Hüseyin Eroğlu

Başlatan _SoN_, 25 Eylül 2022, 20:16:25

« önceki - sonraki »

55.hakan

Böyle bir maçta Özbaskıcı ve Soner'in girmesi çok gereksiz oldu hocam alsana Cihan'ı orta sahayı güçlendir.

5trawberry

Geçen sene inat ettiğin o 3'lü anlayışla zevksiz futbola rağmen kadro kalitesi lige göre yüksek olduğu için şampiyon olduk ve çıktık.

Bu sene an itibarıyla ligin en zayıf kadrolarından birine sahibiz. Dolayısıyla sistem takımı olmaktan çıkıp, sonuç takımı olmak zorundayız.

Fenerbahçe maçında ne mesajı vermek istedin bilemiyorum ama, Muhammed Ali ve Osman'ı oyuna almak 30 bin kişiye hakarettir.

55.hakan

Laura'yı oyuna alırken Mouandilmadji'yi oyunda tutsaydın bu iş bitmişti gol bulmuştuk dün. İyi olan adamı niye çıkartırsın. Yeniliyorsan biraz cesaretli olacaksın.

Elyesa

az daha sabr edelim bakalim kaleci ile baglantin var tahminim emre kilinclada neden bukadar israr ediyosun hani anliyorsunya futbolu bunlarin oynamadigini dokuldugunu goremiyon git kirmizi kazak giy bakalim ugur getiriyomu sana

defansif orta saha

Ben şahsen gs'lileri oynatma ısrarında bütün suçu hocada bulamıyorum. Adam sonuçta altınordu'nun altınordu olduğu dönemlerde orada hocalık yapıyordu, bilgi birikimi vardır illaki. Ben, bu durumla ilgili olarak daha çok "galatasaray sempatisi olan cesur yürek" başkanımızın ısrarcı olduğu kanısındayım.

Kaya

Alıntı yapılan: 55.hakan - 28 Ağustos 2023, 10:16:46Laura'yı oyuna alırken Mouandilmadji'yi oyunda tutsaydın bu iş bitmişti gol bulmuştuk dün.

Çok büyük hata. Son 20 dakikası rakip sahada geçeceği kesin olan bir maçta santrafor çıkarılmaz. İnanılmaz bir acemilik.

Sadece Samsunspor

Hocamiz 1.ligde en centilmen teknik direktor odulunu almis. Tebrik ederim kendisini. Superlig icin suana kadar sana kizamiyorum hocam. Senin dokunuslarin sayesinde superlig havasina girdik ve superlige cikardi. 11 yil sonra superlig gorduk. Istanbul macini da gectim. Milli maclar arasinda takimi toparla transferlerini yaptir. Milli takim arasindan sonra galibiyetlere baslayalim. Sende mutlu ol bizde. Bu takima yakisiyorsun elinden geleni yapacagini dusunuyorum hocam.

Raqua55

Alıntı yapılan: Kaya - 29 Ağustos 2023, 00:55:48Çok büyük hata. Son 20 dakikası rakip sahada geçeceği kesin olan bir maçta santrafor çıkarılmaz. İnanılmaz bir acemilik.

Hocam Anlamadığım bir durum var belkide ben kaçırdım. Yeni forvet Mouandilmadiji maç içerisinde ekstra olumlu ne yaptı? Attığı gol standart bir gol. Oyuna katkı anlamında bana iyi bir forvet gibi gelmedi.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Raqua55 - 30 Ağustos 2023, 08:44:15Hocam Anlamadığım bir durum var belkide ben kaçırdım. Yeni forvet Mouandilmadiji maç içerisinde ekstra olumlu ne yaptı? Attığı gol standart bir gol. Oyuna katkı anlamında bana iyi bir forvet gibi gelmedi.

Maç alacak bir forvet gibi değil, doğru. Ama kötü bir oyuncu da değil.

Fiziği hiç fena değil, ama ezici değil;
tekniği hiç fena değil, ama top cambazı değil;
hızı/çabukluğu ve atletizmi hiç fena değil, ama bir uçurtma da değil;
gol vuruşu hiç fena değil, ama bitirici bir oyuncu da denemez;
sırtı dönük top alması da santrafor olarak oyun kurması da hiç fena değil, ama özelliği bu olan bir oyuncu da denemez...

