80'lerden fotoğraflar..

Başlatan edmontdante, 15 Ekim 2007, 17:36:04

« önceki - sonraki »

körfez55

sana söylediğim birşey yok.yazılan bir cümleden duyduğum rahatsızlığı dile getirdim.sorunu hallettik ve konuyu kapattık.tabiki sizler bizden büyüksünüz.biz kısa bacaklı pantolonla gezerken siz gidiyodunuz sizden öncede abileriniz gidiyodu.haddimi aşacak bişey söylemedim bu tepkin neden?

timofte

Ben diyeceğimi önceki sayfada söyledim, Tekrara gerek yok. Burada belki hepimizin yaptığı, hala yapmaya devam ettiği şeyleri yazıp da birbirimize bir şeyler ispat etmeye çalışmak anlamsız.Kimse kimseye çapulcu demedi. Hepimiz aynı yollardan geçtik. Ek olarak halan anlaşılmayan bir şey varsa özelden halledilebilir.

samsunmania

Sevgili arkadaşlar, ortak bir kavgadayız. Hepimiz ölümüne Samsunsporluyuz.Arkadaşlar yanlş anladı, konu halloldu gibi görünüyor. Timofe arkadaşımın dediği gibi kimse kimseye bir şey ispat etme zorunluluğunda değil. Sadece yazılanları biraz düşündükten sonra yorumlamak yeterli.Hepimiz burada abi kardeşiz. N olur birbirimizi anlayalım kalp kırmayalım. Körfez55 kardeş de ne demek istediğimizi anladı. Olay kapanmıştır. Ortak payda ölümüne SAMSUNSPOR.

**KaR6**

Alıntı yapılan: "samsuni"birşey değil kardeşim

peki ya böyle tepeden tepeden, rakibi tepelerken  görmüş müydün Emin Abiyi? :)

walla biraz daha devam edersen ağlicam :) bizim evde bile yok böyle arşiv :) baya takım fotografı var doğal olarak, koysam onları eminim çok sevinirsiniz ama maalesef.. yazın inşallah scan ettirebilirsem birazını paylaşmak isterim..

samsunlu_alemdar

beyler boş boş muhabbetler yapıosunuzzz baqqq.uzun uzun yazmısınız gerek yok okumaya bir kere hepsi boş yazılarrr.bende sokak fanatigiyimmm var mııı gerisi yalannnnnnn

timofte

Konu hala başka yere çekilmek isteniyorsa bunda artık kasıt vardır. Ne dediğimiz belli. Bizbirimizden farkımız yok. Samsunsporluyuz. Bazı lafları buraya yazmak marifetse biz de tekrar ederiz mesele değil; ben de taraftarım, malatyada heriflerin attığı parke taşı oturduğum koltuğun bir önüne geldi, dönüşte otobüsteki herkes gibi indirilip polis tarafından sıraya dizildim, 99 yazında 4-0 yenildiğimiz bjk maçına harçlıksız gittiğimde otobüstekilerle ekmek zeytin ve peyniri bölüştüm. ben de sokak fanatiğiyim, ben de çapulcuyum.. Ve bunları yaşayan yazmayan başka insanlar da var. Dolayısıyla birbirimize bunların edebiyatını yapmaya lüzum yok.. İnşallah anlaşılmıştır..

samsunmania

Burada herkes uzlaşmış adam gelmiş boş muhabbet ben de sokak fanatiğiyim diyor. Bana bak alemdar a q olayına girmeyelim bu bir, iki senden tecrübelilerin sözünü dinleyeceksin üç terbiyesizlikte ısrar edersen yazı yazmayacaksın.
A q muhabbeti yapacak yaşı geçtim gerekirse ciddiden yaparım.Akıllı ol, terbiyemi bozma. Ortalığı neden karıştırıyorsun.Çoluk çocuk sahibi adamız. Laflarına dikkat et.Sokak fanatiği çarpıtmasını benim sözlerim üzerine ortaya koyduğun için ben cevap veriyorum.Sitedeki aklı selim insanları da rahatsız etme. Benim Samsunspor aşkım öyle büyük ki sen ve senin gibileri yutar.Bunu da ispat etme zorunluluğum yok.

celebi

Alıntı yapılan: "samsunmania55"Burada herkes uzlaşmış adam gelmiş boş muhabbet ben de sokak fanatiğiyim diyor. Bana bak alemdar a q olayına girmeyelim bu bir, iki senden tecrübelilerin sözünü dinleyeceksin üç terbiyesizlikte ısrar edersen yazı yazmayacaksın.
A q muhabbeti yapacak yaşı geçtim gerekirse ciddiden yaparım.Akıllı ol, terbiyemi bozma. Ortalığı neden karıştırıyorsun.Çoluk çocuk sahibi adamız. Laflarına dikkat et.Sokak fanatiği çarpıtmasını benim sözlerim üzerine ortaya koyduğun için ben cevap veriyorum.Sitedeki aklı selim insanları da rahatsız etme. Benim Samsunspor aşkım öyle büyük ki sen ve senin gibileri yutar.Bunu da ispat etme zorunluluğum yok.

