80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

jean

pide 77 nin tam karsiinda oturuyom ben fransaya gelmeden oraya gitmistim eski samsunspor fotograflari vardi

edmontdante

Sevgili dr_Ahmet işte sana bir Pide 77 klasiği.En baş köşede dururdu.Bu yaz Tanju çok istedi (Kendisinde bile yok bu resim)ama Mete Abi vermedi.Boyutunu kıyaslamanız için selpak paketiyle yanyana çektim

Bu resmin dev posteri tribünleri süslüyordu o dönemlerde.

edmontdante

Bu resimde görünüyor

Jean sen hangi apartmanda oturuyorsun ORAN Apt mi?Ne zamandan beri orada oturuyorsun?

edmontdante

ONDOKUZMAYIS STADININ İLK YILLARINDAN BİR TRİBÜN FOTOĞRAFI.RADYOYA VE POLİSLERE  DİKKAT!!!!!

jean

yahu ne yapsakta u tanjulu gunlere donsek o gunleri yasayamadim birturlu

mehmet yılmaz

başka bir forumda, gençlerbirlikli bir arkadaşın eklediği fotoğraf
1986-87 sezonunda diyarbakır deplasmanındayız.

Orhan-Muzaffer-Yuvanovski-Zafer-Savaş-Fatih
Emin-Tanju-Rıfat-???-Yaşar

edmontdante

Sayın Admin,başlığı bir süre sonra Nostalji kısmındaki "80'li yıllardan fotoğraflar" isimli başlığa taşıyabilrisin.

SAMSUNSPOR-bjk Maçı.Kapalı  tribünün bu kadar dolu olduğunu en son ne zaman gördünüz.Kapalı böyleyse Maratonu düşünemiyorum.Kaptan EMİN ön planda

bjk-SAMSUNSPOR deplasmanı galibiyetten sonra.
CENK-NGONGE-ERCAN-SABRİ-SERKAN AYKUT

Kaptan Ercan-Serdar-Allum-Ngonge-Hakkı-İsmet-Celil-Serkan-Sinan-Ali Akdeniz

edmontdante

1980 lerde tribünlerdeki İMPARATOR posteri

Kaptan Ercan-Göksel-İmparator Gürhan :lol:  :lol: -Tümer-Sabri-Celil-DANİEL TİMOFTE-Serkan AYKUT-Sinan-Vural-İmdat

Heyyyy beeee Taraftara bak.Tıklım tıklım.SÖĞÜTLÜBAHÇELİLER  yerlerini almışlar
Kaptan Ercan-Göksel-Ali-Ngonge-Sabri-DANİEL TİMOFTE-Sinan-Celil-Tümer-Cenk-Vural

jean

su bjk yi istanbulda 1-0 yendigimiz maci hatirliyorum cocuktum koydeydim alt yazi gecmisti bjk 0 icime dogmustu samsun 1 diye icimden gecende oldu sonra ozetine bakinca tarftarin coklugu beni mutlu etmisti o gundne sonra sanirim hicbiur deplasmanda bu kadar kalabalik olamadik o macta altli ustlu bayagi kisi vardi

HoLiGanisT

kargalara 4-0 çaktığımız maçtanda fotolar bekleriz :lol:
güzel çalışmalar emeğine sağlık üstat.bunlar her Samsunsporlunun elinin altında bulunması gereken paha biçilmez hazineler.önceki resimlerinide bastırdım arşivim sayende zenginleşti sağol varol

Tribün_ali

Elinize saglık arkadalar ezikbahceyi 3=0 yendigimiz maçta cekilen foto varsa bekleim sevinirim buna :wink:

Cagdas Ünver

o macin videosu var bende eklemeye calisacagim

nomak55

Ya su samsunspora gelmis iki yabancı Futbolcuya hayranım biri kesin timofte.ötekiside ngonge.bide oruma vardı neyse..heygidi ngonge sana hayrandım be ne topçuydu sağ kanadı sallıyordu resmen karşı takımı yıkıyordu ben böyle tempolu futbolcu görmedim samsunsporda bu zamana kadar hey gidi günler..

jean

oruma hala marsilyada oynuyor

ozkan17

Alıntı yapılan: "jean"oruma hala marsilyada oynuyor

vay anasınıı o orumaa bızım oruma mı..onların macı ızlıymda lan bu oruma bızımkımı deılmı dıye cıkaramadımda adamı kara daaa sonucda degısmıs adam yıllar sonra:=) vayy be beyler dusunun ısde marsılya kalıtesınde yabancıları getırıyoduk eskıden samsunsporumuza sımdılerde ıse...