SÜPER LİG 2023-2024 | 29.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Ankaragücü

Başlatan mehmet yılmaz, 04 Mart 2024, 16:58:38

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

SÜPER LİG 2023-2024 | 29.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2-1 MKE Ankaragücü

10 Mart 2024 Pazar
16:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
BeinSport

İç saha performansımız gayet iyi. Ankaragücü'nden daha iyi bir takımız ve taraftar desteğiyle içerideki kazanma alışkanlığımızı devam ettireceğiz diye düşünüyorum. Maç saati ve gününü de düşününce yine 20-25 bin taraftar olacaktır.

Stoper

Forvette Dimata'yı görmek istiyorum. Fakat muhtemelen Ercan oynayacak.
Drongelen yerine Alim oynar yine.
Bennaser ve Tait orta sahası daha dirençli. İkiliyi izleriz umarım. Bol şans takım.

_SoN_

çok zor belkide sezonun kırılma maçı, bu maçta kapalı gişe oynayıp gerekirse tribünlerede maçı kazanmak için ne gerekiyorsa yapmalıyı taraftar olarak. Bu maçta alınacak herhangi bir mağlubiyet kabus görmeye başlamamıza sabep olur, çok çok önemli bir maç . Başarılar SAMSUNSPOR.

s_uzunkaya

başakşehir maçında ayak oyunlarıyla bizi alt etmeselerdi bu maçı çok farklı gözlerle takip edecektik. maalesef gene alttaki takımlarla puan farkını kaça çıkarırız diye takip edeceğimiz bir maç olacak. gözümün ucuyla da yukarıdaki takımlara bakar olacağım ben genede.

adige73

Alıntı yapılan: Stoper - 05 Mart 2024, 10:44:02Forvette Dimata'yı görmek istiyorum. Fakat muhtemelen Ercan oynayacak.
Drongelen yerine Alim oynar yine.
Bennaser ve Tait orta sahası daha dirençli. İkiliyi izleriz umarım. Bol şans takım.
forvette ne dimata ne de Ercan olmalı gerekirse forvetsiz çıkalım ama mümkünse ikisi de oynamasin

Elyesa

coook guzel mac imkani olupda gitmeyenin aklindan suphe ederim :-)

jean

Cok eksik var yenilmeyiz diye dusunuyorum Ama galibiyet supheli

Stoper

Samsunspor'umuz pazar günü Ankaragücü ile 69. randevuya çıkacak.

68 maçta sahadan 29 defa galip ayrıldık. 20 kez berabere kaldık. 19 karşılamada ise sahadan puansız ayrıldık.

binikalamadım

binikalamadım

yk55

Osman neler yapıyorsun sennnnnn

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

binikalamadım

Osman 3 / 4 gol atıp kahraman olabilirdin...bunlar harcanır mı be kardeşim.

binikalamadım

_SoN_

Çok ama çok önemli bir galibiyet aldık, önceki mesajımda yazdığım gibi tam bir kırılma maçıydı, eğer kaybetseydik işler başa sarabilirdi, kazanarak hem 3 puan aldık, hemde direk rakibimizi altımızda bıraktık, aynı zamanda potadaki puan farkını 6 ya kadar getirdik, gerçekten muthiş bir galibiyet oldu. Oyuncuları bu maçta bireysel olarak olumsuz değerlendirmek istemiyorum ama bir kişi varki maçı adete elimizde tuttu, onda sezon başı çok eleştirdiğimiz 10 numaramız encham, bu maç gerçekten çok diri ve topu ilerde tutmamızın en önemli sebebiydi. Özellikle 9 numaramızın sakat olduğu bu maçta sorumluluk alarak maçı kazanmamızın en büyük sebeplerinden biriydi. Bunun yanında tüm takımı, özelliklede hocamızı kutluyorum, osmana bende çok kızsamda, bu tempoda böyle bir maçta alınan galibiyet sonrası farklı şeyler yazmak istemiyorum. Bu maçla belki çok erken olacak ama ben düşeceğimizi artık sanmıyorum, bundan sonra alttakiler düşünsün. Tebrikler SAMSUNSPOR.

jean

Sezonun en kritik macini kazandik belkide yenilsek tekrar dusme korkusu yasayacaktik direk rakibimiz yenerek azda olsa uzaklastik potadan