TFF 1.LİG 2022-2023 16.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 Denizlispor

Başlatan brigand, 29 Kasım 2022, 06:30:18

« önceki - sonraki »

brigand

03.12.2022 - Cumartesi
Saat: 16.00

Oynadığı 7 deplasman maçından da puan alamayan, ligin son sırasındaki Denizlispor'u ağırlıyoruz.
Öncelikle hocanın artık şu son maç Soner'in yerine bir alternatif bulması şart bence, bekliyorum bakalım.

Kazanacağımıza inanıyorum, tempoyu düşürmeden gitmemiz gerekiyor devre sonuna kadar. Keçiören'de kaçan galibiyete yanarken burada da bir sürpriz yaşamamız lazım.
Gerekli konsantrasyonla tempolu başlayıp maçı ilk bölümde koparmamız gerekiyor.

_SoN_

Kesinlikle fire vermememiz gereken bir maç, böyle maçlarda erken gol çok önemlidir.

jean

Insaallah kayip yasamayiz bu ve siradaki macta cok onemli

eprianu

2. Lig'e düştüğümüz seneden itibaren sevmiyorum kendilerini. Atabildiğimiz kadar atmalıyız.

binikalamadım

Stoper

Geçen sene 5'lik yaptık.
Bu sene de aynı tarife olsun.
Yollayalım alt tarafa.

emre

İki hafta peşpeşe evimizde oynuyoruz. Skor olarak kaç haftadır iyi gidiyoruz. Tam rüzgarı arkamıza alabileceğimiz maç.  Galibiyet hele ki güzel oyunla gelen galibiyet 3 puandan çok fazlası demek.

Ayrıca Rize ile Pendik, Keçi ile Manisa oynuyor.

Sol Açık

Maçı Beinsport'dan izliyorum, ne rezil bir ülkede yaşadığımızı görüyorum. Spiker Harris ile Tanque'ı, Celil ile Zeki'yi, Yunus Emre ile Ali Kaan'ı hatalı söylüyor ve oyuncuların bölgeleri bile yakın değil! Az bir yaptığın işe saygın olsun!

binikalamadım

_SoN_

Şöyle rahat maç izlemeyeli çok olmuştu, ne kadar da güzel birşeymiş bu.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Aralık 2022, 14:18:26Maçı Beinsport'dan izliyorum, ne rezil bir ülkede yaşadığımızı görüyorum. Spiker Harris ile Tanque'ı, Celil ile Zeki'yi, Yunus Emre ile Ali Kaan'ı hatalı söylüyor ve oyuncuların bölgeleri bile yakın değil! Az bir yaptığın işe saygın olsun!

o bişey mi.. Trt de önce 3 değişiklik yerine 2 değişiklik dendi 5 dk sonra farkedildi.

ve daha bombası trt spikeri ismi yanlış yazıldığı için Cihan'a CİNAN diyip duruyor.. 20 kere dedi :D :D

jean

6-0 olsa iyidi neyseki kazasiz atlattik sukur Denizli transferi acamayip ligde kalirsa sanirim mucize olur

Sadece Samsunspor

Rahat rahat mac izledim ataklarimizda cok guzel ve akillica idi. 7 8 bile olabilirdi. Tebrikler takim devammm

emre

Alıntı yapılan: emre - 03 Aralık 2022, 10:18:47İki hafta peşpeşe evimizde oynuyoruz. Skor olarak kaç haftadır iyi gidiyoruz. Tam rüzgarı arkamıza alabileceğimiz maç.  Galibiyet hele ki güzel oyunla gelen galibiyet 3 puandan çok fazlası demek.

Ayrıca Rize ile Pendik, Keçi ile Manisa oynuyor.

Çok şükür. Genel anlamda herşey çok güzeldi. Yalnız daha fazla taraftar olur diye düşünüyordum.

eprianu

Haftalardır iyi oynuyoruz, son iki haftadır hücumda da iyiyiz, zirveye tutunmuşuz, Harris ve Laura başta olmak üzere futbolcularımız üzerine katmaya devam ediyor ama hala tribünlerimiz boş. Daha ne istiyor acaba taraftarımız?

Hüseyin Hoca'yı tebrik ederim. Daha önce çok ağır eleştirilerim olmuştu ama utandırdı beni. Önce defanstaki sorunları çözdü, sonra da hücuma ayar verdi. Tanque'nin gol pasları, Laura'nın dribling'leri, Harris'in bindirmeleri öne çıkan olumlu yönlerimizdi.

Malatya maçını da kayıpsız atlatacağımızı düşünüyorum.