PTT 1. LİG 14. HAFTA | Samsunspor'umuz - Adanaspor

Başlatan berusa55, 10 Kasım 2013, 17:12:30

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: Dartagnan - 13 Kasım 2013, 15:16:39
hayda emre gizlemis mehmet abi seni :D

O zaman onun benim mesajlarımı görmemesi lazım gelmez mi ? :) Mehmet Abi bir hafta geç kaldım arayamadım seni ondan ötürü mü, her şey bitti mi  :)

mehmet yılmaz

Sen kimsiniz emre bey ya da her kimsen? :)  mesajlarimi neden gormedigin hakkinda bir fikrim yok.  Diğer konunun isr acelesi yok. Beklerim

emre

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 13 Kasım 2013, 17:53:09
Sen kimsiniz emre bey ya da her kimsen? :)  mesajlarimi neden gormedigin hakkinda bir fikrim yok.  Diğer konunun isr acelesi yok. Beklerim

telden okuyordum forumu şimdi bilgisayardan girince çözdüm ben ya da her kimsem o gizle butonuna tıklamış sanırım  :)

samuray

yeter artık beraberlikler serisine son verip galibiyet seri yakalammamız şart oldu

Duško Milinković

Kritik bir maç. Mutlak galip gelmemiz gereken bir maç. Yeneceğiz inşallah.

s_uzunkaya

maç başlıklarına yorum yapmayı sevmem ama bu maç; kazanılmasada  beraberlik sinsilesinin kuvvetle muhtemel olabilmesi adına mutlak 3 puanla neticelenmek üzere oynanılması ihtimali durumunda her halükarda üst sıralara tırmanmanın anahtarı olabilecek, belkide depar için hazır hale gelebilmek adına futbolcularımızın bu bağlamlarda tüm konsantırasyonlarını sağaya yansıtamamaları düşüncesinide hesap edersek, bence adımıza güzel sonuçlanacaktır. diye düşünüyorum  :)
NOT: Tabii futbolcularımızda benim gibi saçmalamazlarsa kazanırız  :evet:

Özcan İNAN

Alalım abi artık :) Bir beraberliktir tutturduk gidiyoruz...

berusa55

Lige verilen milli aranın ardından Samsunspor, Adanaspor hazırlıklarına devam ediyor.

Samsunspor, lige verilen milli arada da çalışmalarını sürdürüyor. 4 günlük iznin ardından dün Nuri Asan Tesisleri'nde çalışmalarına başlayan Kırmızı-Beyazlı takım, bugün izin sonrası ikinci idmanını gerçekleştirdi.

Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, önce oyuncuları ile yaklaşık 10 dakika süren bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından idman düz koşu ile başladı ve topla taktik çalışması ise sürdü. Tedavileri tamamlanan Adnan Güngör, Musa Aydın ve Ahmet Burak Solakel çalışmalara katılırken, izinli olduğu için dünkü idmana katılmayan Erdem Şen'de takımla çalıştı.

Kaynak

Arkeomen

Olay Adiloviç te bitiyor Atarsa kazanırız Atamazsa Allah yardımcımız Olsun

amisos5506

ümit tütüncü ve tuna üzümcü cezalılar.

yirmiuc

mehmet yılmaz

16 Kasım 2013, 04:48:36 #41 Son düzenlenme: 17 Kasım 2013, 20:36:51 mehmet yýlmaz
Bir de bu haftayi bay geçecek olan Ankaraspor var. Adamlar 9 kasimda buca ile oynamislar. Sonraki maclari 2 aralıkta.  derin bir boşluk...

HoliganSamSunLu

ligin anasını ağlattılar TFF işin b.... çıkartıyor

Ellibeş Numara

Eğer yukarılara oynamak istiyorsak, bu maçı mutlaka almamız lazım.

cgr

Akşam idmanda ki çift kale maçı izledim. Her 2 takımda da AS oyuncular oynadı. Resmen çatır çatır top oynadılar. Hani idmandır arkadaşım sakatlanmasın falan dersin ama, Ercan'ın Umar'a bi müdahalesi vardı akıllara zarar. Hatta Musa Aydın bile uyardı yavaş ol diye...

Murat Akyüz, Kemal ve Musa Aydın çok iyi performans gösterdiler. Ahmet Burak Solakel çift kalede oynadı ama bu oyunuyla Şaban'ı hayatta kesemez. Düşünün sol kanatta ki vahim durumu.

Orta Saha'da Musa Aydın akıl dolu paslar attı. Zira Kemal çok iyi pas dağıtıyor ama biraz daha ileriye dönük oynamalı. Sürekli kenarlara pas dağıtarak olmaz.

Erdem, Stoper olarak oynadı. O bölgede bile sırıtmadı helal olsun...Hiç beklemezdim ama Haluk'un performansı çok iyiydi.

En kötü ise kesinlikle Arif Şahin'di. İdmanda bile yerden kalkamıyor. Hemen küsüyor bi değişik tavırları var.

Gelelim en önemli soruna :) Yok biz gol atamıyoruz bu kesin :) Musa Sinan, Umar, Ekigho, Haluk hatta hatta Adiloviç maçın içinde çok gol kaçırdılar. Hüseyin Kalpar bile "Biz ne zaman gol atacaaaaz" diye bağırdı.

Çift Kale maç sonrası kanat organizasyonlarına geçildi. Sağ kanattan Murat ve Canberk, sol kanattan ise Şaban ve Ahmet Burak orta kesti. Sağ kanadın "maşallahı" var. Ama sol kanat rezil. Bi tane adamlara doğru düzgün orta kesemediler. Hatta videosunu bile çektim. Ceza sahası içinde; Adilovic, Ekigho, Umar, Haluk, Taha ve Musa Sinan gole çevirmeye çalıştılar ama sadece çalıştılar :) Burda da en başarılı Adiloviç oldu...

Kısacası takım iyi top çevirdi, rakibe karşı iyi pres yaptı, kondisyon iyi fakat bitiricilik çok zayıf... Umarım bu sorunu en kısa sürede çözeriz...