Bank Asya 1.Lig 29.Hafta | Samsunspor'umuz - Eskişehirspor

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 30 Mart 2008, 15:55:51

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

cem kardeşim kovalamayan adam tribünde erir gider zaten zamanla.geriye hakedenler kalır.birlikte olduktan sonra saytı az da olsa ambiansın daha farklı olacağına inannıyorum

55__Gurbet__55

bundan sonra tek hedef play-off yok puan farki yok bilmem ne biz inanalim yeter bu maca gelirsek bu havayla ve stad full oldu zaman yeneriz HADI SAMSUNSPOR SÜPERLIG SENI BEKLIYOR

Çaðrý55

Alıntı yapılan: CemBaba - 30 Mart 2008, 18:10:59
yaa arkadaşlar, burda da aynı konu acılacak gene ama ben sadece sunu soylemek istiyorum. Tribünler Birleştiği Zaman İyi Herşey Cok GuzeL Hos ta. 2. Maç Kimse Kovalamıyor. Bakıyoruz 2. Maç A grubundan 10 kısı B Grubundan 20 Kısı Arkadaşlar Böyle Şey Olmaz. Bizde Birleşmek İstiyoruz Sakın Yanlış Anlaşılmasın Ama. Her Grup Geçen Haftaki Gibi Adam Toplasa O Tribün Yıkılır. Fakat Toplanmıyor. Toplansa Bile Saga Sola Kacılıyor. Yazık Gercekten :( Neyse Bir Birleşme Olursa Gene Farketmez Yani. De Benim Şahsi Fikrim olmaz Böyle...
CemBabanın dediği gibi valla.Diyarbakırı 2 0 yendiğimiz maçta süperdi ondan sonra taraftar sayısı azalmıştı nedenini bilmiyorum gerçek Samsunsporlu olan gelir ama.

Bi kere daha demiştim takım adına önemli olan maçlarda birleşilsin en azından.

SaMsUnSpOr 55

US

malatya macı gibi bu macı da alacagız ve playoff şansımızı artıracagız allahın izniyle...

US

SaMsUnSpOr 55

King Of The North

Son 5 maçın 4 ünü kazanan tek takımız.Es Es maçıyla 5 te 5 yapacağız kimsenin şüphesi olmasın.

US

YaşarDoğu

İnşAllah bu serimiz devam eder kalan macların hepsini alırız  :)
*MALatya macıyla ilgili foto varmı bu ara?

US

evet ya foto eger varsa siteye koyarsanız cok iyi olur  :)

misafir

12 malubiyeti alan da bu takım üst üste 4 galibiyeti de alan bu takım . demekki isteseler miş durum daha farklı olabilirmiş . eskişehir maçı bence eğer futbolcular isterlerse alırlar canlarının istemelerine kalmış yoksa bu macı alamayız.eskişehir aslında beni fena halde korkutuyor en iyi dönemde yenemedik . insallah ters bir şey olmaz bu hafta içide bu macıda alaırız

kerem55

Celil oynarsa ve oynayın derse Eskişehiride yeneriz. Maç günü stat full çeker. Erken gitmek lazım.

King Of The North

Es es elimizden kurtulamaz onlar korksun bizden şampiyonluk gidiyo,biz her türlü baskımızı kurarız.Eskişehirdeki o iğrenç tribünlerinden sonra medeniye beşiği Samsun2umuzda onlara hem sahada hem tribünde gereken mesajı vereceğiz.Ben o direk sallayan arkadaşı görmek isterim burda :) :)

Tufan

Alıntı yapılan: maximum_55 - 30 Mart 2008, 20:15:40
Es es elimizden kurtulamaz onlar korksun bizden şampiyonluk gidiyo,biz her türlü baskımızı kurarız.Eskişehirdeki o iğrenç tribünlerinden sonra medeniye beşiği Samsun2umuzda onlara hem sahada hem tribünde gereken mesajı vereceğiz.Ben o direk sallayan arkadaşı görmek isterim burda :) :)

abicim ben o statta açığın üstünde kapalıda her yerde maç izledim bizim eski ilkadım statı bile daha iyidir dandik takıma dandik stat 15 yıldır icraatlarımı varda statları olsun