2022-2023 SEZONU TRANSFER SÖYLENTİLERİ

Başlatan cembaba, 12 Mayıs 2022, 10:55:27

« önceki - sonraki »

Raqua55

Rizespor transferde vites artırdı.Azubuike ile olowayini kadrolarına kattılar.Ciddi bir tehdit olabilirler.Ayın 12'sinde mutlaka gerekli takviyelere başlamalıyız.Bence hocanın tercihi yerli oyunculardan yana olacak gibi duruyor.Kendi adıma Yabancı oyuncu getireceklerini düşünmüyorum.Azubuike hamlesini keşke biz yapsaydık orta sahaya ilaç olurdu.

Stoper

Bence de transferin hepsi yerli olacaktır.

eprianu

Transfer süreci geçen yıllardaki gibi olacaksa işimiz zor. Çaykur Rize doğrudan etki edecek adamları aldı. Azubike ve Olawoyin bu ligin üstünde adamlar. Tuzla bile daha önce Stoke City forması giyen Imbula'yı almış. İnşallah bu "ince eleyip sık dokuma" işinin sonunda riskli transferlerle sezonu kapatmayız. 2 sene sonra ayağımıza kadar gelen bu fırsatı tepersek büyük aptallık yapmış oluruz. Hadi Eyüp çıktı diyelim, geriye ligi domine edecek takım kalmıyor.

ercan0655

Böyle bir haber dolaşıyor;
" Samsunspor'da sezon başı da görüşülen ancak anlaşma sağlanamayan 'Moussa Guel' ile bugün resmi sözleşme imzalanacak. Kırmızı beyazlı ekibin, ayrıca 3 yerli  transferi daha yapacağı açıklandı.
balon haber mi ??????

Raqua55

İşin aksi durumu adamın hangi mevkide oynadığını bilen yok.Fm ye göre adam sağ bek fakat sosyal medyada 10 numara ve her iki kanatta oynadığı söyleniyor.İstatistiklerine bakıcak olursak boş bir transfer olarak yorumlanabilir.Halbuki 18 maç kaldı forvetlerimiz gol atıyor orta sahayı güçlendirsek sol beksiz bile üst lige çıkabiliriz.Kendi ayağımıza sıkmak üzereyiz inşallah yapılacak yerli transferle kademe atlatır.

ercan0655

Başkan yine klasik sözlerini söylemeye başladı; genç kontenjanindan almış 50.000 Euro, ya tutarsa diyor.
Takımın eksikleri iki aydır belli. Hala şunu bekliyoruz, bunun sakatlığı var, takımı bırakmıyor diye kıvırıyor. Transferde hep karavana ve çok para !!!! harcayıp bir arpa boyu yol alamıyoruz.

Sadece Samsunspor

Eyup Halil Akbunar i almış. Umarim bizde bi an once nokta atisi 3 4 transferle yururuz. Guel transferini cok tartismaya gerek yok. Yabanci genc kontenjanindan yararlanilcak. 50.000euro baskan icin cerez parasi dedigi gibi ya tutarsa diye almistir. Guel onemli degil suan. Gelecek 3 4 oyuncuya odaklanalim. Bir sol bekle gorusulmus vereceklermis ama daha yerine adam almamislar.

Sadece Samsunspor

Tomane nin lisans tekrar cikarilmis. Facebook resmi hesapta da adam altina yorum yazmis. Niye satildi niye geri alindi. Kimler arada para yedi belli degil diye. Su taraftar profilimize ölüyorum. Asiri sinir bozucu bi kitlemiz var malesef. Hem uyduruyor hem bilmiyor hemde b.k atiyorlar her seye. Harbiden baskanin dedigini hakeden insanlar var. Paran varsa gel yap konus. Dogru bi laf olmasa da bazilarina cuk diye oturuyor.

Stoper

Moussa Guel transferi umarım tutar, Twitter'da birkaç profil olumsuz yorum yapmış. Bu hesaplar Afrika ve Yurtdışı futbolunu takip ediyorlar.

