TFF 1.LİG 2022-2023 10.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Boluspor

Başlatan brigand, 18 Ekim 2022, 09:19:31

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Ama belliydi
Golü attik maci biraktik adeta.
Yani yememiz an meselesiydi

_samsunspor_

GurbetciFanatik

Ali ülgen orta yapmaktan aciz
Bu nasil bir kanat oyuncusu

Elimizde Novi Boldrin var 0 verim aliyoruz.

Oyuna girecek adam da sayamiyorum resmen

Sadece Samsunspor

Muhammet cikip Boldrin girecek. Ali cikip Novi girecek. Elimizdeki malzeme bu. Baska yolu yok. Muhammed iyi topcu olacak ama daha vakti var belli cok zayif vuruslari paslari.

binikalamadım

ercan0655

İleri çıkamıyor sürekli geri oynuyoruz orta saha yine yok gibi

55.hakan

Ne gereği vardı 3 kişisiniz zaten. Takım genel olarak istekli Harris in oynamamasına sevindim bencildi çok.

_SoN_

Daha öncedeki mesajıma ek olarak, çıkan kadro ve sistem kesinlikle bu maç için uygun değil, eğer ikinci yarıyada bu şekilde başlarsak mağlıp olma ihtimalimiz çok yüksek, eksiklerimiz var doğru ama bu kadar hem sistemde hem kadroda gereksiz müdahalerin anlamı ne?

İşin en ilginç yanı, yıldız diye aldığımız uçan kanatlarımız harris ve ve novikovas yedeklerde, yerlerinde asıl mevkisi olmayan ve geçen senenin dökülen isimleri soner ve ali oynuyor, 10 numara yıldız diye aldığımzı boldrin yedek, yerine asla mevkisi olmayan celil oynuyor, bu şekilde hoca bir mesaj mı vermek istiyor anlamadım, eğer mesaj vermek istiyorsa ne yeri ne maçı, bize acilen üç puan gerekli ve oyunun başında da söylediğim gibi bu sistem ve oyuncularla değil üç puan bir puan bile almamız çok zor..

muzaffer4

İlk yarı ne oynadığımızı anlamadım 3-5-2 miydi yoksa 5-3-2 mi ortaya karışık oldu. Soner ve Ali'den verim alamadık. Ahmet sagat ikili forvetin bir forveti benim Tanque ile beraber oynayabilirim sinyali verdi. Golden önceki baskısı sonuç verdi. Çok geçmeden kanatlardan en az birine gerçek kanat özelliği olan birinin girmesi gerekiyor. Ali Ülgen- harris değişikliği güzel olur

binikalamadım

_SoN_

Ali bile şaşırdı ama güzel gol oldu :)

muzaffer4

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 23 Ekim 2022, 20:00:29İlk yarı ne oynadığımızı anlamadım 3-5-2 miydi yoksa 5-3-2 mi ortaya karışık oldu. Soner ve Ali'den verim alamadık. Ahmet sagat ikili forvetin bir forveti benim Tanque ile beraber oynayabilirim sinyali verdi. Golden önceki baskısı sonuç verdi. Çok geçmeden kanatlardan en az birine gerçek kanat özelliği olan birinin girmesi gerekiyor. Ali Ülgen- harris değişikliği güzel olur

Kanat böyle olur işte Ali Ülgen 😀
Helal olsun

_samsunspor_

ercan0655

Orta yapamayan adam kariyerinin ilk golünü attı

binikalamadım