural başına dikilir, zrola kaldırıdı onu. Hoş, Vurallı zamanda Rize gelip de bizi burada yenecek ha! Gülerdik valla.

kumköylü ahmet

ula vural beni burdada yakdin maclardada yakdin senin hakkinda yorum yapdik yanlis yere yapmisiz herkez ustume geldi heheh sen nebicim adamsin ya ne ugursuzmusun leee hehehhehehe ama yurekliydin ondan baska futbola seni kim getirdi cok merak ediyorum volla

ali ihsan

Topla kale çizgisine iner ,topu rakip kaleciye verip gelirdi.Adam gibi orta yaptığını pek gören olmamıştır.Lakin adam gibi Samsunsporluydu.Yüreğiyle top oynardı.

veis

bu ayki 4-4-2 dergisinde 20 takoz yarışması yapılmışdı ve bizim vuralda 19.sırada listeye girmiş.

**KaR6**

Alıntı yapılan: veis - 06 Kasım 2008, 08:43:10
bu ayki 4-4-2 dergisinde 20 takoz yarışması yapılmışdı ve bizim vuralda 19.sırada listeye girmiş.

Bu basın hep hakkımızı yiyo zaten ;D ;D ;D

Recep

Alıntı yapılan: **KaR6** - 06 Kasım 2008, 23:20:50
Bu basın hep hakkımızı yiyo zaten ;D ;D ;D
sen nasıl bu takımın hukuk müşavirisin yaaa
hep hakkımızı yediriyorsun seni istifaya davet ediyorum :) :) :-*

**KaR6**

açıcam dava abi, okul bitsin, söz :P

HoliganSamSunLu

severek beğenerek izlediğim bir futbolcu idi yüreğiyle oynuyordu

Kaya

süper bir ciğer ey gidi vural ey tribünden gelen tepkilere bir maç sonu ağlayarak o güzel armamızı öperek yanıt vermişti yürek budur işte keşke olsa da tekrar izlesek onun la ilgili unutamadığım bir kupa maçında sağ çaprazdan gol atmasıydı kimse ne olduğunu anlamamıştı ben bile tv başında caba gol mü diye 10 15 saniye kendie gelememiştim :P

Lazoli

metin diyadinin futbol hayatini söndürdü
pozisyonu dün gibi hatirliyorum
$lap diye bi tane gecirdi metine adam hem sinirden hemde acidan agladi
acimistim metine

Baskent_Samsunspor

samsunun çok kötü olduğu dönemlerde tesisin kapısına gidip futbolculara sitem etmek istemiştim.....tabi polis herkesi kovuyo polis bi ara ortadan kayboldu koşa koşa gittim futbolcuların çıktığı yola vural çıkıyor tabi çıktım önüne ne oluyo dedim yaa yakışıyomu size hiç unutmam o yüzünde ki masum ifadeyi düzeleceğiz rahat olun demişti.....

seckin55

Alıntı yapılan: Lazoli - 17 Kasım 2008, 19:37:47
metin diyadinin futbol hayatini söndürdü
pozisyonu dün gibi hatirliyorum
$lap diye bi tane gecirdi metine adam hem sinirden hemde acidan agladi
acimistim metine
aynen bende..ozman 55 gençlik vardı..ölüm marşını solemitik...ambulans gelmıştı kale arkasına hemen...:)

Clint_Eastwood

Değeri yıllar sonra anlaşılan, çok efendi bir kişiliğe sahip bir futbolcuydu...

Geçmişteki futbolcularımız için ''Şİmdi Nerdeler'' başlığı açılmalı diye düşünüyorum...