TFF 1.LİG 2022-2023 21.HAFTA | Eyüpspor 1 - 4 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Sadece Samsunspor, 19 Ocak 2023, 14:06:38

« önceki - sonraki »

ercan0655

GurbetciFanatik

Oyunu tamamen rakibe verdik
Böyle giderse fazla dayanamayiz
Hocanin bunu görmesi lazim
2.devre de bu oyunlandevam edersek
1 puan bile mucize olur

Sadece Samsunspor

Fena oynamadik. Sahayi islatan adilere hakkimizi helal etmiyoruz. Bu serefsizligi yapanlar bugun cikarlar yarin yok olurlar. Biz hep varoluruz. Bi gun ads bile kapanacak amatore gidecek.

Ayrica boyle kaygan zemin gorunce 2.ligdeki manisa deplasmani aklima geldi yine siyah formayla cikmistik bi guzel kaymistik. Umarim 2.yarida kazanip ayni seyi yasariz.

55.hakan

Fofana orada stop etsen topu köşeye yuvarlayacan. Celil kaleye tuttursan kaleci önde zaten gol olacak. Gol attıktan sonra 5 dakika dayanalım ya 5 dakika.

Raqua55

Yazsaak siyaset oluyor ama artık yeter ülkede futbol adına  bir şey kalmadı.Dunya para harca sonrasında gel sahayida ıslat.Eee başka ne verelim abime ?Hakem en ufak müdahalede faul veriyor.Ama elbet bir gün kurduğunuz bu çirkef düzen son bulacak.Siyasetten nem alanlar allah var yukarida elbet bir gün bu dönem bitecek.Zamaninda melih gökçegin takımı osmanlı şimdi nasil piyasadan silindiyse sıra sizede gelecek

GurbetciFanatik

Ah Baṣkan yine gec kaldin Tatsnferdw
Devre bitmeden bu iṣi bitirecektin
Atı alan Üskpdari gecti biz halen adam alacagiz.

Raqua55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 22 Ocak 2023, 16:59:28Fofana orada stop etsen topu köşeye yuvarlayacan. Celil kaleye tuttursan kaleci önde zaten gol olacak. Gol attıktan sonra 5 dakika dayanalım ya 5 dakika.

Bence fofana düşünmüştür ama zemin topu kontrol edebileceğiniz gibi değil kayıyor.

binikalamadım

kaliteli hakem olsa maçı tatil ederdi...saha gereksiz yere kasten ıslatılmış...

_SoN_

Aynı kadro ile çıkmalıyız , ilerde üçlümüz fofana, tanq ve laura eğer top rakipteyken daha fazla koşar ve pres yaparsa bu maçı kazanacağız, ikinci yarı bunu daha sık ve istekli yaparlarsa kesinlikle KAZANACAĞIZ.

Raqua55

Alıntı yapılan: binikalamadım - 22 Ocak 2023, 17:10:01kaliteli hakem olsa maçı tatil ederdi...saha gereksiz yere kasten ıslatılmış...

Aynen öyle abi kaç aydır istanbulda yağmur yağmıyor.bilerek yapılmış.

ercan0655

Celil zayıf kalıyor azıcık akıllı olsa ayakta durabilirse kontra atak canavar gibi olacak.

GurbetciFanatik

Hoca uyuyor
Takim uyuyor

Resmen kabullebnisler Eyüpsporun bizden üstün oldugunu.

Az pres yapsak saldirsak aliriz maçi.

Takim odaklanmis geriye yatalim bulursak kontra dan atariz misali.

Ben fazla dayanacgimiza inanmiyorum

Sadece Samsunspor

GurbetciFanatik

La bi 5 dk yemeden oynayin az
3 de gelcek
5 dk dayanin yetee

binikalamadım