Raqua55

Eyüpspor sene başında bu transferleri yapmış olsaydı yolu sonu kesin süperlig denilebilirdi.Eyüpspor ilk yarıya lider girmenin avantajı ile büyük bir havadalar.Fakat bu ligde bu kadar hava fazla.Zamanında ADS ve gökçekspor ne kadrolar kurdu çıkamadı.9-10 puandan şampiyonluğu verdiler keza aynı şekilde biz.Eze gibi bir forveti devre arasında göndermek başlı başına bir yanlış.Bana göre Hücum gücününü %40-50 sini kaybettiler.Sene başında bütün takımlar kadroları oturana kadar sıkıntı yaşıyorlardı.Eyüp o dönemde doğru düzgün deplasman galibiyeti alamadı.Eyüp yeni bir kadro ile az sürede tekrardan takım olma olgusunu yaşayacak.Puan kayıpları geldiği zaman ilk devre kadar kimse rahat olamıyor stres baskı 2 katına çıkıyor.Gereksiz yere yapılan çok fazla kaliteli transfer devre arasında takımın kimyasını bozar.Patlarsalar şaşırmayın.Bu lig öyle ben kesin çıktım süperligin kadrosunu kuralım diyebileceğiniz bir lig değil.Sonuçta futbolcuların egolarını yönetmek hiç kolay değil ki ibrahim üzülmez başlı başına bir kaos ortamı yaratabilir.Futbolculara çok eyvallahı olacak birine benzemiyor.Takım idare etme iç dengeleri sağlama konusunda patlayabilirler.Sosyal medyada eyüpü baz alıp gaza gelirsek biz zararlı çıkarız.

Bence şuan için transferde en ciddi rakibimiz Rizespor.Yerinde 2 tane transfer yaptılar.Aynı zamanda hocaları bülent korkmaz tehlikeli bir durum.Bize gelirsekde Yusuf erdoğanın ismi geçiyor yerinde bir transfer olur.Guelin kayambadan ileri gidebileceğini düşünmüyorum.

eprianu

İddiaları duyduğum zaman pek ihtimal vermemişti ancak Yüksel Yıldırım kendisi açıklamış. Yeni alınan 23 yaşındaki oyuncunun sağlık raporu temiz çıkmamış. Kalp sorunu çıkarsa sözleşme fesih olur gibi özel madde koymuşlar. Bu insanlara bu aklı kim veriyor? Bu oyuncuda böyle risk alacak ne görmüşler?

Bizdeki durumla birebir aynı mı bilmiyorum ama geçenlerde Giresunspor'un, kalp rahatsızlığı çıkan oyuncunun sözleşmesini feshettiği için transfer tahtası kapandı. Böyle bir habere şahit olmuşken ne halt yemeye böyle bir risk alınır?

Yani susalım, eleştirmeyelim diyoruz ama neresinden tutsak elimizde kalıyor. Geçen gün çıkmış yine dan dun konuşmuş. Şimdi anladınız mı tribünler niye boş? Takım 2. sırada olacak ve tribünler boş olacak. Samsunspor tarihinde böyle bir şey görülmüş mü?

Tutturdular Süper Lig'den oyuncular lig bitmeden gelmiyor diyor. Diğer takımlar Başakşehir'den Alanyaspor'dan Antalyaspor'dan topçuları topladı, biz hala neyi bekliyoruz acaba? Bodrum, Rize, Manisa çok sağlam transferler yaptılar.

Daha önce de söyledim. Herkesin de aynı fikre sahip olduğunu düşünüyorum. Bu sene lig çok kötü. Bu kadar kötü bir takımla ligi 2. bitirdik. Diğer takımlar bunu fark etti ve risk alıyor. Biz de 23 yaşında hastanelerin onay vermediği topçu için risk alıyoruz. İnsanı soğutmak için her türlü saçmalığı yapıyorlar. İnşallah bu kadar bekledikten sonra Yasin gibi döküntüleri getirmezler.

Raqua55

Moral ve motivasyon olarak baya dustuk. Hakkimizda hayirlisi. Bu kadar imkana ragmen kalbinde problemi olan bir topcuya yoneliyorsak soylenebilecekde bir kelime yok. Bir azubuikeyi almak ne kadar zor olabilir.?

55.hakan

Sol bek alın ofsanif bir orta saha alın anlık performanslara bakmayın.

mehmet yılmaz

Sadece Samsunspor

Soner Aydogdu ismi geciyor. Mantikli olur.