Dusko Milinkoviç

Başlatan 55samsunlu55, 01 Kasım 2005, 15:56:30

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Galatasaray'a attığı golle maçı 1-0 kazandığımızdaki gol sevincini unutamam. Beyaz forma ile dizleri üzerinde kayarak tribünlerin önüne gelmişti.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Böyle futbolculara bir daha ne zaman kavuşacağız.yada kavuşabilecekmiyiz.aldıkları paraları fazlası ile hak etmişler.Ah samsunsporum ah.ne hallere koydular seni.

babasamsunlu

Samsundaki samsun ordu maçındayız..bir kulağım radyoda gözümde  maçta.firiki oldu.o ara sipiker samsunda bağlandı.sipkerin dedikleri hjalen kulaklarımda..
-evet sayın dinleyicler samsunspor  yaklaşık 35 metreden firikik kullanacak.topun başında duran topların usta ismi milinkoviç..eğer kaleyi tutarsa  gol olur.milinkoviç geliyor vuruyor kaleyi tutuyor ve gol oluyor.muheteşem bir gooll :)
hiç unutamam...

samsunmania

Milinkoviç'in Orduspor'a attığı golde ağzım açık kalmıştı. Bir de 2.lige düştüğümüzde(90-91 sezonu) Yalovaspor'a 40 metreden bir golü vardı ki sormayın. Topa vurduğunda güm diye bir ses ve gol sesi.
Bir de siyah Audi'si vardı. İspanya plakalı idi yanılmıyorsam. Camın önünde de Marlboro sigara. O zaman light mentollü falan da yok ama onunki light idi. (Belli ki free shop tan patlatmış gümrükten).Hayranlıkla arabasına bakardık.
Penaltılarını da unutmamak lazım. Bir kalecinin parmaklarını kırmıştı ama hatırlayamıyorum. Nerdeyse kaleciyi topla içeri sokardı.

SSBiz Gençlik

Akyol'la beraber gol attırdığımız harika bir topçu... ;) :)

Kodalak

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 24 Temmuz 2009, 00:52:08
Milinkoviç'in Orduspor'a attığı golde ağzım açık kalmıştı. Bir de 2.lige düştüğümüzde(90-91 sezonu) Yalovaspor'a 40 metreden bir golü vardı ki sormayın. Topa vurduğunda güm diye bir ses ve gol sesi.
Bir de siyah Audi'si vardı. İspanya plakalı idi yanılmıyorsam. Camın önünde de Marlboro sigara. O zaman light mentollü falan da yok ama onunki light idi. (Belli ki free shop tan patlatmış gümrükten).Hayranlıkla arabasına bakardık.
Penaltılarını da unutmamak lazım. Bir kalecinin parmaklarını kırmıştı ama hatırlayamıyorum. Nerdeyse kaleciyi topla içeri sokardı.

ordu ya attığı gol açılış maçıydı  o zaman kapalı tribünde tam hizmadaydı serbest atış,adam harikaydı uzun bolylu uzun saçlı sol baldırı daha inceydi yanlış hatırlamıyorsam,bi çaktı kaleci ve tüm stad sadece topun filelere gidişini seyretti.

hey gidi günler....

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Kodalak - 31 Mart 2010, 11:28:38
ordu ya attığı gol açılış maçıydı  o zaman kapalı tribünde tam hizmadaydı serbest atış,adam harikaydı uzun bolylu uzun saçlı sol baldırı daha inceydi yanlış hatırlamıyorsam,bi çaktı kaleci ve tüm stad sadece topun filelere gidişini seyretti.

hey gidi günler....

Orduya birde kupa maçında hafta içi attı diye hatırlıyorum ben ...yalnışmı acep..

RT55

DURAN TOPTA TV DAHİL SEYRETTİĞİM EN UZUN MESAFELİ GOLDÜ 2.LİG YALOVA MAÇINDA ATTIĞI-BUGÜN GİBİ HAFIZAMA KAZINMIŞ-SAMSUN TARAFINDAKİ KALE ,ORTA YUVARLAĞIN  NEREDEYSE ÜSTÜ-OLURMU OLMAZMI KONUŞMALAR-TOP YERDEN BİR KARIŞ YÜKSEKLİKTE KALEYE KADAR İNANILMAZ BİR HIZ-KALECİNİN SAĞINDAN BEKLENEN SON...
MİTROVİÇİN ARACILIĞI VARDI TRANSFERİNDE-HAFTADA 2 KEZ YAN SAHADA İDMANINI SEYREDERDİK-BÖYLE FUTBOLCULARI SEYREDEBİLDİĞİM İÇİN KENDİMİ ŞANSLI BULUYORUM..
O ZAMAN DURAN TOPLARDA PENALTI GİBİ SEVİNİRKEN,BUGÜN TOPUN BAŞINA GİDEN İNANMIYOR GOL OLACAĞINA.

RT

erkutdem55

Alıntı yapılan: Kodalak - 31 Mart 2010, 11:28:38

hey gidi günler....

ben de tam Çarşamba tarafı kale arkası ile maratonun arasındaki köşedeydim.İnanılmaz bir goldü,Milinkoviç diyince ilk bu gol gelir aklıma.R.carlos'un sürekli gösterilen golünden çok çok daha güzeldi.İnanılmaz sert ve falsolu vurmuştu.

mehmet yılmaz

Trabzon'a ve Bolu'ya da frikikten attığında stattaydım, Altay'a da gol atmıştı ama o da frikik miydi hatırlayamıyorum; 1-1 bitmişti maç. Altay bildiğiniz Juventus formasıyla çıkmıştı maça, onların golünü de Reha Kapsal atmıştı.

Ollivanders

adamdaki tip 55 numara ya :) keske izleyebilseymişim:(

mehmet yılmaz

1985 yılında ülkesinde Cacak'ta oynarken...

kalptenþimþek

top, karizmayı çekememiş.. :P

kalptenþimþek

31 Ocak 2011, 23:53:58 #28 Son düzenlenme: 01 Şubat 2011, 00:02:13 kalptenþimþek
O yıllarda Almanya'dan bir akrabamız gelmişti de böyle, çok ayıplamıştık kensisini..demek ki modaymış, anlayamadık.. :-\

mehmet yılmaz

Dilaver, Giresun'a çok güzel bir frikik golü atınca maçın devre arasında kulaklarını çınlatmıştık arkadaşlarla.
Onun gibi frikik atan gelmedi bizim takıma.