TK - D Grubu: Beşiktaş - SAMSUNSPOR

Başlatan 34 SS 1965, 03 Ocak 2006, 21:13:33

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

Selam arkadaşlar samsunumuz sizlerinde bildiği gibi gruptan çıkmayı garantiledi.Gruptaki kritik maçlardan biri olan bjk maçını istanbulda yaşayan ve samsun dan gelecek bütün hemşerilerimizi bekliyoruz inönüyü karnaval havasına çevirelim kupa samsunun besteleriyle coşalım.

south_london

KotuCocuk55

Maç ne zamandı,yapılabilse güzel olur!

salihcakir

maç 25 ocak çarşamba günü. biz istanbuldayız. herkesi de bekleriz. tabiki öncelikle istanbuldakilerden bir özveri bekliyoruz. bizim için çok öenmli bir mücadele. bakalım inşallah yalan olan da mağlup olanda beşiktaş olur.

tuzlalı

Evet bu maçta bizde tribündeki yerimizi alıyoruz. Maça gelen her Samsunspor taraftarı bence yanında en az 2-3 kişi getirmeli diye düşünüyorum. İstanbulda yaşayan binlerce Samsunlu stada gitmeyi iyice unuttu. Gelenlerde ilgi olmadığını gördükçe bir sonraki maçı düşünmez oldu. Her Samsunlu kendi arkadaş guubundan bir kaç kişi taksın peşine. Şimdi destek zamanı. Bizde özlediğimiz coşkuyu yaşayalım.

jean

bu mactan cok umutluyum kazanacaz gibime geliyor samsunspor taraftarlarini ekran basinda gordumu cok mutlu oluyorum istanbulda yasayipta gitme imkani olanlardan rica ediyorum bu maca gitsinler tribunlerimiz bos kalmasin tv deki yerimi alacam bu mac iyi olacak

34 SS 1965

Arkadaşlar ben beykoz da oturuyorum ama tuzla sefaköy ve gaziosman paşada oturan hemşerilerimiz cok olduğunu biliyorum ve nickte gördüğüm gibi tuzlalı arkadasımız umarım tuzlayı buraya yıkar ve inönüde meydan okuruz.Çarşı gurubu kimki bizim yanımız da ligin ilk maçında olduğu gibi samsunu yanlız bırakmayan mekansız gurubunu da stad daki yerlerini almalarını ve efsana guruplardan biri olan şirinleri de görmek isteriz..SAYGILARIMLA

samsunlu_gencler

yalan olur neden 20 kişi getirioz ama bişi olmuo.istanbuldakiler samsunsporumuzu sallamıo bunu teksas 55 de bilir tuzlalıda bilir destek weremioruz malesef

kadir55ist

selam
evet arkadaşlar ist deki tüm samsunluları maça bekliyoruz
yalnız bu maça değil.ist deki tüm maçlara.
eskisi gibi stadları dolduralım inşallah.

tuzlalı

Sevgili arkadaşlar. Deplasman taraftarı olarak İstanbulda maça gitmek bir görev olduğu kadar maddi ve manevi açıdan ciddi bir fedakarlıkta gerektirir. İnsanlar bu fedakarlığı gösterdikleri zaman karşılığında doğal olarak bir beklentileri olur. Yıllardır Samsunsporumuz İstanbul deplasman maçlarında elle tutulur bir başarı yakalayamadı. Yönetim krizleri,maddi sıkıntılar, hedefsizlik ve bunlara bağlı olarak sportif başarısızlık taraftarları gün geçtikçe takımımızdan uzaklaştırdı. Bilenlerde vardır ben hiç unutmam 87-88 sezonunda bir fb-Samsun maçına gitmiştim. Biz kale arkası tribününü tıklım tıklım doldurmuşken dışarıda da 6-7 bin Samsunsporlunun içeri dahi giremediği konuşuluyordu. Sonraki dönemlerde de ikinci ligdeyken bile bir maraton tribünü nü tamamen doldurduğumuz maçları hatırlıyorum. Bu potansiyel kaybolmadı sadece uzaklaştı. Şimdi görev zamanı. İşi gücü bırakıp staddaki yerimizi alacağız ve takımı başarıya zorlayacağız. Getirebildiğimiz kadar samsunsporluyla birlikte. Saygılar.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "55teXas55"yalan olur o.
yalan olan ney tam anlayamadım

salihcakir

maçın 25 ocak Çarşamba günü inönü'de saat 20.00'da olduğu açıklandı. o gece tüm samsunsporluların stadtaki yerlerine alıp takımımıza destek olmaları lazım. oradan alacağımız bir puan bile bizi grup lideri yapıyor. tuzlalı abimin de dediği gibi samsunsporlular yanlarına birer ikişer arkadaşını da alıp öyle gelmeleri gerek. inşallah bizimiçin karnaval onlar için de cehennem olur o gece..

sezgin

merhaba arkadaşlar bende 25 ocakta inönüdeyim inşallah b.j.k yeneriz

timofte

1997-2002 yılları arasında İstanbul'da kaldım
Samsunspor'un İstanbul ve çevre illerdeki hemen hemen her maçına gittim
Samsunspor taraftarının büyüklüğü orada daha iyi anlaşılıyordu
Bize ne kadar yer ayırsalar dolduruyorduk, yalnız yıllar geçtikçe bir düşüş olduğu da belli oluyordu. Sonunda belli başlı kişiler kaldı her maça gelen.

Ama sevgili tuzlalı nın da söylediği gibi bu potansiyel tamamen de yok olmuş değil, İstanbul'da yaşayan, her hafta Samsunspor'u takip eden ve bir kıvılcım bekleyen binlerce insan olduğuna inanıyorum.

1995'te lise öğrencisiyken 10 otobüs taraftarımızla birlikte G.Saray yarı finali için Samsun'dan İstanbul'a gittiğimde yaşadığım heyecan geliyor aklıma Türkiye Kupası denilince. Ben de işlerimin tüm yoğunluğuna rağmen bu Bjk maçına gitmeyi, 25 Ocak'ta tribünde olmayı istiyorum.

Grupta açık ara lider olduğumuzdan ve çeyrek finali neredeyse garantilediğimizden, stresten de uzak bir maç olacak. İstanbul'da hep sıkıntı içinde ve galibiyet umudum az olarak çok maç izledim, bu defa rakip takım için çok kritik bizim içinse sadece bir prestij maçı olacak. Samsunspor ismine yakışır biçimde oynamamız yeterli, ama kazanırsak çok güzel olur elbette.

south_london

Alıntı yapılan: "cem and naz55"
Alıntı yapılan: "55teXas55"yalan olur o.
yalan olan ney tam anlayamadım

karnaval,tribünün dolması.