TFF 1.LİG 2022-2023 8.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Gençlerbirliği

Başlatan Sadece Samsunspor, 06 Ekim 2022, 19:37:30

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

08.10.2022 Cumartesi 19.00 Samsun 19 Mayıs Stadı

Kendi evimizde Gençlerbirliği ile karşılaşacağız.

Hüseyin hoca verdiği mesajlar ve sistem ile taraftarı yavaş yavaş stada çekmeye başlayacaktır. Bu maçta onun meşalesi olur inşallah.

Gençlerbirliği Altınordu Bolu maçları ile 3de 3 yapıp havaya girer sonrada deplasmanda Pendik i yenip evimizde Göztepeyi ezersek tutulmayız daha.

_SoN_

Taraftarımız önünde kazanıp havaya girmemiz lazım, üst üste galibiyetler almamız lazım, başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Artik seri galibiyetler almanin zamani geldi insaallah bu mac baslangic olur

eprianu

Umutluyum, kazanacağız İnşallah. Güzel bir futbol, birkaç gollü bir galibiyet olacak İnşallah.

55.hakan

Novikas'ta ne gördüyse bizim görmediğimiz onunla başlıyor. Hocalar değişiyor zihniyet değişmiyor.

GurbetciFanatik

Goolll
Aferim Cocuklar
Oyun iyi baski var seyir zevki var.

_SoN_

Takımı şöyle oynatmak çokmu zordu, eey gelen giden çok bilmiş hocalarımız !

_SoN_

Tanq yine attı golünü ama ziyan etti bizim yüz güldürmez novikavas .

Sol Açık

İlk yarıda son 10 dakika dışında takım oldukça canlıydı. İlk kez hücum organizasyonları gördük. Sürekli kanatlara çapraz uzun toplarla rakip savunmayı bozmaya çalıştık ve bence hiç fena değildik. Farklı olarak Novikovas'ı oldukça hareketli gördüm, savunmaya da yardım ediyor, umut vericiydi. Transfer olduğunda Tanque'den hiç umudum yoktu ama hakikaten beni fena halde yanıltıyor, çok etkili. İlk dakikalardaki şutu da gol olabilirdi, rakip kaleci çok iyi çıkarttı. Bizim çocuk, yani Yunus Emre de ilk yarıda gayet başarılıydı. Boldrin ise halen tam olmuyor, o da dahil olduğunda çok daha iyi oluruz.

Takımımız "olmuş" diyemem ama umut vericiydik...

cembaba

İlk 30 dakika gerçekten iyi oynadık. Özellikle ben Zeki ve Yusuf Emre'yi çok beğendim. Göze Boldrin çok batıyor. Toparlayacaktır. Devam...

muzaffer4

Bu maç kesinlikle ölçü olmamalı. 2. Yarı her iki takım maç bitsin gidelim modundaydı. Gençlerbirliği'nin çok kötü olması 2-0 dan sonra maçı salmış olmaları nedeniyle 2. Yarı hakkında konuşmak istemiyorum. Ortada futbol namına birşey göremedim.
Böyle maçları rahat kazanmak önemli haftaya da hata yapmadan galip gelmemiz lazım.
Gençlerbirliği yerine futbol oynama isteği olan kaliteli bir takımla oynasaydık eminim güzel futbolla galip gelirdik. Eksiklere rağmen Her geçen gün iyiye gitmesi ümidiyle devam ediyoruz. Bu ligin üstünde bir takımız bariz hata yapmadığımız sürece yenilmeyiz.

eprianu

Hem sosyal medyada hem de burada takımı genel olarak beğenmişler. Ben dünkü Samsunspor'u beğenmedim. Karşımızda çok zayıf bir takım vardı. Savunmamız iyiydi ancak hücumda üretken değildik. Gollerin birini defanstaki hatadan, diğerini de duran toptan attık. Özellikle 2. yarı pozisyona giremedik. Şampiyonluk hedefleyen bir takımın 2. yarı skora yatması bana göre kabul edilemez.

Derseniz sakatlıklar vardı, hoca değişikliği oldu; amenna kabul ederim. Ancak Hüseyin Hoca'nın şu an için harikalar yarattığını düşünmüyorum.

Yani yeni geldi diye çok fazla eleştirmek istemiyorum ama Hüseyin Hoca Boldrin'i 70 dakika sahada hangi akıl ve mantıkla tuttu acaba? Bayram Bektaş da dakika 70 olmadan değişiklik yapmıyordu. İnşallah bu maça özeldir diyelim. Rakip kim olursa olsun, maçın skoru ne olursa olsun 88. dakikada 2 oyuncu değişikliğinin bana göre hiçbir mantıklı izahı olamaz.

Her zamanki gibi bir maçla hocayı ve takımı göklere çıkarıyoruz. Allah korusun kötü bir sonuçla yerden yere vururuz gibi geliyor bana. Hüseyin Hoca'nın zamana ihtiyacı var.

KocumVolkan

Ben takımı beğendim çünkü Bayram hoca olsa oynayacağımız o kısır oyunu hayal edebiliyorum. berabere bitecekti maç biz saç baş yolduğumuzla kalacaktık.

Hoca etkisini göstermeye başladı.. Ama evet haklısınız Altınordu maçı gerçek sınav olacak.

jean

Mazeretimizin olmayacagi bir macti sukurki kazandik insaallah seri galibiyetlerin baslangici olur Rahmetli ilhan cavcav donemindeki genclerbirligi nerede simdiki takim nerede yazik olmus