TFF 1.LİG 2021-2022 5. HAFTA | Bursaspor 4 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 14 Eylül 2021, 18:11:35

« önceki - sonraki »

_SoN_

İçerde dışarda baskılı futbol dediği bumuydu hocanın ?

Sadece Samsunspor

Yasin de cok daginik. Tomane tum kafa toplarini indiriyor ama hic yanaşan yok yanina. Bu sicaga kar dayanmaz.

Lusage

Takım olarak iyi değiliz evet. Ama Osman ve Melih ekstra dökülüyor.

s_uzunkaya

15 Eylül 2021, 20:38:13 #33 Son düzenlenme: 15 Eylül 2021, 21:05:41 s_uzunkaya
Vallaa yazık billa yazık. K. Ören in yabancılarına bakıyosun bursanın yabancılarına bakıyorsun sonra bizim 2 senede bulup oynattığımız yabancılara bakıyorsun!! Boli - tomane!!!! Laa kaç kere söyledik bu boli panik salak hastası. Topçu değilllll... Antrenmanlara çıkılmaz bu adamla tutmuşlar 4 haftadır göbek oynatıyorlar 90 dakkaa...

eprianu

Koca 35 dakika geride kaldı, bir tane organize atak yapamadık. Yazık bize ya, her sene aynı senaryo. İstatistiklere bakmaya korkuyorum. Top, her an rakipte.

5trawberry

Mehmet Akyüz takımın kimyasını bozuyor. Duran top falan anca bu dizilimle

Sadece Samsunspor

2 stoperimizde sari kartli suan. Gecmis olsun. Melih az bak nerdeyim diye ofsaytsin 10 metre

Sadece Samsunspor

Boli ve Mehmet akyuz hadi yavrum kulubeye. Sinir ettiniz lan bizi. Ilk devrenin sonlarina dogru yaptigimiz baski onlari sasirtti ve cok hata yaptilar. 2.yariyada aynen boyle baslamaliyiz

KocumVolkan

Çınari ve fofana oyuna girmeli. Çınari hiç değilse orta kesebiliyor. Melih çok kötü

eprianu

Hoca artık Mehmet Akyüz'de ısrar etmemeli. Biz sene başında "Bu kadar kanat oyuncusunu ne yapacaklar?" diye yakınmıyor muyduk? Nerede şimdi o kanatlar?

Ekrem

_SoN_

Mehmet Akyüz ısrarını , hele hele böyle bir deplasmanda hiçkimse açıklayamaz bana, yazık gerçekten.

KocumVolkan

allah aşkına hoca fofana ve çınari lazım şu takıma.

Sadece Samsunspor

Hoca bu mac sana yazar. Net. Bize gelen hoca kafayi yiyor anasini satim

5trawberry