ZTK 2022/2023 | 4.TUR Samsunspor'umuz 4 - 0 Adanaspor

Başlatan KocumVolkan, 08 Kasım 2022, 21:40:13

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

08 Kasım 2022, 21:40:13 Son düzenlenme: 09 Kasım 2022, 16:56:12 brigand
09.11.2022 - Çarşamba
Saat: 15.00
19 Mayıs Stadyumu
Aspor
Hakem: Onur Öztoprak (İstanbul)

Genç ağırlıklı bir kadro olur umarım.. Adananın bizi zorlamayacağını ve yeneceğimizi düşünüyorum.

muzaffer4

Belki de bu turda oynayacağımız en iyi takımla oynuyoruz. Kupaya alt liglerdeki takımlar ayrı bir önem atfediyor. İyi tarafından bakacak olursak Adananın ligi önemseyip yedek kadroyla oynama ihtimali var.
Her ne kadar sakatlardan dolayı çoğu oyuncumuz forma şansı bulmuş olsa da (çoğu oyuncumuz en az 4 ilk 11 ve toplamda 7-8 maç oynamış) yine as kadro dinlendirmeli bir kadro bekliyorum. Celil ve Osmanın mutlaka dinlenmesi lazım.
Yedek ağırlıklı 4-5-1 oyun düzeninde mi oynasak iyi olur düşüncesindeyim.

_SoN_

Kupa maçlarını bu turşarda genelde kaybediyoruz, bu tur veya önümüzdeki tur devre dışı kalırız, yine beklentimin olmadığı bir maç.

Sadece Samsunspor

Gencler iyi masallah. Golde Polat a Bedirhan in pasi cok iyidi. Polatta guzel bitirdi.

Sadece Samsunspor

4 0 rahat kazandik. Polatin golundeki Bedirhan ın uzun pası ve Laura nin golunde muhammet ozbaskicinin ara pasi cok akillica idi.

eprianu

Kâğıt üzerinde ortada olan bir maçı böyle farklı bir skorla kazanmak çok güzel. Bravo hoca, bravo takım.

brigand

Güzel goller bulduk rahat turladık. Bedirhan ve Muhammed'in gol pasları çok inceydi. Tebrikler takıma.

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 09 Kasım 2022, 12:07:59Kupa maçlarını bu turşarda genelde kaybediyoruz, bu tur veya önümüzdeki tur devre dışı kalırız, yine beklentimin olmadığı bir maç.

Ben böyle daha mutluyum :)

jean

Hazirlik maci bile olsa kazandikmi keyifli oluyor insaallah 3 Istanbul takimindan biri denk gelir az reklamimiz olur