TFF 1.LİG 2022-2023 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Adanaspor

Başlatan _SoN_, 23 Aralık 2022, 12:24:34

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2022-2023 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz  -  Adanaspor
25.12.2022 - PAZAR
19:00

Kendi sahamızda ilk yarının son maçına çıkıyoruz, mutlak galip gelmemiz gereken bir maç, karnı ağrıyan ! drip olan ! ateşi olan bir zahmet iyileşsin artık bu maçı alalım, özellikle Fofana şu sakatlık döngüsünden çıkmalı artık bize fayda sağlamalı, iki maç fofana çöyle dedikmi üçüncü maç karnı ağrıyor, inşallah taraftarda bu maça destek olup stadı daha fazla dolduracaktır, grupların hep kendi kendine paslaşmadığını görebilirsek, onlarında yönlendirmesi ile güzel bir maç olacağını ve kazanacağımızı düşünüyorum, başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Cok puan kaybi yasadik artik su maci bari kazanip ilk yariyi moralli bitirelim insaallah

Sadece Samsunspor

Raqua55

Kazanmak zorundayız.Puan kaybına tahamüllümüz kalmadı.

55.hakan

Şu formatta 4-3-3 bir diziliş daha mantıklı geliyor bana. Özellikle Fofana'nın dönüşüyle ileride bu sisteme geçilebilir. İki hızlı adam kanatlarda olacak Harris ve Zeki hem orta sahayı hem de kanatları besleyecektir.

_SoN_

Sakat ve cezalıların net bildirilmemesi, kimin oynayacak durumda olduğundan haberimizin olmaması dolayısıyla kadro kurmakta, hatta bu hafta şöyle olurmu diye tahminde bulunmakta bile zorlanıyoruz. Bu sakatlıkların artması,devamlı oynayan sayımızın bu kadar düşüşe geçmesi mutlaka değerlendirilmeli.

eprianu

Adanaspor Yeni Malatya'ya oranla daha dirençsiz bir takım. Ancak Denizlispor'a kaybettikleri için düşme hattına biraz daha yaklaştılar.

Kazanmamız gerekiyor. Zaten iç sahada Adanaspor'a da kaybedeceksek zirve, çıkma falan bahsetmeyelim.

emre

İyi olduğumuz zamanlar oldu kötü olduğumuz zamanlar oldu. Takıma ve hocaya tam olarak güvenemiyoruz. Herşeye rağmen sıralamada ki yerimiz umudumuzu ayakta tutuyor. O yüzden 3 puan şart.

Sadece Samsunspor

Pendik kendi evinde berabere kaldi. Bu maci al devre arasina mutlu gir...

binikalamadım

kazanmak zorundayız...hoca kupa tatsızlığını unutturacak bir oyun sürmeli sahaya.

Raqua55

Kendi adima oyunu filan bosverdim yeterki kazanalim bugun.

Sadece Samsunspor

Eyup bugun kaybetti. Pendik dun berabere kaldi. Kecioren mac fazlasiyla suan bizi gecti. Bu maci alip devreyi 2.bitirelim. eyuple de 6 puna farka inmesi bizi 2.devre hirslandirir

emre

GurbetciFanatik

1-0 öndeyiz
Ṣuan 2 siradayiz

Yine de herkez mutsuz
Oynanan oyun cünkü umut vermiyor

55.hakan

Orta saha dökülüyor Adana çok iyi hazırlanmış maça. Biz de 3 puan cepte gibi oynuyoruz. Top alacak adam yok orta sahada. Yunus Emre'nin ileri top taşımasını bekliyoruz. 10 numara yokluğunu çok hissediyoruz gerçekten. En önemli transferimiz iyi bir ön libero ve 10 numara olmalı.