Liste böyle uzuyor bence... Yani iyi bir oyuncu ve iyi bir takımda çok faydalı olabilecek, ama tek başına bir takıma seviye atlatamayacak bir oyuncu...

Aslında bizim bütün takım böyle...
Zaten bundan dolayı, bu takıma katılacak 2-3 yıldız oyuncu, tüm oyuncuların seviyesini yükseltir diye düşünüyorum...

Kaya

Alıntı yapılan: Raqua55 - 30 Ağustos 2023, 08:44:15Hocam Anlamadığım bir durum var belkide ben kaçırdım. Yeni forvet Mouandilmadiji maç içerisinde ekstra olumlu ne yaptı? Attığı gol standart bir gol. Oyuna katkı anlamında bana iyi bir forvet gibi gelmedi.

Ekstra ve olumlu bir iş yaptığı için oyunda kalmalıydı diye düşünmene neden olacak bir yorum değil söylemek istediğim. Son 20 hatta 30 dakikası rakibin yarı sahasında geçmesi kesin olan bir maçta santrafor oyundan alınmaz, aksine çift santrafora geçilir. Çok çok kötü performans gösterir de elinde yedeğin vardır anlarım. Öyle bir durum da yok.Maksimumu kanat forvet olan Laura oyuna girerken tek pivotun olan Marius'u çıkarırsan yan ve uzun toplarda rakip defansı rahatlatırsın. Nitekim gördük ki , sağdan ve soldan gelen ortalarda rakip defans için Laura ile baş etmek çok kolay oldu. Marius,gelen topları gol yapamasa bile, rakip stoperlerden birini egale eder çiftlediğin (ki yapmadı) forvetlerden biri golü bulabilirdi. Ya da Laura'ya düşen pozisyonu Marius bitirebilirdi.

KocumVolkan

hocam güle güle.. iyi hocasın ama süper lig hocası henüz değilsin

ugurozkan

Taktik dizilişi Yüksel Yıldırım ile twitter tayfa yapıyor, bu adam ne yapsın?
Okan ısrarı da muhtemelen sözleşme kaynaklı.

Raqua55

23 Eylül 2023, 21:58:12 #72 Son düzenlenme: 23 Eylül 2023, 22:07:03 Raqua55
Geçen seneki müthiş sezonun kahramanıydı. Süperligde malesef olmadı.Saygılı bir şekilde yollar ayrılmalı. Oyuncu tercihleri tartışılmaya başlandı. Taic neden çıktı Ntcham 60 dakika neden sahada kaldı. Cihan kahramanın Muhammed gümüşkayadan eksiği neydi hocam? Cihanı gönderip Muhammeti almak nedir. Yunus emre neden oynamadı onuda anlamadım. Bu arada Hocayı kişisel olarak çok seviyorum fakat Süper Lig ağır geldi

defansif orta saha

Hocaya suç bulmuyorum, Yüksel Yıldırım'ın hocanın işine ve kadro seçimine karıştığına dair iddia ederim ama ispatlayamam. Yalnız Hüseyin Hocam da geçen sene belli ki Batu Kaplan'ın ekmeğini yemiş. O kadroyu da Batu Kaplan kurmuştu, saçma sapan bir şekilde adamın kellesi alındı. Şimdi yine Mustafa Aztopal işin içine girdi ve sonuç ortada. Görünen köy kılavuz istemiyor, daha 5 hafta geçmesine rağmen kümenin en güçlü adayıyız maalesef. Haftaya da Antep ile oynuyoruz ve Antep direkt rakibimiz. Kazanamazsak eyvahlar olsun

emrealtinsk

Muhtemelen bu hafta olmasa bile diğer hafta yollar ayrılacak.
Sempati duyduğum bi hocasın lakin asıl düşündüğüm sen gittikten sonra değişen bir şey olmayacak.
Cesur yüreğin fırsat transferleri bu Takımı kümede tutmaya yetmeyecek.

Örneğin : geçen sezon tff liginde görmek istemediğimiz Soner bolanın yerine oyuna girince Soner bile daha iyi geldi bize :(