TFF 1.LİG 2022-2023 32.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 0 Tuzlaspor

Başlatan _SoN_, 08 Nisan 2023, 14:54:47

« önceki - sonraki »

adige73

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 11 Nisan 2023, 21:24:14Yani iyi oyun beklemiyorum galibiyet alalim yeterli ama yinede bu coskunun karsisinda biraz daha istekli olmaliyiz. Laura ve cihan girer oyun degisir farka gideriz

Kanatlarimiz gucsuz mucahid ve harris degismeli
cihan kadroda yok

Sadece Samsunspor

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 11 Nisan 2023, 21:27:33Yunus Emre o müdahaleyi yapmazsa yine atardı tanq onu, ikinci mutlaka bulmamız lazım, ilerleyen dakikalarda kabüs görmek istemiyorsak ikinciyi atmamız ŞART.

Ben bunu net şekilde görüyorsam hocanında oyuncularında görmesi lazım, bence adamların attığı golde önce zeki müdahale yapıyor, hakem golü iptal etmese etmezdi, ikinci atacaksın arkadaş, bunlara gerek kalmayacak, yazık böyle bir sezonda az kalsın kalbime iniyordu, gerek vamı bunlara.

Sadece Samsunspor

Hayret huseyin gocek var a cagirdi ve golu iptal ettiler. Dunya tersine dondu heralde.

defansif orta saha

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 11 Nisan 2023, 19:37:12Handikaplı kazanacağız inanıyorum. Kırmızı ışıkta beklerken boş yere gaza basılan otomobil gibi hissediyorum, duramıyorum yerimde 🤣

2 haftadır berbat oyun... Hadi göztepe maçı deplasman diyelim ama bu maç hiç olmadı. Harris ve tomane samsun'u kafad bitirmiş. Laura top ezmekten başka bir şey yapmıyor. Celil de iyi niyetli ama vasatın üzerine çıkamıyor. Hadi biz taraftarız gaza geliyoruz da topçuların ciddi olması lazım, lig daha bitmedi

jean

Icimde kotu bir his vardi neyseki gol vardan döndü acikcasi bekliyordum Boyle olacagini puan kaybi olsa isler tersine donecekti neyseki aldik cok sukur

Lusage

Takımda farklı bir şeyler olduğunu düşünüyorum. Umarım bu sezonuda heba etmeyiz...

Raqua55

11 sene önce küfür ettiğim adam belkide bizi ipten aldı.Bence tuzlasporun golü net goldü.Hüseyin Göçek bir nevi özür diledi gibi.Artık kim kimi yeniyor kim kimden puan alıyor farketmez.Keçiören maçında galip gelip bu işi bitirelim daraltı bastı iyice.

futbolcu

Bence Tomane'ye yapılan fauldü. Penaltı verilmeliydi, mademki bu kadar faule hassas Hakem.
Ayrıca 9dk uzatma çok fazla.

Raqua55

Alıntı yapılan: futbolcu - 11 Nisan 2023, 23:30:00Bence Tomane'ye yapılan fauldü. Penaltı verilmeliydi, mademki bu kadar faule hassas Hakem.
Ayrıca 9dk uzatma çok fazla.

Tomane pozisyonunda çok haklisiniz.9 dakika uzatma neye göre verildi onu bende anlayamadım.

Sadece Samsunspor

Insallah bugunleri unutacaz. Tuzlaymis manisaymis denizliymis. Yepyeni bir sezon yeni bir heyecanla ligimize konsantre olacagiz. Bu sacma ligden cikip ait oldugumuz yere gidip carpisacagiz.

eprianu

Bu akşamki rezil futbol sadece yorgunluk ile izah edilemez. Sanırım futbolcular üzerinde baskı hissediyor. Sorumluluk almaktan kaçınıyorlar.

30 bin taraftarın önünde resmen şok yaşadık. Yakışmadı bize.

Bir an önce bu işi bitirip kurtulmak lazım. Allah'a şükür ki puan farkını iyice açtık.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: Raqua55 - 11 Nisan 2023, 23:01:4211 sene önce küfür ettiğim adam belkide bizi ipten aldı.Bence tuzlasporun golü net goldü.Hüseyin Göçek bir nevi özür diledi gibi.Artık kim kimi yeniyor kim kimden puan alıyor farketmez.Keçiören maçında galip gelip bu işi bitirelim daraltı bastı iyice.
hüseyin göçek ne ipten alacak bizi!!! hüseyin denen adam tam bir operasyon çocuğudur. emir alsın yarın gene düşürür bizi- bizler gibileri.
 bu maç berabere bile bitse gene 5 puan farkla bu ligden çıkardık. 70 puanı göremez 2. olan takım. bu iş 2 hafta önce bitti.....

eprianu

Türkiye'de birçok maçta o pozisyona faul çalıyorlar. Samsunspor taraftarı neden bu konuda farklı düşünüyor? Eğer o pozisyon faul değilse o zaman attığımız golde de faul yok. Yunus Emre daha eliyle itmeden adam kendisini öne doğru atmaya başlıyor. O faulse, goldeki de faul. Bana göre ikisi de faul değil.

Başta Sakaryaspor taraftarı olmak üzere sosyal medyada Samsunspor'u linç ediyorlar. Bizim taraftar da farkında olmadan destek oluyor. Hakem dün küçük takdir haklarını hep Tuzla'dan yana kullandı. Tertemiz ve alnımızın akıyla elde ettiğimiz şampiyonluğa leke sürdürtmemek gerekirken bizim taraftarımız bile sosyal medyadan "Pozisyon temiz" diye paylaşımlar yapıyor. Gören de güle oynaya, hakemlerle lige çıktık zanneder.

emre

Biz Samsunspor olarak sıkıntılara olmaz denilen şeylere alışığız. O yüzden olumsuz durumlarda tramvalarımız giriyor devreye.

Hiç iyi bir oyun oynamadık. Az daha maç gidiyordu ama hiç önemli değil. Berabere kalsak da gidiyoruz. Lakin umarım takımın içinde üst lige çıkınca yaşanan sıkıntılar yaşanmıyordur. Ya da herhangi başka bir problem...