kardeşim seninle hemen hemen aynı yaşta sayılırız.alemdar kardeşim burası bizim site ne sen düşemansın nede samsunmania kardeşim sen .bu şekilde olmak hiç birimize yakışmıyor.abielr abiliklerini kardeşler kardeşliklerini bilecek. lütfen bu konuyu kapatalım.sizleri seviyorum.

edmontdante

Tartışma sona erdiğine göre yeni resimler eklemeye başlayabilirim.Ama önce Gaziantep Belediye maçı öncesi Cengiz Topel  durağında çektiğim fotoları ekleyim.Uzaktan taraftar gruplarından birinin sesi geliyordu.Zaten maça az kalmış ve maç havasına girmiştim.O sesi duyunca daha da heveslendim.Biraz bekledim gelen grup ŞİRNLER'di.Cengiz TOPEL durağından geçerken durakakta arabasında oturan birisi elinde makina onları fotoğraflıyordu.Nedeni oradan geçenlerin ve yaptıkları tezahuratın kendisi için önemli şeyler ifade etmesiydi.Durakta bekleyenler belki de "bu millet manyak,baksana taraftar grubunun fotoğrafını çekiyor " bile demiştir ama önemli değil önemli olan Onların sesiyle heyecanlanmış olmasıydı.Biri sokakta SAMSUNSPOR diye bağırıyor,diğeri onun verdiği heyecanla onları fotoğraflıyor,hemen peşlerinden stada gidiyor,diğeri gs ve benzerlerinin taraftarlarına karşı sadece SAMSUNSPOR diyebiliyor.Bazıları ise "amaann bana ne" diyebiliyor.Buradaki hiç kimse "aman bana ne" demiyor

edmontdante

EDİNDİĞİM BİLGİLERE GÖRE 1978-1979 SEZONU FOTOĞRAFLARI

mehmet yılmaz

bu da 80'lerin büyük çarşambaspor'undan...

tuzlalı

Uzun zamandır taraftarlar olarak bir eksikliğimiz canımı sıkıyor.

Maçlarımızda çoğunlukla taraftarımızda hiçbir aksesuar yok. Samsun dışında olduğumuz için televizyonlardan ve arkadaşlarımızın çektiği fotolardan takip ediyoruz elbette bu durumu. İnsanımızın yeterince tribün kültürü olmadığı kesin ancak, aynı sıkıntı taraftar gruplarında da yaşanıyor. Yukarıda arkadaşımızın (sağolsun) eklediği resimlere de bakınca durum ortada. Bazılarının elinde atkı var ama onlarda ne kadar emanet duruyor. Sanki son anda alınmış bir maça gitme kararı ve emaneten tanıdık esnaftan tedarik edilmiş gibi. Hiç bir hazırlık olmadan, tesadüfen karşılaşmış, yapacak daha iyi bir aktivitesi olmayan bir grup gibi oluyor böyle. Halbuki en azından her birinde forma olsa, şöyle rengarenk yürüseler şehirde, organize hareket etseler ne hoş olur. Hem katılım daha fazla olur, hemde katılmayı hiç düşünmemiş insanları özendirebilir. Renklerimiz zaten güzel ve bunun tribünlere nasıl yansıyacağını hayal etmek bile keyifli.

Yinede hepsine gidip takımı tribünde destekledikleri ve Samsunda, Samsunsporlu kalabildikleri için sevgimiz büyük. Ama bu konuyada bir el atmak, bir organizasyon yapmak gerekiyor gibi..

Herşey Samsunspor için...

edmontdante

1.LİGE ÇIKTIĞIMIZ DÖNEME AİT KADRO

FATİH-TANJU-BURAK-EYÜP-MURAT ŞİMŞEK-NAİM
AHMET USTA-LEVENT ERİŞ-EMİN-RIFAT-ÜMİT (fb de oynayan Küçük Ümit)

ÇaÇa

emeklerin için çok saol böyle nostaljiye can kurban ellerine sağlık kardeşim

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "samsuni"
bu da 80'lerin büyük çarşambaspor'undan...

bu çarşamba spor hatırladıhım kadar eski samsunsporlu futbolculardan kurulu idi hatta 2liğde bir ara kafayada oynadı.