TFF 1.LİG 2022-2023 7.HAFTA | Bandırmaspor 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 29 Eylül 2022, 10:59:53

« önceki - sonraki »

_SoN_

Arkadaşla maç izliyoruz, penaltı olunca, vardan dönermi diye sordu, dönmez ama biz penaltı atamıyoruz dedim, başına tanq geçti, atarmı kaleci tutabilir mi diye sordu, kaleci tutamaz, kaleyi bulursa yüzde yüz gol olur, sağdan soldan çıkmaz top, kaçarsa yukarıdan kaçar dedim, aynısı oldu, topa bu şekilde vuran birine penaltı kullandırmak her zaman risktir hemde büyük risk, bunu ben görebiliyorum, hoca değilim, ama bizim profosyonellerimiz bir takıma penaltı attırmayı öğretemeyecek kadar profosyonneler !!! Rakip değişiyor, saha değişiyor, zaman mekan herşey değişiyor, atan attıran hoca değişiyor, bizim penaltı özürlü olmamız değişmiyor arakadaş.

adige73

Bizim takımda kaleye az yaklaşan hemen kaleye vuruyor

GurbetciFanatik

jean

7 macta kacan 3. Penalti bilerek atmasak bu kadar olur penaltiyi kacirmasak bu kadar eksige 1 puan iyi diyecem yine yazik oldu

Sadece Samsunspor

Olumlamayla bakarsak. Fofana Boldrin Celil gibi eksiklere ragmen 1 direkten donen 1 kacan penaltimiz var hemde bandirma gibi ligin gizli lideri olan bi takimla deplasmanda oynadik. Huseyin hocam fena baslamadi icerdeki ilk macta 3 puani alacaktir devami gelir.

_Jack Daniels_

Takım boyunun kısa oluşu ve kenar adamlarının yardıma gelmesiyle birlikte kompakt bir görüntü verdik sahada haftalar sonra. Hocanın dediği gibi topu ayağımızda daha fazla tutmayı becerirsek seri galibiyetler kaçınılmaz olur.

Stoper

Bandırmaspor ligin iddialı takımlarından, bir puan kötü değil elbette ama maç içindeki hikâye üç puana çok yaklaştırdı. Hüseyin hoca takımın kimliğini değiştirir seri galibiyetler başlar.

brigand

Maçın 15-20 dakikalık bölümü hariç, sahadaki reaksiyonu ve motivasyonu beğendim. Taktiksel açıdan 3-4 günlük çalışma ile bir beklentiye girmek gerçekçi değil. Hoca ilk olarak sahaya doğru yayılım ve pas arası konusunda takıma dokunuşlar yapmış. Bu konuda maç boyu sürekli uyarılarda bulundu. Çok fazla detaya girmek istemiyorum. Özet olarak; eksikliklere, zorunlu değişikliklere rağmen kaçan penaltı dahil maçı getirecek pozisyonlara yeteri kadar girebildik. Rakibi bir kaç pozisyon dışında (oyunu kendi sahamızda kabullendiğimiz, yorgunluğumuzun belli olduğu dakikalar) çok da yaklaştırmadık kalemize.

Hüseyin Hoca genç oyuncularla çok koşan dinamik takımlar yarattı yıllardır. Yaş ortalamamız onun alışık olduğu seviyede değil fakat yine de dinamik, maç içinde kalan bir takım oluşturabilirse, eksiklerin dönmesiyle beraber istediğimiz sonuca ulaşmamız kolaylaşacak gibi.