2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

Raqua55

10 numaraya kimsenin adı bile geçmiyor.Hiç yoksa İlyası geri getirin,Kocaelideki performansı fiyasko ama bizimle kimyası uyuşuyor uzaktan 1-2 şut çeker maçı alırız.Düşme hattındaki takımların kapandığında sahneye çıksa yine yeter. Transferde belli ki karavana gidecez.

Sadece Samsunspor

Antalyadan Soner Aydogdu ve Gaziantep fk dan Furkan Soyalp hayirli olsun simdiden

Raqua55

Furkan soyalpe sosyal medyada çok övgü var çok takip ettiğim bir oyuncu değil.İyimidir ? Bilgisi olan var mı ?

muzaffer4

Sol beke Yasin Güreler gelse iş görür mü acaba? 3-4 gün önce duyum almıştım ama açıklanmadığına göre iptal oldu heralde

ercan0655

Yeni transferler hakkında bilgisi olan var mı?

s_uzunkaya

eprianu

Hasan Ali Kaldırım'ın adı geçiyor. Soner Gönül'e yedek olur 😄

evolution55

barış alıcı hayırlı olsun

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 02 Şubat 2023, 12:56:04Hasan Ali Kaldırım'ın adı geçiyor. Soner Gönül'e yedek olur 😄

Eğer soner böyle devam ederse harbiden yedeği olur.Adam marcelo modunu açtı maşallah.

Sadece Samsunspor

Benasser i aldigimiz soyleniyor. Cok iyi yerinde transfer olur. Sezon basi veya gecen sezon bu forumda yazmistim bu oyuncuyu bi sekilde alalim diye. Kesinlikle ortasaha ya ilac olur.

Raqua55

18 Şubat 2023, 21:36:18 #145 Son düzenlenme: 18 Şubat 2023, 21:39:39 Raqua55
Galiba transfer sezonu bitti.Ülke olarak çok zor bir dönemden geçiyoruz.Depremde hayatını kaybedenlerin mekanı cennet olsun geriye kalanlarada allah sabır versin.3 sene Hatay/iskenderunda okudum.İçimdeki acı çok büyük koskoca şehir yok oldu.Hatay insanı çok misafir perverdir. Allah ülkemizi ve tüm insalığı büyük felaketlerden korusun.

Son yapılan benasser transferine gelicek olursak benim çok takip ettiğim bir oyuncu değil hayırlısı olsun hakkımızda.Rizespor son dönemde çok etkili transfer yaptı bela olacak gibiler.Aslında artık ülkede kimsenin tadı tuzu kalmadı(Ekonomik kriz felaketler ölümler ) çokda konuşulabilecek futbolluk bir durumda kalmadı. Yolun sonunda Şampiyon bile olsak  kutlamalar yapılmamalı.Başkanında 55 milyon tl lik bir bağışı olduğu söyleniyor ciddi bir rakam helal olsun.Allah tüm herkesin yardımlarını kabul etsin

jean

5 Marta kadar uzadi transfer donmesi kadroyu fazla sisirmeye gerek yok kaldi surda 12 mac insaallah Sonia guzel biter

Raqua55

Alıntı yapılan: Raqua55 - 12 Ocak 2023, 18:09:08Eyüpspor sene başında bu transferleri yapmış olsaydı yolu sonu kesin süperlig denilebilirdi.Eyüpspor ilk yarıya lider girmenin avantajı ile büyük bir havadalar.Fakat bu ligde bu kadar hava fazla.Zamanında ADS ve gökçekspor ne kadrolar kurdu çıkamadı.9-10 puandan şampiyonluğu verdiler keza aynı şekilde biz.Eze gibi bir forveti devre arasında göndermek başlı başına bir yanlış.Bana göre Hücum gücününü %40-50 sini kaybettiler.Sene başında bütün takımlar kadroları oturana kadar sıkıntı yaşıyorlardı.Eyüp o dönemde doğru düzgün deplasman galibiyeti alamadı.Eyüp yeni bir kadro ile az sürede tekrardan takım olma olgusunu yaşayacak.Puan kayıpları geldiği zaman ilk devre kadar kimse rahat olamıyor stres baskı 2 katına çıkıyor.Gereksiz yere yapılan çok fazla kaliteli transfer devre arasında takımın kimyasını bozar.Patlarsalar şaşırmayın.Bu lig öyle ben kesin çıktım süperligin kadrosunu kuralım diyebileceğiniz bir lig değil.Sonuçta futbolcuların egolarını yönetmek hiç kolay değil ki ibrahim üzülmez başlı başına bir kaos ortamı yaratabilir.Futbolculara çok eyvallahı olacak birine benzemiyor.Takım idare etme iç dengeleri sağlama konusunda patlayabilirler.Sosyal medyada eyüpü baz alıp gaza gelirsek biz zararlı çıkarız.

Bence şuan için transferde en ciddi rakibimiz Rizespor.Yerinde 2 tane transfer yaptılar.Aynı zamanda hocaları bülent korkmaz tehlikeli bir durum.Bize gelirsekde Yusuf erdoğanın ismi geçiyor yerinde bir transfer olur.Guelin kayambadan ileri gidebileceğini düşünmüyorum.

Allahım şu eyüpün patladığını görmek çok güzel geliyor.Play off ta ne olur bilemem ama doğrudan çıkamayacak gibiler.Şimdi gidip modricle konuşabilirler.İstanbul takımlarının patlaması çok güzel oluyor.Bundan keyif alan tek ben değilimdir :)